Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek soočenja na nacionalki

soočenja na nacionalki

SDS ziher ne, ker bi si morali pol stranke lustrirat.

Ivan, spravljiva in mirna duša, hahahahahhaa. Do nedelje zvečer.

Ti si sds-ovski provokatorček, jaz pa nisem Murgeljski provokatorček (ne uradni in ne neuradni). Jaz sem samo ena pupa, ki jo zelo motijo take male provokatorske riti, kot si ti.
[/quote]
Ta prava se oglaša.

Ivan, spravljiva in mirna duša, hahahahahhaa. Do nedelje zvečer.
[/quote]

Do nedelje mora zdržat … potem pa gre nazaj..


Ta prava se oglaša.
[/quote]

Seveda. Res me motite. Ugotavljam, da v teh občutkih nisem osamljena.

Sem mislila, da je vsaj Bergant OK voditelj, zmerno lev, spoštljiv. To, kar je bilo pa včeraj pa res ni za nikamor. Da še nacionalka fura tak populizem …

še dobro, da ima Erika tako veliko rit, da je večinoma zakrivala one dripce ☺
Hvala realizaciji oddaje za veliko posnetkov Erike ♥

Včeraj sta me zelo neativno presenetila oba voditelja. Od Igorja itak nič ni bilo, samo stal je tam, kot da ne vem, zakaj je tam, vprašat tudi ni znal nič. Erika je bila boljša, je vodenje prevzela v svoje roke, ker od Igorja kto rečeno nič ni bilo. AMpak tisto kar me ne grozno zmotilo so bila vprašanja. SPloh ni bilo nekih vsebinskih vprašanj, kako stranke gledajo na posamezne probleme in njih rešitve (gospodarstvo, migranti, zdravtstvo, izobraževanje), ampak so se celi dve uri kregali kot v vrtcu (preko vprašanj voditeljev), kdo je kaj rekel, kdo kaj ni rekel, kdo se laže, kdo že 10 let laže, kdo bo v prihodnosti lagal. Mislim, grozno. Pa nisem fen JJ, daleč ob tega, ampak to spravljanje nanj za vsako ceno je bilo že zelo neokusno, Jelinčiča (pa tudi nisem njegov fen) so prekinjali nonstop, pa ni bil nič kaj sporen, žaljiv, na drugi strani pa skos Mesec gor, Mesec dol… Cerarja so tut skos diskriminirali in ga tlačili dol, žal pa so Še Alenko sprovucirali z napačnimi vprašanji, da je na koncu izpadla kot ena ženskica, ki se cmeri le za pravice žensk, pa je v resnici sposobna bistveno več.

Jaz sem pogrešala konkretna vprašanja, s konktrenitmi odgovori. Ne kaj je bilo, ampak kaj bo in predvsem kako bo.

Seveda. Res me motite. Ugotavljam, da v teh občutkih nisem osamljena.
[/quote]
Občutki so subjektivni.

Lej, jaz pa razumem, zakaj nihce, no razen zjanšanih, ti pa vemo, kaksni so, noce jansata. V resnici ga itak vecina noce, ker. 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} paa vseeno ne bo dobil. Pa kdor je kdaj bral blog mitja kunstlja, no, clovek z najbujnejso domisljijo si kaj takega ne more izmisliti.


Občutki so subjektivni.
[/quote]

Seveda. In takšne občutke, da nas male provokatorske riti zelo motite, nas ima veliko subjeektov.

Ko je šlo za vprašanje Ahmada in migracij, je nacionalka za mnenje najprej povprašala Grimsa – se ti zdi to levičarsko pristranski medij? Meni zgledajo bolj podkupljeni s strani desnice.

Do nedelje mora zdržat … potem pa gre nazaj..
[/quote]

V štabu mu morajo twitter zablokirat, isto ko trumpu kabinet poskuša, hahah.

New Report

Close