Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SOOČENJE Janković Logar

SOOČENJE Janković Logar


Hotel teksas? Res? Kje pa? Pedno? In kako veš, kdo kje stanuje in kakšne narodnosti je? Imate pri vas v stranki sezname? Kje ste jih pa dobili?
[/quote]
Obešaš se na tipične tipkarske napake.

Bravo za tole.
[/quote]
Kratako in jedrnato
In ja tako kot

antilopa
tudi jaz lahko rečem bravo za tole.
Enako!


Če si ti ljubljančanka sm jst afganistanc, ankete kažejo, da ožji del mestnih prebivalcev v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volijo Jankoviča in ta predel mesta so ljubljančani, pristni staroselci in njihovi potomci v celoti ima pa skoraj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podporo prebivalcev mesta, iz katere vukojebine si se priselila v ljubljano in pametuješ kdo vse živi v ljubljani.

ko vas berem mi gre kar malo na jok. da ste lahko tako bedni no. jankovič je čefur, južnjak. resno? a vi sploh veste, da imate samo v ljubljani tak grozen problem s čefurji. pa jankovič to sploh ni, je njegova mati slovenka. tako kot je moja in meni živ bog nikoli ni upal v obraz reči, da sem čefurka, razen v beli posrani ljubljani. pa sem rojena ljubljančanka. ali pa to nisem več, ker že 20 let ne živi v tem mestu.

jankovič ve, kaj dela in dela dobro. za mesto skrbi, tu ni kaj reči. in če kaj ukrade naj mu tisti, ki ve za krajo, to dokaže. DOKAŽE.

v sloveniji imamo glavnino županov SLOVENSKEGA RODU. je kateri boljši od jankoviča? je katero mesto, vas, boljše od ljubljane? kadarkoli pridem v glavno mesto sem fascinirana nad tem, kak ose spreminja, umirja, postaja eko. kapa dol, jankovič JE zakon.


Preskočil v čem, noben župan nima pred sodiščem imunitete in tudi župan glavnega mesta ne to, da mu ne morejo dokazat nič je zgolj eden od dokazov, da razen izmišljenih obtožb nimajo nič, vedno se pred volitvami pojavijo razne izmišljene mahinacije, ki naj bi jih storil in do sedaj so vse propadle.

Zveza NORCEV (ZZB) je izdala pisni ukaz, da je treba volit jankovića. Norci bodo seveda ukaz ubogali.
http://pozareport.si/post/434978/10-dni-pred-volitvami-je-zveza-borcev-izdala-pisni-ukaz-volite-zorana-jankovica

“o vas berem mi gre kar malo na jok. da ste lahko tako bedni no. jankovič je ******, južnjak. resno? a vi sploh veste, da imate samo v ljubljani tak grozen problem s čefurji. pa jankovič to sploh ni, je njegova mati slovenka. tako kot je moja in meni živ bog nikoli ni upal v obraz reči, da sem čefurka, razen v beli posrani ljubljani. pa sem rojena ljubljančanka. ali pa to nisem več, ker že 20 let ne živi v tem mestu.”

Ko je kazalo, da bo janković postal predsednik slovenske vlade, so srbski mediji pisali, da bo SRB, ki je že zdaj “gradonečelnik” Lj., postal prvi srbski predsednik slovenske vlade.
Piši, kakor hočeš, toda srbska (jugoviška) mentaliteta se krepko pozna pri delu tega Srba. To se pozna tako na Ljubljani, kot pri njegovem primitivnem odnosu do ljudi in do “posla”.


Preskočil v čem, noben župan nima pred sodiščem imunitete in tudi župan glavnega mesta ne to, da mu ne morejo dokazat nič je zgolj eden od dokazov, da razen izmišljenih obtožb nimajo nič, vedno se pred volitvami pojavijo razne izmišljene mahinacije, ki naj bi jih storil in do sedaj so vse propadle.
[/quote]

Preskočil na moji lestvici oseb, ki jih ne bom volila, pri čemer velja, da prvega na lestvici ne bom volila NIKOLIIIIII.

Glede sodstva: imamo sodišča in imamo zgradbe z imenom sodišča. Vesela sem zate, da ti še ni bilo potrebno spoznati, kaj pomeni, če se na sodišču srečata dva, ki imata samo na papirju enake pravice.

misliš, da smo mi kaj drugačni? a ni eni američanki slovenskih korenin zdaj uspelo prit v en dom in je bil v našem časopisu članek, da je slovenka prišla tja noter? ali pa ko je ona avstronavtinja, pol indijka, pol slovenka letela v vesolje in smo se spet razpisali, da je šla slovenka tja gor? tako se pač piše, kaj je pa res je pa čisto nekaj drugega. kolk se jankovič počuti srba ne vem, jaz se niti malo ne počutim makedonke in če bi mi uspelo ne vem kaj pa bi makedonski časopisi pisali, da je to uspelo meni makedonki, bi najbrž zastrigla v ušesi. ker bi bilo lahko tudi obratno in bi mi uspelo kaj v makedoniji, potem bi se pa slovenski časopisi razpisali, da je uspelo nekaj slovenki.

jankovič strogo gledano JE pol slovenec in pol srb. pika, amen, tu ni kaj debatirat. če bi kandidiral za predsednika srbskega parlamenta, bi slovenci skočili v luft, da imamo slovenca v tistem parlamentu. ker je bilo obratno je pa to kao narobe? zresni se.

skočili v zrak. Mi točno vemo, KDO je Slovenec in kdo ni.

(Slovenka, ki se jebava sa jugosom je navadna kurveta in si ne zasluži več, da je Slovenka).

Jankovićev otac je bil pa lopov, več let v zaporu, tudi zato so tega opankarja takrat dali v Slovenijo, da je sploh preživel.

Se spomnite hotela

misliš, da smo mi kaj drugačni? a ni eni američanki slovenskih korenin zdaj uspelo prit v en dom in je bil v našem časopisu članek, da je slovenka prišla tja noter? ali pa ko je ona avstronavtinja, pol indijka, pol slovenka letela v vesolje in smo se spet razpisali, da je šla slovenka tja gor? tako se pač piše, kaj je pa res je pa čisto nekaj drugega. kolk se jankovič počuti srba ne vem, jaz se niti malo ne počutim makedonke in če bi mi uspelo ne vem kaj pa bi makedonski časopisi pisali, da je to uspelo meni makedonki, bi najbrž zastrigla v ušesi. ker bi bilo lahko tudi obratno in bi mi uspelo kaj v makedoniji, potem bi se pa slovenski časopisi razpisali, da je uspelo nekaj slovenki.

jankovič strogo gledano JE pol slovenec in pol srb. pika, amen, tu ni kaj debatirat. če bi kandidiral za predsednika srbskega parlamenta, bi slovenci skočili v luft, da imamo slovenca v tistem parlamentu. ker je bilo obratno je pa to kao narobe? zresni se.
[/quote]
Človek s srbsko mentaliteto ne more biti Slovenec. Pika! Kar poglej kako balkansko deluje “prenovljena” Ljubljana. Oglej si tlakovce v Den Haagu, Amsterdamu in v Ljubljani. V preljubi beli Ljubljani je razviden balkansko-orientalski vzorec. Ta SRB je Ljubljani naredil nepredstavljivo škodo!

Ker Plečnika ni več, bi Ljubljana rabila takega arhitekta, kot je bil tale: https://potovanja.over.net/kontroverzni-umetnik-iz-dunaja/?_ga=2.69720336.1474006114.1541779387-940735521.1409078401
Arhitektov brez hrbtenice (Koželj), ki podlegajo balkanskim sugestijam in balkanskim miselnim vzorcem pa mesto, ki je bilo nekoč v Avstroogrski, sploh ne rabi.
Rešimo Ljubljano in izvrzimo jankovića. Ljubljana ni bila nikoli pod Turki, jankovićevi predniki pa so bili. Balkanski melos ne sodi v Ljubljano.

SPET BO ZMAGAL JANKOVIĆ

Seveda bo zmagal, saj je lep, ima lepe zo-beee, je karizmatičen, in predvsem pošten, saj od vsake storitve oziroma provizije ki si jo prisluži, posteno plača DDV. Pa ne pozabimo na njegovo dobroto. Sinu Jurcku izroči vsako plačo, ki si jo prisluži kot župan. Tovariš Jankovich je res moj vzor, zato bom Volil njega. Rade volje se odpovem zastonj javnemu prevozu ker vem, da za to v mestnem proračunu ni denarja.Tudi jaz sem hodu v visoke šole, zato razumem da ni prav, da bi se zastonj vozil po mestu, pa tudi ni prav, da bi mi Ljubljančani, kar prek vrste hodili k zobarju, potem bi imeli vsi tako lepe zo-beee.


Vejičar, povej nam, ali bomo morali plačati dohodnino za brezplačne vožnje? Ker v zakonu piše, da darilo ne sme presegati 100 evrov oziroma še manj. Brazplačnost pa znese 340 evrov letno? Torej bodo to prišteli k …..
In Anže bo: dal vsakemu šolarju 100 evrov, dal vsakemu upokojencu 340 evrov, plačal po tržni ceni vsa zemljišča ki jih bo rabil, uredil brezplačno zobozdravstvo vključno z zobnimi vsadki za vsakega, ki bo to hotel, uredil promet tako, da ne bo več gneče, pridobil od države nazaj tistih 16.000.000,00 evrov letno, ki jih je odvzel, ……
Tovariš kretenček, kot si, je še lahko kaj zastonj? Recimo -……
Ti plačujejo ali si prostovoljec. Saj vem, da delaš za sendvič i struju- si bil že pred sodnijo vsako sredo! Se te spomnim!

New Report

Close