Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sorodna duša in naivnost

sorodna duša in naivnost

Ženski nasvet: ne rini tako hitro v novo vezo, ostani sama in ne iskati tipa. Postavi se na noge po ločitvi. V letu ali dveh boš popolnoma zaživela in začela uživati življenje, verjemi, da si boš lahko privoščila marsikaj kar se ti danes niti sanja ne.

Vsi bodo v en glas zavpili: to ni problem!

Sama presodi, če bi se tebi samski dalo ukvarjati z decom, ki ima tri otroke.

Vidim, da si že pred več kot enim letom skušala tu gor koga zapecat … po mojem imaš malo nerealne predstave o sebi plus vzvišena si. Menda je en tip nekaj zatravmiral zaradi nižje izobrazbe in zdaj po tvojem vsi moški doživljajo manjvrednostni kompleks ob bolj izobraženi ženski oziroma beri: to je dobrodošel izgovor, da odpikaš tipe s srednjo šolo. Poleg tega jim ne pripisuješ zmožnosti, da skrbijo sami zase. S takim odnosom verjamem, da vsak beži.
Plus, verjetno se ti zdi, da si tudi prefina za razne spoznavne portale itd. Hkrati pa iščeš že več kot eno leto brez omembe vrednega uspeha.
Postavi se pred ogledalo, sestopi s piedestala: si popolnoma navadna, povprečna ženska srednjih let z ogromno zahtevne prtljage. Če gre že kak moški na drugi zmenek s tabo, pomeni, da je zelo pogumen, vztrajen, da misli resno (na splošno, ne nujno s tabo) in da se ga splača prečekirat. Ne glede na izobrazbo, razred avtomobila in količino las. Good luck.

Delaj na sebi. Pusti iskanje moškega, če vidiš, da se nate ne lepijo pravi moški (z razlogom se lepijo nate, verjemi). Raje naredi kaj za svoje telo, dušo in duha. Predvsem pa razčisti preteklost in najdi svoj delček, s katerim si prispevala, da prvi odnos ni uspel. Pa vedi: drugi te ne more osrečiti, če se sama ne znaš. Večina partnerja ne najde čez noč. Tudi ti ga ne boš. Sprijazni se s tem, predvsem pa uživaj življenje na poti, ko gledaš cilj, ki si ga želiš (partnerstvo). Glede partnerstva si postavi realna merila in na kaj vse ne boš pristala in se ne zapletaj (in pika), če jih partner nima. Tako sem jaz našla svojega. Napisala nekaj stvari, ki jih partner mora imeti, drugače ne bi bom z njim. Zdaj ga imam, ampak sem morala spustiti kar nekaj moških, ki so bili ok, vendar pa niso ustrezali temu, kar sem si zastavila. Pa srečno.

Tudi sam iščem sorodno dušo. Si za klepet. Spoznavanje. Mogoče sva pa sorodni duši. Nikoli se ne ve.

Če me vprašaš, kaj je tisto, kar naj naj naj najbolj priporočam čisto vsaki Ženski za dvig energije, pomlajevanje hormonskega sistema, povečanje sijaja obraza in zavedanja sebe – ter svoje vrednosti, je to zagotovo REDNA UPORABA ŽADASTEGA JAJČKA.

Meni osebno je to nekaj svetega in naj pomembnega; dobesedno mi je spremenilo življenje. Brez kančka pretiravanja. To mi je in bo vedno osnova vsega, kar počnem: z njim delam jogo obraza, jogo, meditiram, mnogokrat ponoči spim … Ker se učinek vsega pomnoži!

KROŽNE MIŠICE SO ODLOČILNE ZA ŽIVLJENJE!
4000 let nazaj so taoistične mojstrice pomlajevanja in tantrične mojstrice že prve zapisale, kako ključnega pomena za nas Ženske je, da treniramo svoje krožne mišice.

Po kitajski medicini krožne mišice (dve očesni, ustna, vaginalna in analna) predstavljajo ‘okna in vrata’ življenja. Ko začnejo izgubljati svojo moč in tonus, življenjska energija dobesedno odteka iz nas, kar povzroča staranje, čustveno labilnost, gravitacijo notranjih organov, izgubo zdravja, moči, stika s sabo in … umiranje.

Vsi vemo, da ko izdihnemo svoj zadnji dih, v trenutku popustijo tudi krožne mišice.

Bolj so krožne mišice močne, več življenja, zdravja in energije je v nas. Tako preprosto je to.
Stres, čustveni pretresi, premalo časa zase – nam Ženskam med drugim povzroča, da naša vaginalna mišica začne izgubljati svoj tonus. Zaradi tega se začne povešati tudi maternica, ki pa je naš glavni ‘energetski akumulator’.

(Tudi po čisto vsakem spolnem odnosu in po koncu vsake menstruacije in po porodu, kij je treba znati ‘zapreti nazaj’. O tem se bomo veliko pogovarjale v naslednjih petih mesecih, v Lifting Zlate Ženske izobraževanju.)

KAJ VSE DOBIŠ, KO TRENIRAŠ Z JAJČKOM?

Uporaba žadastega jajčka – kristala namenjenega za treniranje vaginalne mišice – je najbolj učinkovit način za pomlajevanje in vzdrževanje vitalnosti v Ženskih reproduktivnih organih in v celotnemu organizmu.

Kaj vse lahko pričakuješ z uporabo žadastega jajčka:

– več energije
– večji libido
močnejše orgazme
– večja vlažnost nožnice
– zdrava vaginalna flora
– večji sijaj obraza
– več ljubezni do sebe
– uravnavanje hormonskega sistema
– povečanje življenjske sile v vseh notranjih organih
– nič več PMS-a, nič ali manj boleče menstruacije
– naj za po porodu, za povrnitev tonusa
– proti inkontinenci, povešanju maternice
– odlično in nujno za v času menopavze
– čustvena moč
– in še in še in še in še …

OPREMI SE, DA BOŠ PRIPRAVLJENA!

Pred nama je nova sezona, ogromno ogromno vsega ti pripravljam.
12. oktobra se začenja akcija LIFTING ZLATE ŽENSKE, pa s Heleno De Nobrega ti pripravljava nekaj čisto posebnega: prvi na svetu bova povezali BaZi astrologijo in žadasti jajček, pa imele bomo Facebook live vadbena druženja in prihajam v Slovenijo, kjer bomo tudi skupaj v živo vadile.

Za vse to, kar prihaja, je super, da si opremljena z žadastim jajčkom, da ga že imaš. (S tem boš tudi prva na vrsti za to, kar ‘čarava’ s Heleno.)

Ker bo učinek vsega, kar bomo delale, še potenciran, če boš zraven vadila še z jajčkom, oziroma ga boš uporabljala.

Naj te ne skrbi! Vsega te bom naučila. Cele abecede uporabe žadastega jajčka! Lepo počasi in preprosto, bova skupaj osvojili vse, kar je za osvojiti!
Vsa tvoja vprašanja bodo odgovorjena in ne boš sama.

KJE DOBITI VAREN KRISTALNI JAJČEK?

Jaz osebno svoja kristalna jajčka nabavljam direktno iz rudnika Velikega Mojstra Mantaka Chie – ki je največji strokovnjak za regeneracijo ženske energije in avtor številnih svetovnih uspešnic. Tako zelo pomembno je, da jajček ni kemijsko obdelan, je naraven iz avtentičnega kristala, iz preverjenega vira, ter ima vse potrebne certifikate. Konec koncev ga vstavimo v nožnico – res ni hec, od kje se ga dobi. Jaz osebno ga ne bi nikoli, nikoli ne kupila, ne nosila, če ne vem, da je res vse vrhunske kvalitete in čistosti!!!

Tudi ti si lahko naročiš jajček iz Mantakovega rudnika TUKAJ>>>>

Obstajajo tri velikosti, majhna (36 eur), srednja (38 eur) in velika (40 eur). Srednja je nekako najbolj standardna. Če si pa po porodih, ali imaš težave z inkontinenco in tonusom vagine, si naroči velikega. Če si pa že trenirala in želiš še stopnjo višje, je pa čas za majhnega. Jaz uporabljam srednjega recimo, ko ga nosim čez noč, ali podnevi (ti vse razložim :-)), kadar pa prav vadim, vadi, je pa na vrsti majhen. Da se mišice še bolj potrudijo. 🙂

Najbolje je imeti vse tri.
Svoje naročilo lahko oddaš tudi kar direktno na mail: [email protected]

No, ti se opremi, jaz ti pa po hitrem postopku pošljem čim več novih informacij, kaj bomo z jajčki počele in zakaj. 🙂

Uf, koliko izjemnega nas čaka in kako bomo še bolj sijale!

Objem,

Savina

Samski so, ker se zavedajo, da je življenje samskega moškega bistveno boljše, kakor v zvezi. Hm sorodna duša, kadar gre za denar imamo vsi isto v mislih, torej smo si vsi sorodne duše.

Precej inteligentna in precej izobražena…bere se med vrsticami, da je prevec pametna LOL
Tipe zanima ali si atraktivna in seksualna. A potem ni problem, da so sami geji okrog nje? No počasi že dojema kljub precej inteligentnosti in izobraženosti LOL

Lani si se ločila in zdaj bi rada novega?
Ne seri.
Najprej se postavi sama na svoje noge.
Ko boš prišla do dobrega stanja in počutja sama, ko boš vedela, kje se dobi pravi – takrat pa pride.
Zdaj pa delaj nekaj časa zase , za sebe, pa ne pozabi na svoje tri otroke.
Zlasti ne pozabi na srednjega!!!
Prvi se je rodil PRVI, zadnji je scrkljanec, drugi pa ponavadi izpade.
Ker misliš, da bo zrastel spotoma.
Pa ne bo.
Daj tudi njemu pozornost!
Še vedno si mama!

Lani si se ločila in zdaj bi rada novega?
Ne seri.
Najprej se postavi sama na svoje noge.
Ko boš prišla do dobrega stanja in počutja sama, ko boš vedela, kje se dobi pravi – takrat pa pride.
Zdaj pa delaj nekaj časa zase , za sebe, pa ne pozabi na svoje tri otroke.
Zlasti ne pozabi na srednjega!!!
Prvi se je rodil PRVI, zadnji je scrkljanec, drugi pa ponavadi izpade.
Ker misliš, da bo zrastel spotoma.
Pa ne bo.
Daj tudi njemu pozornost!
Še vedno si mama!
[/quote]

Meni se bere, da rabi sponzorja in tega rabi čimprej.

ljubezi se ne išče.še najmanj na silo

New Report

Close