Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosed mi ne pusti seksati

Sosed mi ne pusti seksati

Ja, točno tako, ne pusti mi v miru seksati. Nisem med ta najbolj glasnimi samo imam ravno novega tipčka, itak da je veselo ampak nič takega zaradi česar bi mi moral sosed greniti življenje. Buta mi po steni, hodi mi zvoniti na vrata, zadnjič je na najini skupno steno prislonil zvočnik. Sem mislila, da mi bo steno podrlo, tako naglas je bilo. Tudi policijo mi je že spravil na vrata, pod pretvezo, da me moški pretepava, da kličem na pomoč. Ko se srečava na hodniku me komaj pozdravi. Nimam ideje kako naj si razlagam njegovo obnašanje. Bi bilo lahko možno, da je ljubosumen? Naj mu jaz kaj omenim? Mu lahko kako vrnem vse to kar mi počne?

 

Povabi ga v troje

Ni enako ampak mi smo imeli pekel na zemlji zaradi majhnih otrok nad nami. Ne moreš verjeti kako se zvoki prenašajo. Oni so meni delali pekel na zemlji, jaz pa njim. Potem so se končno odselili.

Odgovor na objavo uporabnika
Soseda z novim tipčkom, 08.11.2023 ob 17:32

Ja, točno tako, ne pusti mi v miru seksati. Nisem med ta najbolj glasnimi samo imam ravno novega tipčka, itak da je veselo ampak nič takega zaradi česar bi mi moral sosed greniti življenje. Buta mi po steni, hodi mi zvoniti na vrata, zadnjič je na najini skupno steno prislonil zvočnik. Sem mislila, da mi bo steno podrlo, tako naglas je bilo. Tudi policijo mi je že spravil na vrata, pod pretvezo, da me moški pretepava, da kličem na pomoč. Ko se srečava na hodniku me komaj pozdravi. Nimam ideje kako naj si razlagam njegovo obnašanje. Bi bilo lahko možno, da je ljubosumen? Naj mu jaz kaj omenim? Mu lahko kako vrnem vse to kar mi počne?

 

Hm. Ne da ti ne pusti, ritem ti daje

Jah, fovš ti je. 😉

Preseli se, pa bo.

Kako si pa to “uredila”?

Očitno si preglasna,da ti zvočnike pristavlja na steno,nisi sama tudi drugi so,pa verjetno te samo on ne slisi še kdo drug pa so raje tiho, sosed ma pa jajca💪

Ljubosumnost in nič drugega očitno sam nič ne dobi 🤷‍♀️

Izoliraj steno z zvočno izolacijo in bosta imela mir oba.

Verjeli ali ne, nekateri res nimamo želje poslušati drugih pri intimnih zadevah, ko se nekatere ženske zraven derete, kot da vas iz kože odirajo, pa daleč od tega, da sami ne seksamo. Razlika je le v tem, da to počnemo diskretno, ker se zavedamo, da v bloku pač nismo sami.

Ja fauš ti je ljubica draga. Če bi dala še njemu pa bi ti ziher dal mir haha.

Tud men ni do poslušanja nabijanja postelje. Parjenje je intimna dejavnost RAZEN pri živalih.

verjeli ali ne

Kaj ti tudi več ne dobiš pa maš proti temu? Mismo vam mi krivi če vam ni do tega al karkoli je že narobe. Prav je to da se seksa in to na glas to je čisto naravno

naglas ja. Da imaš občinstvo. Kot žival . Prav nič bolje. Družbeno dno.

hopa cupa

Točno tak. Na glas. Fukat se je treba. Pa naj nam bojo fauš tisti ko nena.

mogoče pa se s ta novim tipčkom ljubita še kje drugje, pri njemu, v avtu, v naravi, v dvigalu, v kleti,.v hotelu, motelu,….no, da sosedu malo razbiješ rutino, ha, ha,

hmm, maš novga in si ga takoj k sebi navlekla ? zakaj pa nista pri njemu ? je pri njemu pa mamica nadzorna ? ja, včasih ni blo ne pri njej , ne pri njemu, pač se je iskalo lokacije…

@pač jaz ne sodi sveta po sebi. Zakaj bi ti bil kdo fovš?! Nea tega razumem sploh. Primitivcem se zdi, da je cel svet sestavljen iz primitivcev. Pa vas je na srečo v razvitem svetu (!) le še kak odsotek..pa še to pretežno na vasi, v fabrki in med cigani.

Kaj pa zvočna izolacija na steno. Pogooglaj.

https://www.trgovina-kalcer.si/gradbena-akustika/zvocni-absorberji?gclid=Cj0KCQiAo7KqBhDhARIsAKhZ4ujPCTH7sT6IIi31MRY-Q6NqVkdStn4uvKh5dt_ZnWcGbaq25kSG3wEaAnBjEALw_wcB

Po moje tole ni tolk drago.

Zdej, kolk tanke stene imate, ne vem. Če glih ne rjoveš, pol se moraš potihoma tudi pogovarjati, smejati. Da te prijavlja, da te nekdo tepe, a tibpolicaji povedo, da je on? Če veš sto posto, mu lahko pisno napišeš, da naj neha lažno prijavljati, ker ga boš naslednjič ti prijavila za lažne prijave in motenje ter htuo, ki ga on povzroča. Posnemi tisto njegovo nabijanje po stenah in hrup z zvočniki. Pol naj se pa on meni s kom naprej v svojem hrupnih in lažnjivem početju.

Pravilnooooooo, še bolj na glas, še bolj na poskok … Nikar se ne dat motit in nikar ne razmisljal da bi se zaradi enega debila preselila in da bi zaradi enega trota trpelo spolno življenje in da bi bila prikrajšana za užitke … Ko ga naslednjič srečaš na stopnišču, se mu samo zapeljivo nasmehni, zapeljivo pomežikni in bo naslednjič dal mir … Verjemi, deluje ..

To je idilični primer življenja v skupnih stavbah. Ni lepšega. Uživaj dokler lahko. V bloku ti pa res nihče ne gleda kaj počneš. To se dogaja v hišah, ko vsak špiona v vsaki sobi.

meni mi pa soseda ne pusti seksat z drugo sosedo. 

Kak pa te

Verjeli ali ne, tako je pač v bloku, da se marsikaj slisi, hočeš Ali nočeš, lahko se pa vedno odseliš, če misliš, da mora sosed hodit po prstih, da ga nebo kdo slišal.

New Report

Close