Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sosed slikal, otroke na igralih pred blokom brez vednosti staršev

sosed slikal, otroke na igralih pred blokom brez vednosti staršev

Jebemti mene je pa zadnjič radar slikal brez mojega privoljenja. Kam naj se obrnem, da bi zahteval odškodnino za to nedovoljeno početje?

hehe, sem ravno hotela napisat. Slikaj ga, medtem ko on vas slika. Ker če to počne večkrat, potem to ni v redu. Ok, da enkrat škljocne sliko ali dve in pošlje na občino… čeprav ne vem no, na kakšen način se pa igrajo otroci, da ga tako moti? Mislim, da če se igrajo na igrišču je to ok in se nima kaj pritoževat, saj igrišče je temu namenjeno a ne… Bi pa tudi jaz dala prijavo na policijo, zakaj so potem onega pisatelja obtožili, on je tudi samo “preizkušal fotoaparat” slučajno v bližini vrtca, pa je prec imel policijo na grbi. Pa tudi tam otroci niso bili goli a ne, zloraba otrok je lahko na več načinov in takole slikanje to pravgotovo je. Otroke je treba zaščititi. Tudi pred takimi starimi gospodi, ki radi slikajo otroke! To ni prav in morate nujno ukrepati.

Avtorica posta, si sploh pismena? Najprej pravopis v roke, potem pa piši berljive prispevke. Vejice namečeš, če je potrebno ali pa tudi ne, malo za rezervo ali kako?
Sem pomislila, da si ti otrok, ki piše, starši se pa medtem igrajo …

Zakaj je pa potem tak kraval okoli tega, ko je Vitan Mal fotografiral otroke? Kolikor sem jaz razumela, so bili prav tako slikani na javnem mestu in oblečeni.

Če že težiš zaradi slovničnih napak, potem bodi vsaj za zgled. Tudi tvoj prispevek ni brezhiben.


Ker poteka lov na čarovnice – pardon pedofile.
Sej vidiš, sosed je slikal kako mu otroci uničujejo in razgrajajo, avtorica posta pa bi mu takoj podtaknila pedofilijo.

New Report

Close