Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosed strelja siničke

Sosed strelja siničke

Tako sem besna, da bi ga najraje prijavila. Sem mu povedala, da se to ne dela, da je nenormalen, da so ptice koristne in zascitene, pa se samo smeji in pravi naj se brigam zase, ker to počne na svojem vrtu. V bistvu  gre za sina lovca, ki ima veliko orožja.Tudi drugi sosedje se zgrazajo, a nihče ne upa nič, saj se ga bojijo. Posnela sem ga s telefonom , kjer se jasno vidi zakaj se gre.Kaj bi storili vi in kam naj ga prijavim? Naj posnetke pokažem policiji? Rada bi bila anonimna. Hvala.

Ne skrbi, v Italiji jih jejo.

Ne sme streljati niti na svojem vrtu,ne. Ogroža javni red.

Na policijo.

Policija je kar pravi naslov.

Saj lahko anonimno.

Aha, zato sta prinesla le nekaj vejic in perja v gnezdilnico potem pa ju ni bilo več.

Takoj ga prijavi na policijo.

Ta tema je pa že bila gor. A še nisi prijavila?

Zakaj ponovno postavljaš isto vprašanje na forum? Ne štekam Res ne.

Objavi na FB v kakšno skupino za živali, mogoče bo kdo kaj ukrepal, upam da še obstajajo kakšni pravi moški, ki bi malemu napolnili pleničko(čeprav so vse bolj mit) in ga naučili, da se to ne dela, če ga že starši niso. Mali strelec s svojo družino bo pa lepo osramočen. Družba rabi prangerje!

Prijavi na policijo in na njihovo lovsko družino.

seveda, takoj prijavi na policijo. Takemu pa privoscim, da kdaj po stengah pade.

Četudi je lovec, niti na svojem vrtu ne sme streljati. Saj nismo klinčev Teksas!

Čim prej ga prijavi, objavi posnetek… ukrapaj!

Če ga bo prijavila, mu bo policija povedala, kdo je projavil in bo potem njo šicnil namesto siničke.

Jaz bi še nekako razumel, da strelja golobe. Ne morem pa razumeti, da se je spravil na siničke, ki tako lepo pojejo. Pa še lepe so. 😒

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3719, 28.03.2024 ob 18:40

Jaz bi še nekako razumel, da strelja golobe. Ne morem pa razumeti, da se je spravil na siničke, ki tako lepo pojejo. Pa še lepe so. 😒

Budalo!!!

V 1.svetovni vojni je več golobov padlo kot vojakov, jer so pisma prenašali. Inteligentne ptice. Da ne govorimo o vranah.

Zate vrednost nekoga določa lepota. Ti budalo brezkoristno.

Pred leti so sosedje isto delali.  Šla sem do njih in gladko povedala, ali nehate ali pa pokličem policijo. Postalo jim je nerodno, nikoli več niso streljali z zračno.

Kokoši neumno. Upam, da se ti že jutri na glavo poserje golob. ☺☺☺

Daj mi naslov, bom jaz uredila, če ti še vedno cincaš.  Njega na gobec, tebe pa tudi.

Pupa, ti si resnično opravičeno glupa. A tako na vašem koncu rešujete zadeve. Pa da pokliče policijo in te še toži za fizično nasilje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7816, 28.03.2024 ob 20:03

Pupa, ti si resnično opravičeno glupa. A tako na vašem koncu rešujete zadeve. Pa da pokliče policijo in te še toži za fizično nasilje.

Ne skrbi. Mi urejamo tako, da deluje.
Ja, če je kdo idiot, mu to v praksi dokažemo. Tožit me ni šel še nihče. Ugani, zakaj!

Po mojem ti še mravlje nebi pohodila. Zato te ni še nihče tožil.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5703, 28.03.2024 ob 20:56

Po mojem ti še mravlje nebi pohodila. Zato te ni še nihče tožil.

Nikoli ne delam krivic. Zato me nihče ne toži. Imam pa hudo alergijo na kretene, ki delajo krivice drugim in ko je treba komu naštelati antene namesto nemočnih, se zadeve lotim.

Tega steklega streljača bi ziher porihtala. Tako je pač pri meni. Pa šlev, ki ne naredijo, kar vejo, da bi morale, tudi nimam v čislih. Zato mi dajte naslov tega siničkarja in bo kmalu mir.

Kaj ti si včeraj izvedela za ta forum? Kakšen le naslov, od koga? Zgodba je izmišljena tako kot 99 % vseh postov tu gor. 😁 Pojdi spat. Lahko noč in eno bolho za pomoč. Zjutraj si pa privošči petelinji zajtrk 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6931, 28.03.2024 ob 21:18

Kaj ti si včeraj izvedela za ta forum? Kakšen le naslov, od koga? Zgodba je izmišljena tako kot 99 % vseh postov tu gor. 😁 Pojdi spat. Lahko noč in eno bolho za pomoč. Zjutraj si pa privošči petelinji zajtrk 😀

Bog te usliši! Dvakrat! Pa enako kontra!😏

Če lovci ne smejo streljati v naselju, ne smejo niti njihovi potomci. Tak je zakon. Prijavi. Lahko tudi anonimno na 080 1200.

New Report

Close