Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Soseda me je nadrla

Soseda me je nadrla

Soseda me je nadrla, ker sem v kopalkah delala na vrtu in okrog hiše. Pa še to sem imela samo zgornji del, spodaj pa kratke hlače. Zadirala se je name, da tako perverzno oblečena nimam kaj delati na vrtu, ker si sosednji in mimoidoči desci oči pasejo na meni. Ali ste kdaj samo v kopalkah, ko delate na vrtu?

Pa res no, nadrla te je kvečjemu, če si gola kolovratila po vrtu. Sicer pa, te vsaj soseda porajta v tvoji domišljiji. ☺️☺️☺️

Stari, tablete ti ne pomagajo vec. Ko gres nazaj not, rec za injekcijo

Sem na vrtu tudi gola včasih. Pa kaj. Dokler sem na svojem vrtu, se to nikogar ne tiče.
Sploh pa ne zijam okoli, ali me kdo gleda, ker grem na vrt delat, ne čvekat čez plot. Sosedje tudi niso nobena zijala, pa je mir.

Vrtnarka jaz tudi zaupaš email?

Mi2 tudi kolovrativa po vrtu čisto gola!

Ravno tako pri sosedovih!

Pa se nihče nikamor ne obrača in gleda ker delamo in ne nismo na razstavi. Tako nam pač je prijetno!

Nisem, niti v kratkih hlačah ne.

Sem opazila soseda, dve leti starejšega od mene, da kadar sem v kratkih hlačah na vrtu, redno izgine z dvorišča in ko sem postala pozorna (po prijaznem opozorilu sosede, naj bom pozorna), sem ga opazila, da me opazuje skozi zavese in se po nekaj časa zardel vrne nazaj na dvorišče.

 

Tako da ne, v kopalkah ali kratkih hlačah ne delam na vrtu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nisem nikoli, 28.08.2024 ob 08:44

Nisem, niti v kratkih hlačah ne.

Sem opazila soseda, dve leti starejšega od mene, da kadar sem v kratkih hlačah na vrtu, redno izgine z dvorišča in ko sem postala pozorna (po prijaznem opozorilu sosede, naj bom pozorna), sem ga opazila, da me opazuje skozi zavese in se po nekaj časa zardel vrne nazaj na dvorišče.

 

Tako da ne, v kopalkah ali kratkih hlačah ne delam na vrtu.

 

Zakaj pa ne❓

A ni lepo ko veš da si nekomu navdih😉🥳😀

Če bi mu ne bi bila seksi tega vsekakor ne bi počel in verjemi niste vse ženske vredne greha!

In ne ne bi si ga metal na eno ki me ne privlači

    Bodi počaščena da te gleda na tak pozitiven način

Če pa imaš težave sama s sabo in če imaš partnerja potem je veliko vprašanje kakšen odnos imaš tudi z njim‼️

Odgovor na objavo uporabnika
🥳 Tonček 😉, 28.08.2024 ob 08:52

Zakaj pa ne❓

A ni lepo ko veš da si nekomu navdih😉🥳😀

Če bi mu ne bi bila seksi tega vsekakor ne bi počel in verjemi niste vse ženske vredne greha!

In ne ne bi si ga metal na eno ki me ne privlači

    Bodi počaščena da te gleda na tak pozitiven način

Če pa imaš težave sama s sabo in če imaš partnerja potem je veliko vprašanje kakšen odnos imaš tudi z njim‼️

Ne želim biti navdih nekemu sosedu.

Pa nimam prav nobenih težav ne s sabo, niti s partnerjem in niti on z mano.

Odgovor na objavo uporabnika
MajaPavlovič, 28.08.2024 ob 05:35

Soseda me je nadrla, ker sem v kopalkah delala na vrtu in okrog hiše. Pa še to sem imela samo zgornji del, spodaj pa kratke hlače. Zadirala se je name, da tako perverzno oblečena nimam kaj delati na vrtu, ker si sosednji in mimoidoči desci oči pasejo na meni. Ali ste kdaj samo v kopalkah, ko delate na vrtu?

Predvsem se boji, da bi njen dec pogledoval proti vam.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Jao, babe. Normalno, da vas dedci gledajo, saj gledajo tudi vse ostale, ki so normalno oblečene. Poletje je pač čas, ko se pokaže malo več gole kože in obliko postave. Za tisto zgoraj, ki pa pravi, da si ga je sosed hodil na roke metat, ko jo je videl v kratkih hlačah pa lahko rečem le, da je tip čudak, ki ga že dolgo ni namočil, če ga že pogled na gole noge zrajca. Takemu bi se na plaži odpeljalo😄

Odgovor na objavo uporabnika
Vrtnarka149, 28.08.2024 ob 07:03

Sem na vrtu tudi gola včasih. Pa kaj. Dokler sem na svojem vrtu, se to nikogar ne tiče.
Sploh pa ne zijam okoli, ali me kdo gleda, ker grem na vrt delat, ne čvekat čez plot. Sosedje tudi niso nobena zijala, pa je mir.

kje imaš vrt 😉

Poznam to sceno. Pri nas je enako. Sosed kar visi na ograji in me gleda kako delam na vrtu. Poleti tudi kdaj samo zgornji del tankih bikink, večinoma pa samo majica. Spodaj pa capri pajkice.

    Odgovor na objavo uporabnika
    Nastia, 28.08.2024 ob 18:52

    Poznam to sceno. Pri nas je enako. Sosed kar visi na ograji in me gleda kako delam na vrtu. Poleti tudi kdaj samo zgornji del tankih bikink, večinoma pa samo majica. Spodaj pa capri pajkice.

    [/quote
    Hahahaaasa.,

Še na um mi ne pride, da se nastavljam sosedom, pa četudi je moj vrt in moje zemljišče, ker mi ni interes , da me sosedje gledajo,tega ne potrebujem, ker imam dovolj, da me mož gleda. Vse tiste, ki tega nimate se pa nastavljate in dražite sosede, samo kako bi se počutile, če bi se one nastavljal vašemu možu. Včasih moškemu ni potrebno, da je ženska za ograjo top, dovolj je, da je izzivalna in moški postane lovec. Še do sedaj nisem videla, da bi bile ljubice lepše od žene, ampak zna pa več kot žena, predvsem izzivat. Toliko v poduk, kaj vas lahko doleti, tiste, ki mislite, da je to super in oh in sploh kar počnete.

V kopalkah nisem zunaj.

Grembpa ven samo v bodiju ali odnesem tako oblečena zajtrk psu, zalijem rože na terasi.

Nismo ravno v strnjenem naselju.

Odgovor na objavo uporabnika
Nepotrebno bentenje, 28.08.2024 ob 20:33

Še na um mi ne pride, da se nastavljam sosedom, pa četudi je moj vrt in moje zemljišče, ker mi ni interes , da me sosedje gledajo,tega ne potrebujem, ker imam dovolj, da me mož gleda. Vse tiste, ki tega nimate se pa nastavljate in dražite sosede, samo kako bi se počutile, če bi se one nastavljal vašemu možu. Včasih moškemu ni potrebno, da je ženska za ograjo top, dovolj je, da je izzivalna in moški postane lovec. Še do sedaj nisem videla, da bi bile ljubice lepše od žene, ampak zna pa več kot žena, predvsem izzivat. Toliko v poduk, kaj vas lahko doleti, tiste, ki mislite, da je to super in oh in sploh kar počnete.

A deci nimajo glave da z njo mislijo? Ti je očitno nimaš. Res, ubogi moški, ki se jim tako nastavljajo ženske!  A na morje greste kaj?

 

Saj se nobena ne nastavlja. Tako se pač oblečem, ker je vroče. Ali bi po vaše morala imeti dolve hlače in dolge rokave? Res bi rada videla tako oblečeno žensko, koliko časa bi okopavala  in plela po vrtu.

Nehajte si izmišljevati. Lepo prosim, kaj delate na vrtu v tej vročini? Pri nas je vse prepečeno, trava je rjava, nimaš več kaj delati. Le tisto pogorišče, ki je še ostalo, lahko zaliješ in to samo zgodaj zjutraj ali pa pozno zvečer.

Najprej 100 ljudi 100 čudi!

Na plaži v kopalkah in seveda moški del kopalcev sicer kakor kdo, eni več eni manj eni sploh nič. Ja diskretno ali pa očitno zijajo za nekaterimi dobrimi bejbami.

To je vsekakor odvisno od vsakega posameznika posebej.

In ja zelo lepo je pogledat dobro telesce!

In zakaj bi to morali skrivati! Zaradi nekaj perverznežev ki se ne znajo obvladati nam tudi ostalim normalnim moškim preprečujejo pogled na lepo žensko telo.

Same ženske ki pa pravijo da to ni v redu se sramujejo same sebe in se ne zavedajo da je vsaka posebej na poseben način lepa!

 

Ziher te je nadrla, ker si na ić in imaš zyze za(nič).

Redno naj da tvoja sosedu svojemu, pa ne bo več toliko gledal za tabo.

Se strinjam.

Pomanjkljivo sem oblečena okoli hiše na predelu, kjer je res malo možnosti, da me kdo vidi.

Če bi fousija gorela bi cel svet gorel

Jaz po terasi kadar je toplo vedno hodim v kopalkah (tangah), ali perilu….pa mi je čisto vseeno, če me kateri gleda, še bolj pa mi je vseeno kaj si njihove žene mislijo.

New Report

Close