Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Soseda me je prosila če bi lahko njen mož…

Soseda me je prosila če bi lahko njen mož…

Seveda bi dovolila. Kdaj če ne zdaj ??

Bolj me zanima zakaj sploh to sprašujete – stanovanje je vaše, odločitev je vaša. Bi rekla, da v bistvu vi tega ne bi želeli narediti, pa zdaj iščete “zaveznike” po forumih zato da si olajšate vest in ustvarite kolektivno odgovornost. Odrasla oseba ste, odločite se po svoji vesti .Vsi smo kdaj na tem da rabimo pomoč, tudi vi boste enkrat….

Iščeš izgoore in si zmišljuješ.

Zakaj bi postavila zdravje na kocko?
Ko gre sosed spet na pot, vzameš sosedo in skupaj dezinficirata stanovanje, čisto preprosto je.

Najbolj nujne očetove stvari si verjetno itak že pospravila, kakšni vazi in džezvi pa ne bo nič hudega, če bo sosed par dni v tem stanovanju.

Sicer naredi sama kakor ti misliš, da je najbolj prav.
Midve z najboljšo prijateljico sva lani obe izgubili mami, zdaj imava obe prazni stanovanji in sva jih preko moje sestrične in njene svakinje ponudili zdravstvu. Zaenkrat ni potrebe, če pa bo, mislim da je to prav. Moje stanovanje je še v nulo obnovljeno in komplet na novo opremljeno, vloženo je bilo kar nekaj denarja, spraskala sem zadnji euro, a če lahko pomagam, zakaj ne bi?

glede na informacijo, da ima vikend, ne bi.
Navsezadnje, kaj pa je narobe z vikendom. Priklopi centralno, pa živi kot kralj. Ali je mogoče problem v tem, da vikenda pa ne bi želel okužiti, ker bi potem morali vse sterilizirat. Vaše stanovanje bi bila pa vaša briga.
Ja povej, da glede na to, da pravzaprav potrebuje prostor za karateno, povej da stanovanje žal ni primerno, ker ga občasno uporabljate.
Bolje prva zamera kot druga.

Jaz pravim da se dobro z dogrim vraca. Ponuudite ji stanovanje, nikoli ne veste kdaj boste vi rabila pomoc. Mogoce bo edino ta soseda tista ki bo blizu in vam bo lahko priskocila na pomoc. Ce se po 14 dneh izkaze da je okuzen recite sosedi da bi zelela da vam po koncanem bivanju ocusti in razkuzi stanovanje. V nasprotnem primeru samo ocisti.
Med seboj si moramo pomagati.
Verjamite da se nam vse vrne.

Seveda bi dovolila, da se vseli vsaj za 14 dni.
Bi pa želela, da po izselitvi temeljito očistijo in razkužijo stanovanje. Ne jaz, oni namreč.

Tole ogrevanje si malce lahkotno predstavljaš. Najbrž so spustili tudi vodo iz sistema. In ko po nekem času to znova napolniš, ni vrag da ne bi nekje kaj spuščalo.
Zaradi temperatur bi po vsej verjetnosti sistem moral izprazniti, ko gre na pot.
S kaloriferjem ogreti bajto ali sobico, ki ni bila kurjena celo zimo – poskusi …

+, da podpišejo najemno pogodbo, četudi za 14 dni. ker je dobrota sirota, da se ne obrnejo proti njim, če bo šlo kaj narobe. in seveda poravnajo stroške najema…. če so normalni jih ti pogoji ne bodo motili….

prijateljica ima doma študentko medicine in je šla od doma v nek vikend na prav tak način, ker bo pač delala kot prostovoljka in se želi osamit, da ne bi kaj okoli nosila.


Seveda bi mu posodila stanovanje.

Sprejmi, če ti po odhodu uredi in plača dezinfekcijo stanovanja.

Jaz bi pomagala, saj ne rabi vec kot 14 dni, karantene pa se mora tudi zaradi sebe drzati. Sosedo bi poprosila, da po dveh tednih stanovanje ocisti in dezinficira. Treba je pomagat, ce le lahko, drugace te norije ne bo nikoli konec. Tako bi vsaj jaz naredila, ker vem, kako je biti v stiski.

Lahko pa tudi rek…dober sosed he boljse kot pol žlahte…

Ce je prazno bo dovolila. V karanteni naaj ostane vsaj 14 dni ali več tudi ce sedaj nima znakov. Naj placajo stroske in ob koncu razkuzevanje stanovanja strokovne sluzbe tudi ce ni okuzen.

Zakaj si nebi pomagali ce lahko, da se z ženo vidita vsaj na 3 metre…lazje kot na 50km

Sem se pozabila dopisati…
Pisno se dogovorite za pogoje. Brezplacno oddajo prostora zaradi korona situacije, placilo stroskov…el. vode…
Namenite tudi pozornost da se, ce je zato v vasem stanovanju zaradi varnosti, se tega tudi drzi…in nima obiskov žene….pisker s kosilom pa tako kot dostava hrane…

Pa seveda razkuzevanje po odhodu iz stanovanja….

Seveda ce se odločite pomagati…
Pomislit, kako bi se vi pocutili v njihovi situaciji

Iz nekaterih tvojih odgovorov je razbrati, da ti ni do tega, da jim ugodiš, zato se nehaj delat fino in jim povej, da ne. Resno, ker iz vsake tvoje besede veje ves tvoj egoizem in strahovi…
Če bi bila nesebična in normalna soseda, to sploh ne bi bilo vprašanje. Gre namreč za težke čase, ko se pokaže človeški značaj.
Najbrž bi soseda lahko možu, če bi stanoval blizu, dnevno pripravljala obroke, ki bi mu jih pustila pred vrati in mu oprala perilo, pa še kako besedo bi lahko spregovorili čez balkon.
Ampak ona je mislila, da si tako dobra kot se delaš na zunaj, ker drugače te najbrž niti ne bi vprašala. Zato čimprej pokaži svoj pravi ksiht…

Tole ogrevanje si malce lahkotno predstavljaš. Najbrž so spustili tudi vodo iz sistema. In ko po nekem času to znova napolniš, ni vrag da ne bi nekje kaj spuščalo.
Zaradi temperatur bi po vsej verjetnosti sistem moral izprazniti, ko gre na pot.
S kaloriferjem ogreti bajto ali sobico, ki ni bila kurjena celo zimo – poskusi …
[/quote]

jah najlažje se je enemu se uturit ane. Centralna mora delat, če so samo vodo izpustili. V parih mesecih pa tudi ne začne kar puščet, razen če ni sama šlamparija. Polnjenje centralne pa tudi ni taka reč. Če sem jo bila jaz sposobna pri 20tih sama napolnit , jo bo pa tudi en dec. Če mu pa res kaj pušča, pe verjamem da je tolk sposoben, da bo zrihtal. Če ne, si naj pa res kaloriferje odnese.

Dej prosm razlož zakaj to mors tukaj sprasevat? Sama se odloci. Ne vrjem vsakmu. Sploh ne tistmu k prav da virus ostsne 17 dni. Verjetno bo doticna oseba sama razkuzila celo stanovanje. To ni noben bavbav. Sicer se pa virus prenasa kapljicno, mislim da ne bo kasljal in pljuval zanals po vsaki povrsini v stanovanju??? Matr eni ste res cudaki. Ce so vas naučili umivat roke se sploh nimate kaj sekirat. Ves cas ljudje kihajo pa kasljajo povsod pa nikoli take uzbune kot sedaj.
Sama se odloč.
Aja pa tisti ki je govoril o karanteni. Kam pa ti mislis da ljudi dajo v karantene? Tisti ki smo prestopili mejo smo dobili odrejeno ja 14 dnevno samoizolacijo. To pomeni da gres domov oz nekam sam in tam ostanes 14 dni. Niso nas zaprli v šotore.

dobrota je sirota, še vedno je bla

Če imajo vikend, naj gre tja.

Ker je konec zime, rabi samo en kalolifer za ogrevanje.
Ostalo pa naj se sami zmenijo.

V tej situaciji dat nekomu stanovanje… ja ne vem no…
Jaz ne bi… pa tudi imajo eno opcijo. Tisto naj najprej uporabijo.
Ampak,, čez komot ga pa ni…

Bi dovolila, sploh nebi razmišljala.

Tisti ki niso za, pa vecinoma ne znajo brati očitno 😀

Hahahhahaha

Ti bi, ki nimaš nič…
S tujem Kur*cem po koprivah mlatit ni problem


zakaj morate vi non stop hodit v prazno stanovanje???

bi.

Seveda bi brez pomisleka odstopila stanovanje. Saj je prazno!!!

To, da imajo vikend, pri meni nič ne spremeni. Glede na to, da je mož šofer, da je skoz od doma, je njim verjetno izrednega pomena, da so lahko blizi, da mu skuha, da mu ni treba samemu v trgovino … Seveda brez stikov.

prednisone 10mg tablet price buy prednisone online india prednisone 300mg
https://prednisonet.com how to get prednisone without a prescription
prednisone 300mg prednisone cream rx 20 mg prednisone tablet

Jaz bi dovolila pod pogojem, da pride soseda razkuži celotno stanovanje, ko on odide. Pa seveda, da tip počisti za sabo.

Ja, bi dovolila. Dober sosed je neprecenljiv.

New Report

Close