Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Soseda napada

Soseda napada

Sosedi smo že od rojstva,starejša gospa in gospod.Od kar pomnim nam gospa nagaja..Pa se brigamo zase,nas ne brigajo kako kdo živi..Ampak zadnjič  pa je bilo kaplja čez rob.Bili smo na vrtu ko se nam približa in nas začne napadat da je to njena zemlja,da naj pazimo kaj delamo ter da ona vse vidi.Zaradi ograje je že pred leti klicala geodete in vse je bilo ok.Zelo je žleht,ne razume se z nobenim sosedom,ampak spravlja se pa najbolj na nas ker nas ima pred nosom.Ko visi na oknu in ko nekoga od nas zagleda zunaj prihiti takoj ven in že začne iskat prepire.Mi smo jo začei ignorirat,po eni strani se nam smisli,tudi njen mož ki je njen hlapček in mora bit tiho pred njo.Otroci niso doma,ko nekdo pride na obisk,takrat nas začne najbolj napadat če nas vidi,a nihče od njenih je ne opozori kaj počne.Tudi policija ne more ničesar.Ograjo imamo navadno,vidno polje z njenega dvorišca je nekje 3m.Nimamo je namena menjavat. Pod streho ima kamere ki snemajo proti našemu dvorišču,.Prišlo je že tako daleč da se je  izomikamo ter umaknemo.Ampak to se mi zdi neumno,da se ne moreš sprehajat po svojem dvorišču ker te nekdo nonstop nadleguje.Obtožila nas je tudi da skačemo čez ograjo in krademo njene pridelke.V glavnem bolano in nevzdržno.Ne moreš in ne gre več ignorirat. Ja boste rekli da je gospa bolna in da je verjetno kriva tudi konoplja na njenem vrtu,ampak ne zmoremo več.Izčrpani smo od njenega napadanja,.. Opozorili smo njeno družino,pravijo da ne morejo nič,policija ne more nič.Razmišljamo celo da bomo še obvestili csd.Kaj še lahko storimo?

Odgovor na objavo uporabnika
nemogočasi, 07.05.2022 ob 19:43

Sosedi smo že od rojstva,starejša gospa in gospod.Od kar pomnim nam gospa nagaja..Pa se brigamo zase,nas ne brigajo kako kdo živi..Ampak zadnjič  pa je bilo kaplja čez rob.Bili smo na vrtu ko se nam približa in nas začne napadat da je to njena zemlja,da naj pazimo kaj delamo ter da ona vse vidi.Zaradi ograje je že pred leti klicala geodete in vse je bilo ok.Zelo je žleht,ne razume se z nobenim sosedom,ampak spravlja se pa najbolj na nas ker nas ima pred nosom.Ko visi na oknu in ko nekoga od nas zagleda zunaj prihiti takoj ven in že začne iskat prepire.Mi smo jo začei ignorirat,po eni strani se nam smisli,tudi njen mož ki je njen hlapček in mora bit tiho pred njo.Otroci niso doma,ko nekdo pride na obisk,takrat nas začne najbolj napadat če nas vidi,a nihče od njenih je ne opozori kaj počne.Tudi policija ne more ničesar.Ograjo imamo navadno,vidno polje z njenega dvorišca je nekje 3m.Nimamo je namena menjavat. Pod streho ima kamere ki snemajo proti našemu dvorišču,.Prišlo je že tako daleč da se je  izomikamo ter umaknemo.Ampak to se mi zdi neumno,da se ne moreš sprehajat po svojem dvorišču ker te nekdo nonstop nadleguje.Obtožila nas je tudi da skačemo čez ograjo in krademo njene pridelke.V glavnem bolano in nevzdržno.Ne moreš in ne gre več ignorirat. Ja boste rekli da je gospa bolna in da je verjetno kriva tudi konoplja na njenem vrtu,ampak ne zmoremo več.Izčrpani smo od njenega napadanja,.. Opozorili smo njeno družino,pravijo da ne morejo nič,policija ne more nič.Razmišljamo celo da bomo še obvestili csd.Kaj še lahko storimo?

njaboljše da vse posnamete na kamero- telefon in jo pri tem opozorite da snemate in da boste posnetek predložili sodišču- dvakrat jo opozorite da snemate, ker le tako bo to dokaz na sodišču. CSD je opcija, ampak ni tako enostavno- oni je ne morejo strpat v nek zavod….lahko pa predlagajo pregled pri psihiatru…

Snemati z predhodnim opozorilom. Opozorilo tudi posneti. Ko imas nekaj materiala, najprej do odvetnika. Moznosti tozb imas vec. Odvetnik sestavi ljubavno pismo. Ce ne preneha, nadaljujes na sodniji. Tam jo sleci do gat.

nova
Uredništvo priporoča

Naredite se neumne. Ko jo vidite ji mahajte in lepo (skoraj osladno) pozdravite : Dober dan 🙂 kako ste pa danes lepo nasmejani. Zelo dobro ! Ce vam kaj grdega brusi nazaj, se opravicite češ: danes nekam neslisim dobro. Strmite v njo in kimajte. Da da bomo šli kmalu na kavico.

sedaj ali se vas bo izogibala (ker ste  kajpak nori) ali pa boste najboljsi sosedi.

 

Skoraj podobno pri meni starejša soseda se prav tako z nikomer ne razume je višek hinavščine sicer z mano ne govori več jaz pa z njo ne…prej ko pa je govorila pa me je non stop nekaj zasliševala sem si kupila nov avto pa nekaj zunaj delam okrog avta pa prileti k ograji pa me napade da jaz okrog govorim da ima ona star avto ..sem ji rekla da nič ne govorim očitno je pač fovš ker imam nov avto in od takrat z mano ne govori super imam vsaj mir tudi jaz ne govorim z njo je niti ne pogledam ko sem zunaj .

New Report

Close