Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosedje imajo obiske

Sosedje imajo obiske

Ne pijem alkohola in ne družim se s primitivci.[/quote]
A zato si sama in te sosedovi obiski motijo , ja je problem če si ljudomrznež in te nihče ne mara .[/quote]

Meni je vecji problem, da se moras obvezno nasekat do daske in obnasat kot majmun, da se vklopis v druzbo. Pravzaprav mi ni problem, ampak mi je ZALOSTNO in PATETICNO. Nekateri imamo prijatelje, ki se obnasajo kot civilizirani ljudje in nikogar ne gledajo postrani, ce ne pije tako kot oni. Nekateri ste pa pac primitivni zagovedani kmetavzarji, ki rinete z svojim opevanim alkoholom v vsakega, ki ga vidite z svinjsko debilno redco okroglo faco in steklenimi ocmi ter stavkom “no pa dej francl spij kej no, sej enga pa lahk, ves kuk je bols pol furat ko si koma nazgan”. In se imate za blazno fino drzubo in “veseljake”, ker se brez alkohola v riti itak ne znate zabavat. Obnasat pa itak ne, tudi ko ste trezni, kaj sele ko imate kaj pod kepo (kar je itak 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} casa)! In, ce bi imela na izbiro se druzis s taksnimi kot si ti in biti sama, bodi siguren, da si vedno raje izberem, da sem sama do konca zivljenja. Hvalabogu pa obstajajo poleg vas orangutanov tudi normalni ljudje, s katerimi se seveda druzimo do poznih jutranjih ur brez vzenimirjanja celotne soseske, ker nimam potrebe, da vsem ki zivijo v premeru 1 kilometra pokazem da imam prijatelje in da se ful zabavamo.


A zato si sama in te sosedovi obiski motijo , ja je problem če si ljudomrznež in te nihče ne mara .[/quote]

Meni je vecji problem, da se moras obvezno nasekat do daske in obnasat kot majmun, da se vklopis v druzbo. Pravzaprav mi ni problem, ampak mi je ZALOSTNO in PATETICNO. Nekateri imamo prijatelje, ki se obnasajo kot civilizirani ljudje in nikogar ne gledajo postrani, ce ne pije tako kot oni. Nekateri ste pa pac primitivni zagovedani kmetavzarji, ki rinete z svojim opevanim alkoholom v vsakega, ki ga vidite z svinjsko debilno redco okroglo faco in steklenimi ocmi ter stavkom “no pa dej francl spij kej no, sej enga pa lahk, ves kuk je bols pol furat ko si koma nazgan”. In se imate za blazno fino drzubo in “veseljake”, ker se brez alkohola v riti itak ne znate zabavat. Obnasat pa itak ne, tudi ko ste trezni, kaj sele ko imate kaj pod kepo (kar je itak 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} casa)! In, ce bi imela na izbiro se druzis s taksnimi kot si ti in biti sama, bodi siguren, da si vedno raje izberem, da sem sama do konca zivljenja. Hvalabogu pa obstajajo poleg vas orangutanov tudi normalni ljudje, s katerimi se seveda druzimo do poznih jutranjih ur brez vzenimirjanja celotne soseske, ker nimam potrebe, da vsem ki zivijo v premeru 1 kilometra pokazem da imam prijatelje in da se ful zabavamo.[/quote]

zdej si jih pa zadela direkt v srce hahaha-====


ja,ja skrivaj se.Tako to delajo slovenci[/quote]

Če ti kaj ne paše pri Slovencih se vrni tja odkoder si prišel/prišla. Tukaj vam nudimo gostoljubje potem pa še pljuvate po nas. Golazen.[/quote]
Sem slovenka na žalost,hb da vsaj vaše svinjarije nimam v sebi.Jo boš ti meni kaj nudila… ha potem bom jaz mati tereza 😉
če je kdo golazen si to samo ti!!

Če ti kaj ne paše pri Slovencih se vrni tja odkoder si prišel/prišla. Tukaj vam nudimo gostoljubje potem pa še pljuvate po nas. Golazen.[/quote]
Sem slovenka na žalost,hb da vsaj vaše svinjarije nimam v sebi.Jo boš ti meni kaj nudila… ha potem bom jaz mati tereza 😉
če je kdo golazen si to samo ti!![/quote]

Če živiš par let v sloveniji nisi slovenka, tudi če si domišljaš da si.

enkrat na leto je obisk,ti pa že delaš pravo štalo iz tega….in kaj zaj?pri meni je včeraj bilo isto,pa se ne pritožujem,se pa nismo v domu za ostarele,očitno imaš probleme z živci al kaj?mogoče boš pa kdaj tudi ti imela kakšno čago ali obisk in upam da tudi tebe prijavijo.
Obišči psihiatra….


Sem slovenka na žalost,hb da vsaj vaše svinjarije nimam v sebi.Jo boš ti meni kaj nudila… ha potem bom jaz mati tereza 😉
če je kdo golazen si to samo ti!![/quote]

Če živiš par let v sloveniji nisi slovenka, tudi če si domišljaš da si.[/quote]
jaz sem rojena v slovniji.prav tako moji starši in prastarši.
Če si kdo kaj domišlja si to ti.
Za opis sebe pa rajši uporabljaj besede sem golazen in primitvka;)

New Report

Close