Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosedov sin me skoz opazuje – kako mu dopovedati?

Sosedov sin me skoz opazuje – kako mu dopovedati?

Tako, ja, naslednjič naj bo kak tip s tabo, ko ga srečata ali pa očeta in ga predstaviš- živjo, no pa ti ( vam ) predstavim mojega zaročenca, mogoče bo pa kmalu tudi naraščaj- potem bo pa bolj živahno tukaj…kar direktno usekaj…potem pa spremljaj dogajanje….v zasedeno in morebiti še nosečo žensko se redkokateri mulec vtikuje…ker pa si na izvolte očitno samska, mu pa dela domišljija in sanjari…Skratka delaj se, da si v zvezi, da imaš zmenke, da greš k njemu, njegovim po službi… naloži zgodbice. Če ne uspe, se pokonektaj s kakšnim društvom, sos telefonom ali podobno, da ti tam svetujejo…ali policija.

Jaz tud gledam skozi okno. Sem zrela za policijo.? Poleti ko moj moz hodi po vrtu brez majice so vse sosede na oknu. Naj jih tozim.?Avtorica vzemi daljnogled in ga buli nazaj. Povabi se prijateljico ali dve, opazujte ga, glejte ga, kazite s prstom nanj. Kdo prej obupa pac obupa. Tip je verjetno malo zatreskan vate, ti pa celo dramo delas.

 

Ma ne oziraj se na njega. Kot da ne obstaja.

Zoprn občutek, sem imela priložnost doživet nekaj podobnega in žal opravka s stalkerjem. Obup. Še danes me občasno nadleguje po telefonu, samo je na blok listi in dobim le obvestilo o neodgovorjenem klicu. Po n.letu zamenjam številko pa naj se j..

Kot ti je ena napisala, policija ne bo naredila nič dokler ti kaj “bolj konkretnega” ne naredi. Imaš pa možnost se oborožit in zaščitit, da če pride do tega konkretnega, rešiš sama. Naj policija tudi takrat ne hodi…

Jaz sem se vpisala v strelsko društvo, pridobila licenco in si kupila strikerja. Hodim po temi, prihajam pozno domov, zunaj je pa tema že ob 16h, ko pridem jaz ni nikjer žive duše. Da me en samo takne, ga odpihnem brez 2x pomislit. Mene ne bo nihče nadlegoval.

 

To je zafrkancija? lol

Kako te bo pa sploh stalkal, če te samo gleda?

Odgovor na objavo uporabnika
cien, 29.11.2021 ob 13:21

To je zafrkancija? lol

Kako te bo pa sploh stalkal, če te samo gleda?


stalk verb (FOLLOW)

[ T ]

to follow an animal or person as closely as possible without being seen or heard, usually in order to catch or kill them

Odgovor na objavo uporabnika
Replika330, 29.11.2021 ob 06:55

V svoji hisi lahko pocne kar hoce. Tudi gleda lahko skozi okno, ce se ne ves. Ce bi nekdo stalno gledal za mojo hcerko, bi to bil samo dokaz, da imam lepo hcerko. Za grdo babo sem preprican, da nihce ne gleda.

Tako pa imaš doma grdobo, ki je nihče ne pogleda?

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 29.11.2021 ob 06:21

povabi ga k sebi in nategni da se mu bo bliskalo, ko bo že čisto fertik po sedmem osmem izlivu še skači po njem in zahtevaj še, verjemi ne bo ga več na spregled.

A si ti normalno? Niso današnji mulci več tako zdravi, kot smo bili včasih, ko si lahko cel dan metal rokomet. Padec testosterona, plastika v hrani/vodi, nezdrava prehrana in slog življenja…

Odgovor na objavo uporabnika
samostojna34, 29.11.2021 ob 05:57

Vedno, ko odhajam v službo, tiči ob oknu in me gleda. Na začetku nisem opazila, ampak zdaj vsakič, ko pogledam proti zgornjemu oknu sosedove hiše je tam. Vedno. Tudi če poskusim prej ali pozneje oditi, nič ne pomaga.

Vem, da se slini za mano. Ko se slučajno srečava, upre pogled v tla in zardeva, in misli, da se lahko potuhne. Sem ga enkrat že ujela, da je v mojo zadnjico škilil, ko sem šla mimo in sem se hitro obrnila. Če bi videli kakšen obraz je takrat pobič naredil. Kot da ga bi zasačila pri kraji ali čemu.

No, skratka, neprijetno mi je, da neki 14 let mlajši mulc skoz buli vame. Nočem biti objekt poželenja nekega nedoraslega fanta.

Kako bi ve, ostale ženske, odreagirale? Bi pristopile do njega in rekle, dost je dost? Ali naj izbirem bolj prefinjen pristop? Ne vem, no. Take sramežljive šleve meni vzbujajo gnus. Če hočeš nekaj, reci, ne pa se skrivat in gledat. Kot da misli, da bodo spodnjice padle dol, če vztraja s tem nadležnim škiljenjem! Fuj, fuj

 

Sploh se ga ne boj – samo enkrat samkrat mu nekaj reči, da ti gre na živce, pa ga ne boš več videla.

To so v veliki večini skromni in plasni ljudje, ki si nič drugega ne upajo, kot opazovati. Ko ga boš razkrinkala, bo neznansko osramocen.

Trenutno pa si domišlja, da z njim koketiraš, da se z njim spogledujes, ker je njegova psiha pač zblojena.  Ni pa hudoben ali nevaren. Nevarni so čisto drugačni.

Takole ti napravi. Zjutraj se sprehodi mimo njegove hise v Evinem kostimu. Potem pa pojdi pozvoni na njegova vrata.

Zanimivo, da točno veš koliko je mlajši od tebe. To potem pomeni, da si se zanimala o njemu. Dej nehi no, tu jamraš, da ti ne paše, če gleda za teboj, v resnici se mu pa sama nastavljaš in ga izzivaš. Na koncu bomo pa v črni kroniki brali o neznani ženski, ki so jo našli nekje za smetnjakom.

Pravijo, da gledati ni prepovedano. Ignoriraj.

kr je to zmišljena zgodbica si v vsakem primero zgolj ti prizadeto multinično sralo. da fantaziraš o tem kk te s pogledi lovi 14 letnk? vsak dan slabš vam gre. kj a drugič boš pisalo da hočeš s kozo? sj res. si že!

takole te gleda?

. https://youtu.be/Eds3lGZ_9kE

Odgovor na objavo uporabnika
samostojna34, 29.11.2021 ob 06:43

Odgovor na objavo uporabnika
Če ti ravno ne prija, 29.11.2021 ob 06:07

Če je res tako, kot pišeš, bi jaz najprej govorila z njim. Tako, kot praviš,ko ga boš srečala na samem.

Neglede na to, kaj ti bo rekel, ker bo verjetno to zanikal, vztrajaj ,da se mora to v trenutku končati in da tega NE MARAŠ  , ne, da si ne želiš. Če bo nesramen, mu omeni, da boš primorana to povedati tvojim prijateljem iz kluba motoristov ( ali kak podoben klub nežnih dušic:)).

Če se stvar ne bo končala, moraš resno ukrepati, da ga nekje prestreže nek “agresivnež” , ki mu to še enkrat pove.

Štirinajst let je mlada starost, ampak, ne premlada, da tak fant ne bi bil sposoben tudi česa slabega. Psihiči se rodijo, ne naredijo.

Jasno, če je zadeva bolj nedolžna, bo najbrž že tvoj prvi pogovor z njim pomagal.

Ne vem, koliko fanta zares poznaš in,koliko si stara ti in kako živiš, oz. s kom.

Po pravici razmišljam bolj v smeri, da obvestim očeta (soseda) o tem in da on uredi stvari, če je možno. Navsezadnje nisem odgovorna za ravnanje otrok drugih. To je interni družinski problem, slabe vzgoje menda. Naj ga oče poboljša, ker meni se ne ljubi s tem ukvarjat več kolikor je potrebno. Če to ne zaleže, sem seveda pripravljena smrkavca malo nahruliti, da odneha.

Do zdaj sem dala to na ignore in sem upala, da se bo problem razpletel sam. Ampak, c’est la vie..

20 let starega odraslega, polnoletnega moskega bo prevzgajal? Bod no resna. Ce te zalezuje, se obrni na policijo.

Odgovor na objavo uporabnika
petelin229, 29.11.2021 ob 20:45

kr je to zmišljena zgodbica si v vsakem primero zgolj ti prizadeto multinično sralo. da fantaziraš o tem kk te s pogledi lovi 14 letnk? vsak dan slabš vam gre. kj a drugič boš pisalo da hočeš s kozo? sj res. si že!

Ti petelincek se nauc brat. A prou? Pr svojih letih bi ze mogu znat.

A si sigurna, da te samo gleda? Verjetno ima roko pod hlačami in žulji spodnjo glavo. Sem imela enega soseda, ki je samo skupaj lezel ko me je gledal in hvalabogu sta se s punco odselila že.

Pa dobro ženske ….meni se zdi, da gledate preveč telenovel.

Pustite mladeniča, da ga mine zatreskanost.

Ti avtorica se pa zaposli in nehaj gledat če te sosed gleda.

 

Med tem ko jo gleda, veselo igra biljard.

Jaz pa mislim da preveč delas dramo. Dokler te opazuje na dalec in ima roke pri sebi ne mors nič in tudi nisi ogrožena. Ko bo-ce bo šlo dalje si naredi red. Jaz staršev se ne bi vpletla.

Pac mulc ki raste in se razvija in je radoveden.

 

saj če bi avtorica bila pametna, bi ga že zdavnaj povabila k sebi na capuccino. Lepa očitno je, da jo najstnik vsako jutro gleda skozi okno.

Pa daj ne jamraj pismo saj te ni posilil..pac te gleda,a zdaj je ze to prepovedano al kaj,pac je sramezljiv in kaj zdaj ? Ce ti gre to na zivce ga daj na ignor,delaj se, ko da ne obstaja in stvar resena,ce bi ti pa fizocno kaj naredil je pa drugo,do takrat nimas kaj jokat đizs krajst 🙄

Tvoje pobožne želje. Zgleda da ga ti zasleduje in se spogledujes.

Deluje mi psiho, ne sramežljiv. Vprašanje, kakšne namene ima s tabo, lepih zagotovo ne. Meni bi bilo strah.

Mulc je čisti psiho. Gleda eno pomankljivo oblečeno, ki napol naga skače pred njim in ga provocira. Groza, predlagam prijavo na policijo, pogovor s starši, vključitev šolske svetovalne službe, nevladnih organizacij, gasilcev in Romana Vodeba. Erika naj na to temo pripravi Tarčo, kjer bodo ženske, ki se jim še crknjen pes na daleč izogne, družno udrihale po potrebnem mulcu. Da ne pozabim, mogoče še sklic izredne seje vlade, sveta za nacionalno varnost ter priprava novega zakona na pristojni komisiji DZ.

Zadnji čas, da ukrepamo in ustavimo psihota!!!

moram priznati, da je dobra tema.

New Report

Close