Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosedov sin me skoz opazuje – kako mu dopovedati?

Sosedov sin me skoz opazuje – kako mu dopovedati?

Brez dvoma dobra tema. Dokazuje, da so ženske res (se oproščam za izraz, ampak ni drugega) fuknene.

”Joj, noben me ne mara, groza, sem sama, osamljena, revica, žrtev tega in onega, joj, cmevk. Kaj??? Sosedov mulc me gleda? Ravno zdaj, ko sem premalo oblečena. Psiho! Všeč so mu ženske, ta je za zdravit! Danes me je že drugič pogledal, ko se za brezveze šla mimo njega, čeprav je po drugi strani krajša pot. Na pomoč, ogroža me!”

Kakor fanta ki je glih v tistih letih ko bi pa ne more, označujete za psihiča… Čestitam res ste narcisoide. Postaviš ga pred fakt da se nikoli ne bo zgodilo, če še vedno ni dovolj pa poveš staršem in šele nato greš do policije, ki pa se ti bo samo smejala ker fant samo opazuje svojo okolico in ne dela nobenega kaznivega dejanja.

 

Stopi eno stopničko nižje in se zamisli. Moški smo drugače vezani. Če nam je ženska seksi jo bomo pač pogledali, vzami to kot kompliment in nadaljuj življenje.

To je normalno kar pocne. Jaz ko sem bil mlad drkal sem za zaveso v bloku, dokler je soseda sesala avto. Na pouku zagledam od uciteljice noge, pa se to samo do kolen, pa ze laufam na wc drkat. To je pac normalno, da pubec gleda starejse babe in drka.

Po moje te bo nekje enkrat pričakal in potem si gotova

Vi moški nikoli ne boste mogli dojeti, da to ženskam ne paše in ni noben kompliment. Smo narejene drugače in ja, se čutimo ogrožene. A vi se ne bi, če bi na vas prežal 200kg medved?? No, da vas vidim junake. Saj vas samo gleda. To kar si misli in kaj bi medo itak ni pomembno, saj bi vas samo malo gricnil za bedrca, kaj je to takega no.. saj vam nič ne bo, razen če bo, a do takrat nič ne smete, bog ne daj na glas povedati, da se bojite, da vas medved ne ugrizne, saj boste takoj označeni za zmešane, on vas itak samo opazuje, gleda, tiho približuje, niti taknil vas ni… le kaj vam je?! Vzemite si to kot kompliment, da mu dišijo vaša bedrca! Halo… moški.

Drugače pa so to točno taktike največjih psihopatov. Sem jih študirala in brala zapiske psihijatrov na to temo. Celo mafijci so znali tako zastraševati svoje dolžnike, so se parkirali, zasledovali in samo opazovali. Da se ti zmeša, če to doživiš. In nihče jim nič ne more, razen če se sam ne organizira in poskrbi, da se to ne ponavlja v nedogled. Enkrat je pač treba reči dovolj, tako da bo razumel seveda. In če še ni dovolj jasno, povedati še malo bolj razločno.

Včasih so se otroci pohecali in rekli takim: kaj buljiš opica, nisem banana 🙂

Poskusi. Mogoče ima smisel za humor.

 

 

Vi moški nikoli ne boste mogli dojeti, da to ženskam ne paše in ni noben kompliment.

Ne nakladaj. A zato zmečete milijarde za razno kozmetiko ipd., ker vam to ne paše? Ne paše vam, če vas gleda en fičfirič. To da pa njega ob pamet spravljate, ko ga provocirate, to vas pa prav malo briga. Večina še sadistično uživa, ko ga pravocira. Ženske ste težko hinavsko govno. Spodobno se oblecite in primerno obnašajte, pa vas ne bo noben ‘ogrožal’. Ampak to je zadnja stvar, ki bi jo hotele. Ne vem čemu sploh ti debilni zapisi, ve se same dobro poznate, mi smo vas pa večinoma tudi že zdavnaj spregledali. Mogoče vam nasede le kakšen pussy faggot feminizirani mamin sinko, ki se ravno odpravlja na kakšno mavrično parado…

in ne kakih 14, kot ste morda nekateri razumeli, tudi meni na začetku ni bilo jasno.

Dvajsetletnik, takole z okna, pa ob slučajnem srečanju niti besede v odgovor , glavo dol ….no,no…jaz česa takega svojihčeri ne želim. Niti sebi (kar je že manj verjetno:))

Kaj pa ve, ki ga zagovarjate?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3210, 30.11.2021 ob 13:21

Vi moški nikoli ne boste mogli dojeti, da to ženskam ne paše in ni noben kompliment.

Ne nakladaj. A zato zmečete milijarde za razno kozmetiko ipd., ker vam to ne paše? Ne paše vam, če vas gleda en fičfirič. To da pa njega ob pamet spravljate, ko ga provocirate, to vas pa prav malo briga. Večina še sadistično uživa, ko ga pravocira. Ženske ste težko hinavsko govno. Spodobno se oblecite in primerno obnašajte, pa vas ne bo noben ‘ogrožal’. Ampak to je zadnja stvar, ki bi jo hotele. Ne vem čemu sploh ti debilni zapisi, ve se same dobro poznate, mi smo vas pa večinoma tudi že zdavnaj spregledali. Mogoče vam nasede le kakšen pussy faggot feminizirani mamin sinko, ki se ravno odpravlja na kakšno mavrično parado…

Za koga se pa tvoja mati liči? Ko jo bo en na busu premlatil in posilil ponočo, ga boš še branil? Me misli, da se ne more zgoditi, ker bolniki so pred kratkim v Luciji napadli 2 na troli.

Ve se kaj spada pod normalno obnašanje ve se kaj pod psiho oddelek. Ti si gudi že na meji s svojim zapisom. Ne glede na to kaj ženska obleče in kako se naliči. Ni izgovora ne opravičila.

Točno tak besednjak in skoncentrirano sfrustrirano pisanje in bruhanje sovraštva po kislim grozdju imajo taki psihoti. Ki jim prihaja, ko kakšno mučijo in ubijejo.

Bala bi se te srečati na cesti.

prehitro brala, velja za tega psihiča.

Pa se kako nekateri (z kilometrino) dojamemo, da vam zenskam marsikaj ne pase. Nekatere se same ne veste kaj bi rade. Pase pa ne pase. Bi pa nebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti, ki si sam rečeš Moški, ti si najbrž ta izza šipe, ali ne?, 30.11.2021 ob 14:00

Točno tak besednjak in skoncentrirano sfrustrirano pisanje in bruhanje sovraštva po kislim grozdju imajo taki psihoti. Ki jim prihaja, ko kakšno mučijo in ubijejo.

Bala bi se te srečati na cesti.

Ne projeciraj name svojih bolanij. Verjetno si ravno ti tisti bolnik. Preden pljuvaš po ženskah se vsakič spomni, da te je ženska rodila in kaj bi si mislila, če bi vedela da take pišeš okoli. Zdravi se.

Narobe vpisala postavtorja! nberi zgoraj moje opravičilo

En osamljen 20letnik,verjetno čist zjeban že od te korone pa naše iznekažene družbe buli v eno milfo, ker bi jo rad pa je potreben, pa je že psihopat pa še nevem kaj. Če nisi prebral niti ene knjige o psihi prosim ne odpiraj ust.

Mogoče mal čudno, ni pa to zdej nevem kaj da bi blo treba na policijo???

A nemorš pristopit do njega pa mu povedat glej sine nisem zainteresirana, prosim ne več bulit vame ker nebo nič. Pa če maš kakšno potrebno kolegico da pali na mlade fante mu daš cifro pa je to to, zadeva rešena za obe strani?

Mislim no iz muhe ljudje delate slona, bi bil že cajt da začnete malo razmišljat…

povabi ga k sebi  domov. Da mu ne bo treba špegat izza zavese.

K a t e r i  20 letnik, pazi, prosim, ne 14,16, ampak 20letnik dela to? Jih poznaš več?

A tebi mogoce kdo stoji na lajtngi? Da ti ne potegne, da je tole fake storija. In da se nima smisla razburjat za taksne zgodbe.

Kaj to se hvališ, da dobro zgledaš in si (še) lahko objekt drk…. enemu mulcu?

Mulo je malo zatreskan vate, te gleda skozi okno in ga žlajfa. Ti niti ni potrebno ne vem kako zgledat, v teh letih mu je že ena malenkost dovolj, ti pa si “pri roki” 🙂

Ga bo minilo, bo našel drugi objekt. Trenutek spoznanja, da se mulotu več ne dvigne nate in drka na drugo sosedo, bo za tvojo psiho še bolj uničevalen.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam vprašam, 30.11.2021 ob 14:36

A tebi mogoce kdo stoji na lajtngi? Da ti ne potegne, da je tole fake storija. In da se nima smisla razburjat za taksne zgodbe.

Izmišljena ali ne, toliko tega je okoli nas, da si še predstavljat ne morete. Pa ravno zaradi te neumne miselnosti, da nam ženskam to paše. Kaj paše? Da en gleda in bulji vate? A vam bi to pasalo, da v vas en moški tako neumno strmi? Kaj točno je lepega v tem, romantičnega, simpatičnega? Da se enemu dvigne? To je kompliment? To ni noben kompliment niti si tega nobena ne želi, niti se katera ureja zaradi VAS, dajte si to že dopovedati. Urejamo se ZASE, da se boljše počutimo, ker nam je to všeč. Karkoli ženska obleče je spodobno, tudi krilo in kratke hlače, majčke, kopalke.. nismo v Afganistanu, da se moramo pokriti s plahto. Če ne morete brzdati svojih bolanih umov, pejte tja živet ali se zdravite. Če ti ženska ne reče direktno, da te hoče v postelji zdaj, pomeni da te noče. Pa še takrat ima pravico si premislit, če opazi magari prepozno, da si divjak, grobjan, psihič, da imaš karkoli jo je že odbilo in zaradi česar si je premislila, to lahko kadarkoli naredi. Tudi med odnosom. Morda jo boli, morda ji tvoje orodje ne ustreza, morda ji ne dišiš, karkoli dobesedno karkoli. Če izusti NE, je ne in pika. Enako velja za moške. Lahko zavrnete žensko kadarkoli želite, tudi med odnosom. Ni v redu? Ni. Pika. Ampak ponavadi vi nimate teh težav, ker večina vas nima prav nobenih kriterijev…celo mimo svojih lepih žena bi ga vsadili v tiste, ki jih najbolj pljuvate.

Če katerikoli moški misli, da ima kakršnokoli pravico da žensko tako nadleguje s tem psihopatskim buljenjem, ponavljam: je nimaš. Če ti je ženska všeč, ti njej tudi, se bosta že zmenila. Če ti njej nisi, pojdi naprej, najdi tako, ki ti bo naklonjenost vračala. Prisilit drugega, da mu boš všeč se ne da in se tako ne dela. Če vam starši tega ne znajo povedati, naj vam pove psiholog. Prijavite se na prvi pregled. Psihiči

 

Samostojna34 povej kje zivis, da pridem se jaz gledat. Kaj je pogoj? Polnoleten moram bit.

Pa kaj ste totalni debili vsi z avtorco na celu? Od kdaj je prepovedano gledat cez okno lastne hise? Začni delat paniko ko bo naredu kej vec kokr te samo opazovau od dalec, ce je to sploh res ne pa nek bullshit k ga avtorica govori sama sebi da si dviguje ego. Ce pa ze moreš delat sranje, ga deli znim osebno in ne mesaj starsev kr je fant očitno ze odrasel oz dovolj star da sam zase odgovarja. Se bo vsaj naučil da ste ene babe totalno fuknene in da je bols da niti ne pogleda v vaso smer

Si ti! Kje piše, da je gledal skozi okno? Znaš brati!? Bulji v žensko ko tele v pisana vrata in jo skozi nadleguje, kaj tu ni jasno.

A ja najboljše da ji svetuješ naj ob morebitnem posilstvu počaka, da mu pride, ker pred tem ne velja, saj ni še nič naredil kajne! No tako razmišljate bolniki in taki potem zagovarjajo posiljevalce. Seveda dokler se ne gre za njegovo ženo/mamo/sestro. A tiste so svetice in se jih ne tika. Ostale pa so vse k in nastavljačice kajne? Evo mentaliteta vas, ki vas še plačujejo več za take možgane. Narobe svet.

Vsakega, ki zagovarja tako početje bi rada videla v vlogi te ženske, seveda s primernim psihičem na drugi strani, ki bi jih “samo gledal”. No avtorica, imaš idejo – nastavi temu sosedu enega še večjega idiota naj bulji on vanj cele dneve, mogoče mu bo kapnilo. Prispevam z veseljem za plačilo usluge če dobiš koga 😉

 

Bolano do amena in ti se imaš za lepo žensko morda res a v glavi pa verjetno nosiš slamo.

Enega samega problema, ki te moti če te kdo opazuje ne moreš rešiti sama. da pišeš po tem forumu in potem smo vsi moški psihiči. če katero pogledaš.  Sem pa razočaran nad nekimi komentarji. Pogled danes še ni kaznivo dejanje toliko o tem.

Pred davnimi leti imel sem 17 let.  Moja soseda pa je bila prečudovita ženska. Zares sem jo rad opazoval in smo se na dvorišču nekega dne pogovarjali vrstniki in sem izreko besedo joj kaj bi jas delal z to sosedo v postelji. Prijateljica ji je vse to povedala. Ko me je soseda srečala na dvorišču me je lepo povabila na pijačo in za kazala čas zvečer ko bo njen mož doma. Seveda sem se vsral in čakal moža, da se mu opravičim. Takoj sem mu vse razložil in tudi opravičil. On pa meni veš fant že jas sem ji premalo zato se ločujeva. Lahko poskusiš samo  ne vem kaj bi s teboj počela. Nikoli je nisem upal več pogledati. Tako da nismo vsi psihopati.

Da se vam da odgovarjat na izmišljene zgodbice…hahahaha…

…res, kako imate lahko tako nizek IQ, da ne prepoznate fake avtorjev, ki se smejijo kuram, ki “resno” odgovarjajo na problem:))

Ze sam naslov – sosedov sin mi ne deluje, da bi zgodba lahko bila resnicna. Kdo je to sosedov sin. Sin od soseda. A on pa ni sosed?

Saj so vse zgodbice na monu fejk, odvisno le od avtorja/ice. Dobro jutro!če tega nisi vedel in si mislil, da je sploh katera resnična.

Gre se za pomembno tematiko, ki se še kako tiče vseh nas. Če nič drugo bo jutri vaša hči na istem, bi bilo pametno da se že danes vsi zamislite nad tem kako že z besedo in obnašanjem ter kako se zavzamete za nekoga vplivate na družbo. Mi vsi sestavljamo našo družbo in je pomembno, da se o tem govori. Sploh pa da se tega ne promovira kot “nekaj nepomembnega” ampak da se postavi jasne meje kaj je še ok kaj pa nikakor ne spada v 2021.

Ženske še kako vemo kaj hočemo, sploh pa česa nočemo. Mer drugim je to nadlegovanje v katerikoli obliki. Če ti vrača zanimanje je eno, če ti reče ne, je ne. Da pogledaš žensko je eno, da v njo buljiš in jo zasleduješ dan za dnem je psihopatsko, ne glede na vse. A je primerno, da en skoči pred tabo in ti ga pokaže? A je to kompliment za žensko? Poglej, dvignil se mi je nate.. kaj je to normalno za vas? Ker to je naslednji korak takih pribitih.

New Report

Close