Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SOVRAŽIM VROČINO

SOVRAŽIM VROČINO

Ne. Pa lepo se imej.

Prva dva res vroča dneva. Avgusta pogosto že ogrevamo. Vročina mi paše, mesto je polno, ljudje so sproščeni, vrtovi so polni, dogaja se.

Pridi v NG v naš gozd in senco…taka sopara je, da nimaš nič od tega gozda in sence.

In ja, vročine ne prenesem in pri 30 stopinjah že trpim.

In jaz ne maram vročine že komaj čakam jesen :/

Meni je najboljš med 18 in 23 stopinjami.

… klopi, komarji, uv sevanje (10), opekline ….
Dogaja na polno.

Upam, da bo 8. junija cel dan dež.

Ne. Smo se pred kratkim vrnili z dopusta od tam. Klima je sicer super, ni vlage in zvečer zapiha, naš resort top, sicer pa precejšnja ciganarija na samem otoku. Sonce je močno.

Ma dobro ravno pretirane vročine ne maram, ampak tisto, da me je nenehno zeblo, deževalo, bila obupna vlaga mi je letos že presneto prekipelo. Sem se kar razveselila poletja, temperatur, da ne rabim vlečt jakne, se hitro zrihtam za ven (manj oblačenja- v službi se itak preoblečem v uniformo)… Všeč so mi dolgi dnevi, večerni sprehodi (če ravno takrat ne delam), smukniti pred službo ali po službi malo v morje, na plažo… Drugače pa zame je nekje idealna temperatura vse nad 20 in pod 30 stopinj.
Sicer pa par dni je malo bolj toplo, pa se že pritožujete? Saj bo mimo, nič bat, je 9 mesecev “vam prijetnega” vremena.

sovražim mraz, komaj se je začelo normalno poletno vreme – tem. je bila včeraj 28 st. Vi pa tako jokate kot bi bilo 50.
Po dolgem deževnem in mrzlem obdobju, zelo paše poletje – in naj bo vsaj 3, 5 mesecev normalno poletje do 30 oz. tam okoli.


po celem mesecu deževja, mrzlega vremena, še april je bil v veliki večini deževen – polno plazov, ljudem skale rušijo domove zaradi razmočenega terena, plazovi uničujejo vse – ceste zaprte, ljudje brez dohodka tam. Vi bi pa ob prvem dnevu sonca molili za dež celo poletje.
Eni ste res za na psihiatrijo – pojdi h komu, ki ima posledice večnega deževja na domu, ali pa tam v Srbijo, kjer so poplave, ali pa jeseni se spomni, ko boš celo bogastvo dala za malo medu, saj čebele sploh ne morejo na pašo v tem večnem dežju, ali pa ko boš kot bogastvo plačevala hrano, ki je ne bo, ker bo vsa zgnita. itd. itn.
Res ste nori eni. Človek težko verjame, da se po svetu sprehajajo taki norci.

New Report

Close