Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sp..mona primorska…

sp..mona primorska…

vsi ti nekaj čestitajo tam spodaj…….grrrrrrrrrrrrrrr,,,,se delajo narca iz tebe, Mojega najbulšega frenda…mater jim lopovsko…….

poglej tole je iz srca….

tak….a si znoru…..s.vojo ženo pelaš na morje……..ufffff….kot bi goloba v benetke…heheheheh…….mater me ma, da bi ti dve prpelal okoli kemblna
razen če je boš danes prvič učil plavati, jutri pa se bo že potapljala…hahahah
bogi…bogi…zdaj pa vidim, da ti gre res za nohte……..no mislim slabo……hmmmmm……..pupe, dajte no……povejte mu, kaj je spet zabluzo….upsssssssssss…in kaj je zamudil, če bi kako od vas s sabo vzel….hehehehhehehehhehehe

ps…vseeno se imaj fino………

leta letijo - iščem stevardeso.....

Beseda *mona* na primorskem nima ravno pozitivnega prizvoka, zato prosim, da nemudoma nehaš žalit mojega frenda, sicer boš ti dobu kejšno okol kepe! Jasno!

Ti pa ne mgneš nikamor iz tvoje čajbe, kaj šele da bi tvojo lubiko kam pelav, se vidi, da si gorenska škrtačina, tako, da se ne čudi, če te polubčkne vsakič ko te vidi….

Pa še tistim kofetkam se izogibaš, da ti le ne bi blu treba odpret takvina.

Eeeeeeeeeee, pa sem te obdelala…………….. hihih……………..

……….. vsaj tako, če se mi že drugače ne pustiš…………. hihihi……………

jaooooooooooo, tace stran……………….. bom zdej dobila na mejl………. hihihi

nisem primorc ampak sem mona ne iz primorske….in moj frend prekleto dobro ve, da ga nisem užalil s tem……….prav zvamem nazaj in mu rečem

AFNA PRIMORSKA….ahhahaha…okej??

vse drugo pa sem resno mislil, sploh če bi s firško šel….če ćže jaz nimam te sreče….smrk…….ne vem zakaj nečeš, lubica moja zaželjena…pa tak te greškam….ufffffffffffff

ps…sploh se pa neč ne izogibam…….da bi se s tabo dobil,,,,s,amo so mi prepovedali, da veš…in to ravno iz primorskega konca….grrrrrrrrrrr…..mone,kajne?upssssssssssssss

hely…lubi….ti kar uredi en tak prsoti terminček….ko boš samo moja in dijo kofetek…ne boš na njega mislila, ker…
.
.
.
.

.
..
.
.
.
.
.
.
.
ker…
.
.
.
.

.
.
.ker bova jagodke papcala….upss…pa še kaj drugega…..dijo lubica……

pa ne piši čisto na kratko….bom prebral……upssssssssss……..
čakam…

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehe, nova izmišljotina/izgovorček……. haha……….. kako naj mene kdo prepove, če sem pa jaz že polnoletna pa lhko delam kar čem?????

ehehe, mondže, tisto tace stran………… pa……… hihi……….. saj nisi verjel?

res bi jagodke……….. dvojno porcijo bi……… mmmmmmmmm………. ma sej sem mona, trojno bi………….. mmmmmmmmmmmmmmm

ti se kar važi, da smeš počet kar ti v bučo pade…ehheheheheheheh……nisem dete, da bi pal na take poceni obljube…upss…mala moja…….

kar se pa rundic tiče…no muca maca..ne bit tak skromna…noooo

zate je najbuljše najslabše…..ali komi dobro…hehehe….anke jest……..

čakam, kdaj boš polnoletna postala, da boš lahko tudi tole…

znam da znaš..
da si otvorio/la u meni
sve ono što je danima spavalo..
začahureno u malenu kutijicu..
punu prašine..
odpuhni sve..
rastjeraj sve što ne valja..
i uzmi me..

ne pustaj me..
nijedan tren..
dopusti da budem ono sto jesam..
..pa da te ljubim tamo,gdi leptiri spavaju……upssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sem se imel!
:-)))))))))))))

New Report

Close