Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sp – nekaj zate ..

Sp – nekaj zate ..

… če se spomniš :

…. djevojke u ljetnim haljinama , joj !
…. moja prva ljubav , joj !
… joj , joj , joj ….
… djevojke u ljetnim haljinama , joj !

itd.itd.
Si se spominil tega komada naše mladosti 😉
Zdaj tole poslušam in ti pošiljam tale feeling , da se malo udobrovoljiš :)))

Niki (ki je u stvari tudi mal tečna danes , pa še sama ne ve , zakaj )

No vidiš…te dve taprave lumpice…tko cartava…in slabo voljo preč…ali pa povej razlog in terapija pade…Niki..cmoko pa nasmeh na gobcek…pa naj bo pol kar hoče…lažje bo…pomisli na kaj lepega…ki ti je še posebno u srčku……

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja , najbolj mi je pri srčku dopust (ali pa , če bi se dalo kar v penzijo – imam tooooliko dela doma ) …. ma , težka bo !

Sonči , ma kaj naj naredim , a se ti pustim polupčkat ?
A misliš , da je varno ???
A ne bo kdo hud ?

Niki ne mara , da se kdo jezi nanjo … ;)))) … čau in lep dan , Sincy :))))

Niki…kar imava midve je samo najino…in zaradi tega se nima kdo jezit…samo lahko je srečen…ker se imava radi…kot prijateljici…

Ja saj vem…dela je čez glavo…zato je najbolje da imamo vsak dan neko iskrico…ki nas vleče naprej…ja ko jo najdemo…je svet tako lep…cmoka na cmoko…pa naj se razpenijo…tisti…ki jim cmokanje ni okej…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki!
Še s tem me draži,ja!
🙁
Sp

Ne , ona nima žametnih oči
in kodri njeni niso kakor svila .
Če sneg je bel ,
ga v njenih nedrih ni;
in usta bi se od koral ločila .

….
poznaš nadaljevanje ?

Ljubezen kakor tudi prijateljstvo se dotakne vsakega , četudi morda ni v vsakih očeh popoln …. vendar so nekje ljudje , ki naju , nas vse , imajo za take – popolne in nezamenljive …

uh , kaj je Niki danes globoka in romantična … amen na vse to !

Škoda ne znam nadaljevati…vednar pa vse to čutim…tudi jaz sem romantik…pa ceprav me te dni meče od vsega…in res je amen…in kar je najlepše…popolni sva taki kot sva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dajva ga…zrajcat do konca…..to mu paše…aneda…dve bi imel takoj…pa še sam si…joj…kaj bi se pogovarjali…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tistih par verzov sem citirala zate , ker je tvoj podpis citat iz Shakespearovoh sonetov ljubezni :))
Kakor tudi moj – Črni dami
Preberi si kdaj , boš videla čudo !

Nikita je tudi taka …

SAME ABLUBE!
(Štumpi)

Sp

Sonce , danes je šel oblak čez tebe – ampak niso same ablube , Nikita se zelo rada pogovarja :)))

Res škoda , da se ne moremo kar takole dobit , sem prepričana , da bi te s Sončiko (pa še kdo bi lahko pomagal) takoj spravile spet v normalno razpoloženje !
Ma , vseeno se potrudi !

“kam oblaki…preko polja kam”…sem imela v soli spis…nagrajen je bil…ja dober je bil…sem tocno ugotovila kam hitijo oblaki…jih razkadila…in sijala sem…daj zasij se ti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej …
Le kako naj moje sonce zmerom sije ,
če še pravo se kdaj skrije ?!

;)))))))))))))

Ja…a…ne…kako je dober ta izgovor…sem ga iskala in iskala in taprav je…ja Shakespeare je že vedel kaj dela in piše;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close