Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špaga – vaje??

Špaga – vaje??

Važno, da si potegnil(a) temo iz naftalina. Svojčas sem lahko naredil vse verzije špag (uporabno, če imaš starejši avto in polne roke, bi pa rad zaprl prtljažnik, za udarcre z nogo v glavo tudi, ampak nekoliko manj), danes pa najbrž ne.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Tudi jaz sem kar padla v špago. Nič trenirala, nič ogrevala, samo spustila sem se do dol. Špago sem brez problema naredila tudi na obročih, kjer je ekstenzija še malo čez. Do 35 leta sem še bila povsem odprta. Nato je šla hrbtenica točno tako kot pišeš. Pri petdeset včasih komaj hodim. Neumnost brez primere. Če ne rabiš in če ne treniraš ciljno, pusti. Ta drža ni naravna in lahko boš imela posledice.


Ko sem hodila v OŠ sem dve leti trenirala gimnastiko, 1. in 2. razred. Potem nikoli več ničesar. Danes pri 39 špago naredim še vedno. Je to ostalo iz tistih otroških let?
[/quote]

Podobno pri meni. Jaz sem se začela v srednji šoli z jogo ukvarjat in sem naredila špago. Potem sem za 20 let prenehala, a špago še danes (40 let) naredim. Sem pa tudi jogo pred par leti spet obudila ;).

New Report

Close