Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spala sem s sinom od prijateljice

Spala sem s sinom od prijateljice

Upam, da tvoja prijateljica natepava tvojo hčerko. Da boš vsaj malo okusila, kako to zgleda.

1. zakaj sploh boš rinila nazaj v SLO, če ti je v HR tako OK??
2. Novak (SRB) je zaje.bal vso svetovno sceno masovnih prireditev (Občina izda dovaljenje za prireditev, je pa občina tudi ustanovitelj (lastnik) vrtcev, šol, zdravstvenih domov … ☺☺
btw: Novak se je družil s top športniki in politiki, ki so fizično na zelo dobrem nivoju ☺
btw2: naj ti otrok okuži svoje stare starše ☺
Korona ni gripa, AIDS … prenositelji sploh ne vedo, da jo imajo … aja, pa ne išči potem zdravniške pomoči v SLO – nekaj pa le daj na svoja blejanja ☺
[/quote]

1.koji k…tebe briga zakaj? Zato ker MORAM, drugač vrjem da ne bi.
2.moj otrok je bil že večkrat v naročju svojih babic in dedkov, pa so še vsi zdravi. Sreča je tud da so vsi tud drugač zdravi in ne spadajo v kakśno rizično skupino.
In če bi karkol enmu od nas blo, ne bo panike, vsi 3 imamo urejen zlo dobr zdravstveno zavarovanje za Hr, pa eto, tud če bi vseen blo treba še kaj plačat, keš ni noben problem.


Tudi ženskam so všeč mlajši. 😅
[/quote]

Verjamem, ljubezen ne pozna let. Moja je rekla, da je bila vame zaljubljena, že ko je bila stara 12, jaz pa 29:). Potem sva se čez 5 let nekako ujela. In še danes mi je top, medtem ko se mi moje vrstnice pri 40-ih zdijo res stare. Moja pravi, da ni šans da bi bila z vstniki, ker so zdajšni moški med 20 in 25 neverjetno otročji, da ni več pravih moških.

Je pa res, da večina moških pri 40+ ni ravno Brad Pittov ali George Clooneyev in z plešo in trebuhom ne morejo tekmovati z 15 let mlajšimi po videzu.

Na koncu si vsak izbere kar mu paše, važno je da se imajo ljudje radi in uživajo drug z drugim ne glede na razliko v letih.

nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da ste eni pravi idioti kaj se odgovorov in pametovanja tiče, tukaj na forumu:)
Ženska in sin od prijateljice počneta kaj želite, kaj jima trenutno odgovarja, v vsakem primeru bi bila blatena pa če se zadeva zve ali ne…Sama sem v partnerski vezi s 15 let mlajšim, on 32, jaz 47, njegova mama 52, ampak nama nihče ne oporeka, tudi sama imam 17 let starega sina, ki pravi mati naj ti laufa:) ne delam si iluzij, našla sva se in tega ne skrivava, koliko časa bo pa trajalo (sedaj že pet let) pa je najin problem, ne problem vseh okrog nas…Pustite žensko pri miru, saj sama ve, da bo zgubila prijateljico in prav je tako.

si povedala ” prijateljici”?

Če bi ali pa ko bo hči pripeljala 20 let starejšega k hiši bo pa rompompom. Zgledi, samo kaj ko nobeden o tem ne razmišlja…


Hehe 20-let starejši, pa še fotrov prijatelj, ali njen 🙂

Potem se bo pa plošča obrnila, ne bo več “je obema všeč” potem bo vpila kako stari izkorišča mlado naivno punco.


Hehe 20-let starejši, pa še fotrov prijatelj, ali njen 🙂

Potem se bo pa plošča obrnila, ne bo več “je obema všeč” potem bo vpila kako stari izkorišča mlado naivno punco.
[/quote]

Mislim da vam vsem skodi vrocina. Jaz sem.mela 9let mlajsega tipa 4 leta trajalo in zdaj nevem ce se norcuje komaj sedaj z mene al se je ze prej?
Starih pa od njega nisem spoznala niti ker je foter reko da sem.stara xmesana cudna baba ce se nimam.otrok in da mu naj sina na miru pustim. In on me nikdar potem ni peljal domov!

Pa ima elitno familijo mama je zobozdravnica moj bivs pa kelnari ceprav ma diplomo s tutizma.

A se hecas? Pravis da ves da nebo trajalo ampak ga pa ljubis 😂😂 hahaahha jakaaa ljubezen

Izgubila boš prijateljico in izgubila boš ljubimca. Če boš tiho, prijateljstvo več ne bo, takšno, kot je bilo. Če ji poveš, prijateljstva sploh ne bo več. Mali se ti bo odpovedal takoj, ko bo mama izvedela. Tukaj si zgrešila na celi črti. Ubila si 2 muhi na en mah. Ni pozitivne rešitve. Išči novo prijateljico in išči novega moškega. Zdaj pa, če si že začela ta cirkus, vztrajaj do konca predstave, saj si karto drago plačala. Pač uživaj, dokler bo trajalo, ker kasneje bo konec vsega na obeh straneh.

Eni ne razumete, da ima vsak človek svoje preference. Če so tebi všeč mlajše, to še ne pomeni, da si ti model za vse moške in so vsem všeč mlajše. Enim so všeč starejše in nekaterim celo kar krepko starejše. Prav tako kot imaš ženske, ki so jim všeč starejši in ženske, ki so jim všeč mlajši.
Ne pomeni, da vsi drugi živijo tako kot živiš ti in to bi pri svojih letih menda že lahko vedel 😉

Tudi meni se je pripetilo podobno. “Ne bo dolgo trajalo” – tudi midva sva tako mislila, pa traja še zdaj, skoraj 15 let. Tako to je, ko se najdeta duši dvojčici. Tukaj leta in razmerja nimajo veze.

Z lepim se hvalis 🤮🤮🤮

Spala si kvecjemu S SINOM …. nauci se slovenscine

Oseba, ki zaključuje študij, je ponavadi že konkretno polnoletna in odrasla oseba. Bolan si ti, če tako osebo imenuješ hčerkica ali sinček….

uzivajte dokler vam je dano bo prisel tudi cas ko temu ne bo vec tako

Glej to je vse ok dokler se drugim dogaja.

Kaj je narobe z 20 let starejšim? Mlada baba za podret, stara baba za umret.

Se ne izplaca. Imam naj prijateljico iz osnovne sole se. Druzina vedno so me imeli radi vsi. Sirsa zlahta vsi. Predvsem mama in oce. In ja mulo brat od prijateljice je nekje pri 25tih pogruntal da je ta ko je ze skoro druzina privlacna…..hahaha nikoli se ne bi petljala v to. Pa cetudi je samo 6 let mlajsi. ….prevec mi pomeni odnos s to druzino.

Nevem ce bo slo to. Odvisno kakor pei komu. Jaz imam cist podobno izkusnjo. Zapletla sem se s sinom od prijateljice ki je skoraj 20 let mlajsi od mene. V zacetku je vse slo super. Vsak dan sva se slisala,videla dosti. V bistvu sva skrivala vse to. Dokler niso zaceli sumit in danes se slisim obcasno z vsemi. Ker fant si je nasel drugo. Jaz sploh nevem kaj me je takrat udarilo v glavo da sem se sploh zapletla z njim.
Tako da draga uporabica vprasaj se je je to res ljubezen. Prej bi rekla da je to neka trenutna norost ki te bo minila. Vedi pa da te cist razumem kako ti je ker jaz sem bila totalno nora na njega. Obcudovala sem ga.


In si prišlo na mon s tako otročjo zgodbico? Na Tibet več ne hodiš po “duhovnost”?😁 Ni več sponzorjev?

Men je še danes žal , ker nisem tko mimogrede rukal še mamino prijateljico .

Bi mislil, da ste ženske pri 40 + zrelejše in moralnejše. Očitno temu ni tako. Če bi bila moja prijateljica in bi natepavala mojega 20.letnika bi se mi zagnusila. Pa daj ženska, a je seks več vreden, kot moralno etične norme in več, kot ena resnična globja čustva, ne pa zgolj golo telesno zadovoljevanje? Fuj.
Vedi, da bo prijateljica slej ko prej izvedela in, če ima kaj morale v sebi prekinila s teboj vse stike.
Kaj misliš zakaj ta mladenič seksa s teboj? Da si nabira izkušnje in za golo seksualno, se pravi telesno zadovoljitev. Čeprav mogoče trenutno še sam tega ne ve.

Odloči se kaj ti več pomeni:on ali prijateljica

Oba boš težko obdržala, razen, če je prijateljica zelo tolerantna.

And here’s to you, Mrs. Robinson
Jesus loves you more than you will know
Whoa, whoa, whoa
God bless you, please, Mrs. Robinson
Heaven holds a place for those who pray

Where have you gone, Joe DiMaggio?
Our nation turns its lonely eyes to you
Woo, woo, woo
What’s that you say, Mrs. Robinson?
Jolting Joe has left and gone away
Hey, hey, hey
Hey, hey, hey

New Report

Close