Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spala sem s sinom od prijateljice

Spala sem s sinom od prijateljice

Kralj vsaj priznaš kot 40 letni oce sina in hčere ti po pravici povem iz prve roke. Če bi 20 letna hčera imela 20 let starejšega mi je ogabno in pedofilsko če zdej samo pomislim sploh pa z prijateljem ker ti mi sploh ne bi bil prijatelj če bi 20 letnega sina omrezila 40 letna roko na srce glih “ta prava leta za …” pod pogojem da ne gre za izkoriščanje pa ne mislim seksualno sej moraš biti huda da si mi tamauga zapeljala in “osrečila” mogoče biu še jst pod upasajem kako da men ni ratal

Prijateljica pa je ali ljubosumna, nevoščljiva ali pa sinu ne privošči sreče radosti in iskušenj SORY če sem direkten ne sprašuj preveč žensk tretjina odgovorov je glupih nevoščljivih in od debelih k jih noben noče UPRAŠI MOŠKE DISKRETNO za ISKREN OGOVOR ki imajo sinove verjami mi (no SIKIRIKI) EDO MAJKA UZIVI vsaj par let


Saj ta njena prijateljica/torej fantova roditeljica je verjetno podobne sorte… je že ta otrok kot fantič gledal svojo mat se gonit naokoli, hkrati pa njemu ni posvečala materinske ljubezni in zato v tej starejši išče le mamo, četudi se tega niti ne zaveda… ampak čas fantkov je bil v letih primernih za fantke, nato nastopi čas moških.. nekateri to nikdar niso (spolna dejavnost ne opredeljuje moškosti)

nova
Uredništvo priporoča

Cisto preprosto. Povabis na kavo in reces, ej stara tvoj mali mi polira auspuh. Stvar resena.

Jaz sem se dala dol s svojim najmlajsim sinom. In to veckrat. Kriza.

I tata bi, sine

Kaj je narobe s tem, da jo natepava, če oba ob tem uživata? Imam hčerko, pa nimam težav s tem. To so neki egoistični vzorci iz otroštva.

Nič narobe, če sta oba za to. Pa niste edini 🙂 Nas je več.

moralno etične norme? Seks je človekova potreba (Po Maslowu),potreba po razmnoževanju, potreba po zadovoljitvi. Med seksom se sprošča hormon sreče, zdravo je za prostato, krvni obtok. Kot poročen moški izkoristim vsako priliko za seks, z ženo, sodelavko, znanko, poslovno partnerico. Pa žena ve, ker razmišljava oba enako. Zato pa smo takšni ljudje uspešnejši, srečnejši in sposobnejši. V vas pa vre zafrustiranost. Zapomnite si : Nije minđa sapun da se troši!!!

Zdravo!Kaj naj jaz rečem?Sem skoraj 47,in pred časom mi je težil 20 letnik.Nisem imela poguma,da bi bila z njim.Pa itak,oba bi vedla da se gre samo za intimo.Moj nasvet:Bodita iskrena , drug do drugega.Če je kemija,ljubezen z obeh strani,povej prijateljici.Če ni,uživaj dokler lahko in bodi tiho(ne povej prijateljici).Srečno::)

logično da to ni najbolj v redu da je tako velika razlika. Očitno je avtorica nedozorela.

O jaz bi pa rada kdaj s kakšnim 10 do 20let mlajšim…mmmm mlado meso!

Če že hoče provocirat, bi se lahko spomnil vsaj kaj malo bolj izvirnega. Recino: “Spal sem s sinom svoje prijateljice”. Ali pa: “Hči me vara z mojo bivšo. Koga naj zdaj prijavim socialni?”.

Nobene domišljije danes nimajo tile loleti.

Drage dame, kaj vas privlači na mlajšem 20 in več let? Seveda sigurno veste, da je on z vami zgolj zaradi izkušenj. A se težko sprijaznite s staranjem in se počutite mlajšo?

Sama ne rečem zase, da nikoli ne bom poskusila, kr zarečenega se največ poje, ampak si ne predstavljam sebe z več kot ene 3 leta mlajšim. Ne vem, o čem bi se z vec kot 20 let mlajsim  lahko pogovarjala, verjetno bi mu še kaksne “vzgojne” nasvete dajala, ze s tem bi me privlacnost totalno minila, da bi padla, ko bi mi popihal na duso da sem tako seksi pri svojih letih, da zgledam mlajsa, to mi deluje bolj za nesamozavestne in nezrele, ki ne sprejmejo svoje starosti, in kako bi se vkljucila v njegovo druzbo?! Imam obcutek, da starejsi s toliko mlajsimi lazje manipulirajo, ker vedo da ti mladici niso samozavestni, zreli in potrebujejo, da jih nekdo “vodi”. In si ne predstavljam svojega starsa z mojim vrstnikom/vrstnico, potem bi zacela starsa dojemat kot prijatelja in ne vec starsa.

 

Odgovor na objavo uporabnika
jagodka720, 11.06.2021 ob 18:52

Zdravo!Kaj naj jaz rečem?Sem skoraj 47,in pred časom mi je težil 20 letnik.Nisem imela poguma,da bi bila z njim.Pa itak,oba bi vedla da se gre samo za intimo.Moj nasvet:Bodita iskrena , drug do drugega.Če je kemija,ljubezen z obeh strani,povej prijateljici.Če ni,uživaj dokler lahko in bodi tiho(ne povej prijateljici).Srečno::)

Jagoda bi se spoznala sem 40

Odgovor na objavo uporabnika
Ne potegne mi, 11.06.2021 ob 23:17

Drage dame, kaj vas privlači na mlajšem 20 in več let? Seveda sigurno veste, da je on z vami zgolj zaradi izkušenj. A se težko sprijaznite s staranjem in se počutite mlajšo?

Sama ne rečem zase, da nikoli ne bom poskusila, kr zarečenega se največ poje, ampak si ne predstavljam sebe z več kot ene 3 leta mlajšim. Ne vem, o čem bi se z vec kot 20 let mlajsim  lahko pogovarjala, verjetno bi mu še kaksne “vzgojne” nasvete dajala, ze s tem bi me privlacnost totalno minila, da bi padla, ko bi mi popihal na duso da sem tako seksi pri svojih letih, da zgledam mlajsa, to mi deluje bolj za nesamozavestne in nezrele, ki ne sprejmejo svoje starosti, in kako bi se vkljucila v njegovo druzbo?! Imam obcutek, da starejsi s toliko mlajsimi lazje manipulirajo, ker vedo da ti mladici niso samozavestni, zreli in potrebujejo, da jih nekdo “vodi”. In si ne predstavljam svojega starsa z mojim vrstnikom/vrstnico, potem bi zacela starsa dojemat kot prijatelja in ne vec starsa.

 

Vprašanje je, kaj mlade privlači na zrelih češpljah?

Načeloma je tako, da se pri moškem fokus glede žensk z leti spreminja. V mladih letih so nam privlačnejše starejše, recimo MILFice in pumice (cougar woman), podobno je pri dekletih in mecenih. Ob njih je moč čutiti neko posebno energijo, avro. Po drugi strani pa v to smer deluje tudi prenos seksualnih izkušenj.

Nato pridejo leta, obdobje vrstnic (nekje 3 do 5 let gor ali dol). V tem obdobju navadno nastajajo družine, se ima otroke ali pa tudi ne,…

Pa še k drugi puberteti, kjer človek spozna pomen formule idealnega sorazmerja let moškega in ženske v zvezi.

FORMULA: starost moškega delite z dve in prištejte 7. Tako dobite idealno starost pripadajočega dekleta. Samo kaj, ko funkcija ni linearna…

Ljubis hahahhaha😂😂 baba stara pa ti pač paše trd mlad tiček, ne slepit sama sebe da si zaljubljena. On se pa lepo prjatlom hvali da milfo natepava. Ne rabs nobenmu povedat, uzivej dokler traja.

Jaz sem spala s svojim.

Pošlji sporočilo na instagram maticz88. Če si potrebna 22 letnega kurca (20cm)

Kaj si se dala dol s kom

Darinka kaj si

Se dobiva povej

Pa nekje se mora na učit ta pa zihr že zna in tud ve kaj hoče če nima rednega deca bo dala vse od sebe, tamal bo pa imel vse fantazije o seksu izpolnjene, dokler traja je to za oba kul.

Jest bi Tut steboj si za

New Report

Close