Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špar – brezplačna koda za Voyo 2 meseca

Špar – brezplačna koda za Voyo 2 meseca

Danes sem ob nakupu v šparu poleg računa dobila kodo za brezplačen Voyo 60 dni.
Piše, da je naročnina po poteku brezplačnega obdobja 7€/mesec.
Ali lahko po izteku brezplačnega obdobja odjaviš naročnino, brez da bi karkoli plačeval? Samo porabiš brezplačno, potem odjaviš? Je kdo sprobal.
Ali se s to kodo kaj vežeš na daljše obdobje in je nateg?

Poanta teh promocij je da 3/4 ljudi pozabi odjaviti narocnino, tako da se jim vse povrne.

Izi trik, kako dobit novo maso narocnikov.

Vecina ne ve, da lahko takoj po registraciji skenslas narocnino im potem mora narocnina avtomaticno delovat si do poteka promocijskega obdobja, pol pa takrat po 60 dneh samodejno preneha. Idioti vecinoma skenslajo sele zadnji dan, ce se sploh spomnejo takrat.

Pazi, da no fora, da je zastonj, ce se narocis. Ce pa skenclas ti pa zaracunajo teh 60 dni. Ne vem…

nova
Uredništvo priporoča


Nikogar nima kaj skrbet, ta 2 meseca sta plačana, Proplus vse zaračuna Sparu. Ne moreš pa večkrat koristit, to pa drži.

do 31.1.2021 sem imela Lidlov kupon, zdaj pa spet Sparov. ni kaj za gledat, skoooooraj vse že videno. Mi je boljš you tube preko TV, NI DA NI……………..

Da lahko se prej odjaviš, preden karkoli plačaš

da veste , jz sploh nic ne odjavlam, samo me ker je itaq promocijska koda pa lp!

A bi bil kdo pripravljen tukaj napisati tole Sparovo kodo za Voyo?
Lani sem namreč prejel dve v Mercatorju (ob dveh različnih nakupih), pa kasneje opazil, da sta identični. Po mojem dajo vsem eno in isto kodo…

Ja, enake kode so. Je nedavno ena gospa spraševala za kodo, sem ji dala eno z enega računa, potem pa vidim, da je tudi na drugem identična koda. Je pa odgovorila, da ni mogla aktivirati, ker je koda že koriščena. Tako da so to mogoče enake kode vsem preteklim brezplačnim, ki so jih delili in kdor je 1x izkoristil, ne more več.
Ne vem, nisem še nikoli do sedaj tega aktivirala.
Koda je: GTJNHNGKAA
Piše, da je veljavna do 1.6.2021

Ja, enake kode so. Je nedavno ena gospa spraševala za kodo, sem ji dala eno z enega računa, potem pa vidim, da je tudi na drugem identična koda. Je pa odgovorila, da ni mogla aktivirati, ker je koda že koriščena. Tako da so to mogoče enake kode vsem preteklim brezplačnim, ki so jih delili in kdor je 1x izkoristil, ne more več.
Ne vem, nisem še nikoli do sedaj tega aktivirala.
Koda je: GTJNHNGKAA
Piše, da je veljavna do 1.6.2021
[/quote]

Kodo lahko aktivira vsak, vendar le 1x na enem računalniku.

O super, najlepša hvala! Tole je delovalo 😉 Lp

Hej,

ali ima kdo kako novo kodo?

Lp,

S

Raise awareness about isolation and self-isolation when returning from epidemic areas to limit the spread of covid-19 to the community. time calculator

Ni nateg le predno ti potece moras odjaviti. Drugace ti zaracubajo se za naprej.

 

A ima kdo kodo od špara, ki so jih delili do novembra?

tudi jaz bi prosil

JUNF4GDAH7

legenda, tenks

za tiste, ki niste mislili na volitve

Zakaj ni vseeno če gremo na volitve ali ne

V diktaturi nihče ne gradi boljših medčloveških odnosov s sorodniki, razmišlja o pozitivnih energijah ali vibracijah, gre v kino in na koncert ali brezskrbo klepeta na monu.

V diktaturi večina skriva svoje misli in celo samega sebe, da nas ne odkrijejo. Če bodo rekli, da morate celo zimo 2022/2023 hoditi samo na relaciji spalnica-stranišče-kopalnic-dnevna soba-kuhinja-služba-trgovina-dnevna soba boste letos gradili dobre medsebojne odnose samo s samim seboj.

Če se boste poskušali upreti, vas bo spet čakal vodni top in fantje v oklepih, ki se ne bodo upirali ukazom svojih šefom

Če vas taka zima ne veseli, pač pridite na volitve. Covid pride sam od sebe, diktaturo si moramo pa izvoliti. Zakaj bi si jo?

po zastonj naročnini lahko odjaviš

Ima kdo letošnjo novembersko 1+1 gratis kodo od špara?

Odgovor na objavo uporabnika
je kdo sprobal, 11.02.2021 ob 17:54

Danes sem ob nakupu v šparu poleg računa dobila kodo za brezplačen Voyo 60 dni.
Piše, da je naročnina po poteku brezplačnega obdobja 7€/mesec.
Ali lahko po izteku brezplačnega obdobja odjaviš naročnino, brez da bi karkoli plačeval? Samo porabiš brezplačno, potem odjaviš? Je kdo sprobal.
Ali se s to kodo kaj vežeš na daljše obdobje in je nateg?

Preveri, če je brezplačno res 60 dni, da ni slučajno brezplačno 30 dni ob enomesečni naročnini.  V tem primeru moraš vzeti naročnino za 1 mesec in dobiš dodatni mesec brezplačen.  Pišem zato, ker so do sedaj dajali take kode.

V vsakem primeru pa si takoj ko skleneš naročnino, lahko nastaviš datum prekinitve, sicer ti avtomatično vlečejo naročnino naprej in poberejo s kartice.

Loool post iz leta 2021 komentiras🤦‍♀️

Ali ima kdo kodo, katero jo ta mesec dajejo.

Hvala

PAJFM4GHAK je koda, samo piše, da vam ob aktivaciji mesečne naročnine 1 mesec podarijo.

Jaz to razumem, da ti en mesec podarijo samo, če 1 mesec sam plačaš. Je tako?

New Report

Close