Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spat grem

Spat grem

Oziroma bi rad šel.Brez pravljice za lahko noč pa ne morem zaspati.Bi mi katera delala družbo,prosim?
Hvala

P.s.: pa še spodnje nadstropje je neugreto,bi blo treba tud tam malo zahajcat
Sp

Pogrešala sem te, vceraj si se lepo zabaval, vse so bile lepe in oh in sploh, vesela sem bila zate.
Danes pa ni čudno da bi spal, je bilo vceraj le preveč osvajanja, kaj?!
Ampak ne boš spal, ker smo nagajive in ti ne pustimo, tu bos med nami, evo cutis, že grejem in žgečkam!
Pravljica pa sledi, brez skrbi.

Cmoka, pogrešala sem te!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še sreča,da imam tebe Sonček….ampak mene še vedno zebe in kar spi se mi!
Lep si moj Sonček,res in tis…..DELETE!
Sp

Sprevržko zebe, zebe, kje imaš Francija, saj bi jaz prišla ampak ko si pa tako daleč…
Stisni Francija k sebi, zapri oči in pomisli na njo, ki objemal bi jo…

Evo pa si vroč ko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Franci je še večji revež kot jaz.Sam,da ga pobožam,piha.Revček,je očitno vso noč pecu mrhe,ja zdaj spi na likalni mizi.Mogoče pa ima to kak simbolni pomen?
In če mislim na tisto?Pa še KAKO!A ti Sonček(ker pač glih ti govoriš z mano) dovoliš,da pogledam njeno sliko?Ta slika je nekak tabu namreč in mi zelo veliko pomeni.
Ah,prespalne bluzarije,oprosti
Lepa si,sonček,lepa
Sp

Sprevržko, kar poglej njeno sliko, kajti takle žalosten mi ne ugajaš preveč.
Ja Franci je pa frajer ni kaj, dela kar mu paše, pa naj uživa vsaj on, če se že tebi danes spi.

Ja tista lepa sem, res da me se nisi videl, ampak sem res lepa, ves to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala za….delete….,bi te pa res rad videl,no saj si sicer nad glavo in lepo svetiš in mislim,da je prav zaradi…delete….zdaj bolj toplo.
Lepa si
Sp

Se mi zdi,da angel varuh cenzurira ene dele mojih stavkov,tisti “delete” mi nič ne ugajajo!
Sp

Ej, jao tele tvoje uganke, pa kaksni “delete”, piši kot vedno pa je. Zakaj pa delas z menoj danes takole v rokavickah???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko, sedajle pa hitim, delo čaka, se vrnem, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne grem spat!Ena se me je usmilila in naredila takooooooooooooooo lep dan,da se še sama tega verjetno ne zaveda.
Hvali ji!
Sp

No vidiš, pa smo zopet vsi srečni, ja kdo pa je bil to????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bila je ……………….DELETE…………….
Zdaj sem jo pa izdal,upam,da ne bo imela težav,ker bi jo rad še vedno imel.
Lepa si Sonček,mogoče še prelepa
Sp

Mater tele uganke, ti bom kar v ekran skocila, si pogledal mojo slicico, daj poglej me in bos videl da nisem lagala o svoji lepoti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mater,je spet angel varuh vskočil in zbrisal ključno besedo.Bolje,da ne poizkušam več.
Sp

Ne zezi, ti pa angel, pa uganke, kje je slika???
Ali ima samo BGV privilegije??

cmoka nagajiva in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zaenkrat jih na žalost ima samo ona in še ena!
Veš za rojakinjo pa moram poskrbet!
Lep si sonček
Sp

Okej, lepo, ampak danes ne bom žalostna in pika, saj sem mogoče jaz tista še ena ali pa ne;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo ve?Če si,že veš,če pa nisi imej pa upanje.To umre zadnje pravijo!
Še vedno si lepa!

Okej vem in se že smejim!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))) b tem se lahko samo nasmehnem … :)))))) Končno se mi je enkrat na tem forumu obrestovalo, da sem Primorka … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

privoscim ti in vesela sem zate, upam da ko jaz kaj dobim pa ti ne, da bos vesela tudi ti zame.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… vsak večer :))))))))) … lepe besede za lahko noč …

:(((((((( Jaz na žalost še ne … :(((((((((((( … ni neta doma … :)))))))

Sicer pa … če Sprevržči dovoli … ti z veseljem pošljem dalje “mačkona” … :)))))) Z njim se zmeni … Bi se še raje veselila v dveh, kot pa sama …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Yes, jaz dobim priznam, vsako noč, tisto kosmato kepo pa kar imej, bom raje počakala na pravega mačkona, ki ga dobim kmalu v roke!

pa hvala, res si mi prava prijateljica, ker bi delila kosmatinca z menoj.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No … vidiš kako lepo … :))))))))))) ;)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close