Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek spet kekec

spet kekec

Me že takoooo dolgo ni bilo tukaj, da me je verjetno že marsi kdo pozabil, pa nič zato. Skratka moja ženička je že tik pred porodom in naj povem da nama je ta otrok še preden se je rodil povzročil miljon malih nevšečnosti. Bom samo malo na kratko opisal. Poseben ultrazvok ( nuhalna )-vse O.K., po tem pa šok. Navadni ultrazvok pokaže votel sistem ledvic. ( fuc., shi.. ) ,kaj je to ????? in to na obeh ledvicah. Naslednje- ena izmed značilnosti dawnovega sindroma je ravno votel sistem na obeh ledvicah, ( patos ), predlagajo amniocintezo, ( samoplačniško-ker mamica še ni stara 37 let ), O.K. bomo plačal 300.000 jurjev . Izvidi O.K. nima D.S. Pravijo, da bo lahko vse v redu že ko se bo prvič polulal izven maternice, če ne pa kasneje operacija, ki pa ni prezahtevna. Zvedela pa sva da bo sinko ( že drugi ) in imava že izbrano ime. To bo Luka, mali Max pa že komaj čaka, no ja, jaz tudi, se mi pijača že hladi. Lepo vas je bilo zopet prebirat in se spomniti na vas. LP kekec

kEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKEEEC!
Hitim na sestanek, a ko se vrnem, ti odgovorim.
Vesela sem te! To pa že zdaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In še tole, Kekec,ker ste že ravno toliko
strahu in bojazni prestali:

“Ta čudovit trenutek je samo tvoj. Popivnaj ga vase, shrani v globino svojega srca in mu že naslednji hip dodaj nov lep trenutek! “

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zlivali ga bomo kot utrgani, pa še rok ima okoli novega leta. Samo upam da ne bo šlo tako hitro kot pri prvem, takrat me je zbudila ob 4uri in 10 minut ob 4uri in 30 pa je bil pikec že zunaj- še dobro da stanujeva tako blizu porodnišnice. Pa da ne povem kakšni štosi so bili vse prisotni.

kekec 🙂 sem moral prov orenk pobrskat po spominu pa po forumu, da sem se spomnil, kaj in kako :)))

hej… držim pesti za Luka, mamico pa tebe pa seveda Maxa, da bo mel fajno drušno!!

Velkam bek!!!!

Lepo pospravljen spet med nami :)) z željo , da bi vse lepo bilo..
cmoka

…a bo tale Luka Gorenjskega naroda sin? 🙂

namreč… vse bolj se mi zdi .. tkole po .. pisanju, da je Kekec res Kekec… prov tapravi.. blizu njegove Dežele :)))

vozdrav v … dolino :))

Vsem najlepša hvala za želje. Dejstvo pa je, da bom prav gotovo najkasneje ob rojstvu spet med vami in bom moje veselje delil z vami. Tako, da, ko boste naslednjič zagledali kekca, bo porod verjetno že za nami. Sem pa opazil, da niso pristni nobeni novi osebki. Za Janija pa še tole, res je da se mi po žilah pretaka tudi gorenjska kri, vendar je ni toliko kot druge. Ampak gorenjska je pa zakon, vsaj zame.

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssss,
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssss,
gorenjska kri, ki se je del pretaka tudi v mojih žilah,
pismo rosno, je res zakon!

In sam tolk, da ti povem, čez “ta prav’ga Gorenjca” ga
ni in med te ziher lohka pr’števaš tut Janija!

Srečno Kekec! In res vse vse lepo tebi, tvoji ženi, tvojemu
Maks (jest tut mam enega Maks, pa to ni fantiček!), in
tvojemu Lukcu!

Pismo, kam so me zdejle popeljala tale imena, prava, pristna
slovenska domača imena: asociacije na Maksa so,
da bo tole pravi fant od fare, dedec kot se šika, s širokomi
rameni, močan in klen, ko mislim na Luko, mi deluje prav
tako, istočasno pa se spominjam še zgodbice o Lukcu in
njegovem škorcu ! Ah ja, no, pa so spomini spet tukaj.

Torej, srečno Kekec!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

srečno kekec:))))
Mariči ti ga pihneš……
aja pozdrau maksu ( vem kdo je ) haha

Kaj pa zdaj to pomeni?

Držim pesi za vse vas…boš videl vse bo še oki…..
Hja problemi,pa znajo ja. pridet…..sej pravijo da nam preveč lepo ne sme bit! Ampak veš kaj je važno,da bo na koncu vse oki..Tile naši otroci jep nam pa dajo tinte pit!!:)))))))

Mali otroci male skrbi,veliki pa velike…..:))) Hja tak je!!

Cukeru,le daj javi se še kej,smo te pogrešali………

Aja kot sme rekla držim pestke,vse bo oki…!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No tkole ti bom razložila vse po vrsti.
Glej.
Srečno kekec , je napisala Mariči in mi je bilo hecno ( sej veš ku u filmu )
S tem , ko sem napisala da poznam Maksa ( tu sem mislila na maksa , ki ga ima Mariči na vrtu in je po izgledu plazilec. Maks je namreč deževnik , s katerim Mariči se pogovarja. Tko kot jaz z polžem , ki domuje na mojem vrtu.
Tkole , si zdej vidu , sem mislila…
Kekc , cmoka….

ahooj !!

ma ziher = vse v redu,

lepo je slišat kadar pričakujejo v družini prirastek:)

srečno kekec:)

No evo, pa sem mislil, da se do poroda ne bom več oglasil, pa ste se mi tako lepo odzvali da ne morem iti mimo ne da bi s vam takooooooooo veliko zahvalil za vaše želje. Če bi bila cela Slovenija takšna kot ste vi, draga moja družba ( čeprav nikogar od vas v resnici ne poznam ) bi nam bilo zlo ” fletn “. Zato pa delajmo dobre stvari, ker se nam bo slej kot prej vse vrnilo. Prav vsem en lep pozdrav.

Srečno, Kekec 🙂

Prav res ..SREČNO kekec :))))))))))))))

New Report

Close