Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu spet me je pobrila,

spet me je pobrila,

Ja to ti pa dam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav, še pomislil nisem na to, ha tu smo jih pa dobili, bravo KIR;-))))

Nikoli ne reci nikoli, bom raje tiho, danes, zdaj res nisem in to mi je všeč.

Bodi bolj precizen,kajti “nikoli ne sama”, tu si lahko mislim vse živo in verjemi, da moja domišljija ne pozna meja;)))
Heep ti odgovarja kaj;)), sta ko dva petelina,haha.

Res sta petelina!

KIR: Bilo je S ČUSTVI, in ne brez! In bilo je fenomenalno….. za opisovanje pa nimam časa, so odmori prekratki!
To, kako bi šlo brez čustev, mi je pa še neznanka!!! Morda bi šlo, no, ne vem pa, ali bi bilo tudi tako dobro!

No, ampak to niso ravno tista ljubezenska čustva, po mojem ti takrat uporabljaš domišljijo, ki se ji pravi strast, al kako? Ali med samoz….. sanjariš o princu na belem konju in romantiki, ali o akciji, kako nekdo seksa s teboj? Pri meni je namreč tisto zadnje;-))))

Ja, Heep je psihično mal na tleh, zato ga je tud moja backa lepo pocartala.
Ve bi mu pa lahko dale f…, saj je sex najboljše zdravilo za psihične težave. Samo kaj, ko ti svoje ritke ne bi nastavila nobenemu drugemu. Bi vsaj pomagala njemu, tebi bi blo pa lepo.

Hotel sem te vprašat, če se nikoli sama ne zadovoljiš in da je sex brez ljubezni nekaj takega, no približno

Komaj čakam podaljšanega odmora, hahaha.
In prav imaš, ko trdiš, da sex brez čustev ni isto, je pa sex kljub temu!

Jaz pa mislim na konja, princa ne maram! haha

New Report

Close