Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SPET NA LINIJI

SPET NA LINIJI

Čau. Evo mene. Po šestih mesecih se spet oglašam. Z mano…pardon z nami je vse v redu…. Daljši raport sledi potem, ko ugotovim, če je sploh še kdo tukaj.

CMOKCE za vse……..

Cmokija nazaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))))))))))))))

Vidim, da ti je ratalu, hehe. Čestitam!

Zdej pa li kej povej, še za vseh 6 mescov nazaj, da ne bo tolku tihu tuki…. 😉

Mislim ja……kej se pa sploh tukej dogaja ker je taka tišina???

Al je pa mogoče videt, da je ponedeljek?

A se ti lotim resno razlagat za vseh šest mesecev nazaj????:)))))

Najprej ti povem, da se mi je tamali lotil “nažigat”, ker je zaspan…ga bom morala uspavat in se bomo verjetno kasneje slišali….čez par minut…

CMOKA

Ojla Mariči. Kako je pa kaj stanje pri vas?

Enkratno – čudovito, tako lepo, kot si je le težko zamisliti.Mali raste kot konoplja, sam smeh ga je in veselje in sreča v vseh nas. In pravi dedec je, res! Štiri mesece ima in osem kilogramov in še vedno se hrani le pri materi. Upam, da tudi ti tako zelo uživaš. Imam njegove sličice tukaj v službi, ti jih morda smem poslati?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Super. Ti samo pošlji…na [email protected].

Moj mali ima pet mesecev in tudi malo več kot 8 kg. Okrogel je pa kot balonček…..

No dej…pošlji…….čakam….CMOK

ej, ej

smo še tukaj. In situacija?

Ojla zlati!!!!!!!!!!! Kako kaj? Pri nas je vse v redu. Ta mali raste kot gobica…in je kot en mali balonček:)))))) He, he, he….

Kako pa kaj s tabo?

Tudi pri nas rasteme, se mi zdi da skoraj prehitro. Če pomislim, da smo stari 9 mesecev in imamo 9 kg. Prav neverjetno, kako hitro gre čas.

Hm……..kaj pa če ti jaz povem, da ima moj mali pri petih mesecih več kot osem kg??? Balonček Tonček ti rečem.:))))))))

Ja fantje so bolj močni.

Stelči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ene tri puhne faslne cmokov!!!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Očke moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CMOKA…………..Kdaj se bova kaj “trefnila” tle gor???:))))

Te nisem nič zasledila čez dan…kje si bil???

Srce zlato!Ti imaš delo s svojim korenjakom…..
…no ja..jaz tega sicer ne morem napisat,hehe……ampak služba je zdaj malce taka,da se težje vklapljam preko dneva.
Zvečer pa je ponavadi tud bolj jamrno tukaj, zato se preselim na privatni kanal….
Bova poklepetala,bova!!!
Imava si veliko za povedat najbrž!
🙂

CMOKA za dobro jutro… Ma čez dan sem opazila ja, da je tukaj ena taka tuga, da sem že začela študirat, če ima sploh kakšen pomen še kaj pisat… Zvečer pa…hja…saj bi se še dalo kaj napisat, vendar je tudi moj doma…pa je bolj težko pisat…razen kot zaspi pred TV-jem…:))) he, he, he…takrat bi pa lahko kakšno udarla…:))) Sicer pa imam najbolj proste roke nekako tako kot sedaj oziroma med osmo in deseto uro zjutraj, ko ta mikeni spi…

Sicer pa…upam, da se danes še kaj “trefneva” tle gor, ker si imava najbrž res veliko za povedat. Drugače pa ti samo povem, da smo v redu…malce sitni, ker se bodo kmalu pokazali zobki…jaz sem tudi o.k….še bolje bi bilo, če bi šla še kakšno kilo dol:)))) sam pravijo, da dokler se ta mikeni futra pri mamici, le-ta ne sme hujšat…. hja….bo pa treba še mal počakat….

Kaj pa ti? Še vedno v isti službi? In drugače? Sicer pa…če hočeš lahko pišeš tu ali pa na pinkija…

CMOK do naslednjega “snidenja”…. ČAU

lepo…..hmmmmmmmmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

… tisti zlati cajti, ko smo mi toliko vagali, ja.
Prehitro mine, žal.

Zvezdica, pozdravljena nazaj. Zdaj pa še hitro enega naštimati, da se bo ta večji imel s kom prepirati, ….. :-)))))))

Ko ste vi tolko vagali???!!
Saj tud zdej niste kej več!
;-)))

Oj vrabči! Se že kaj ženiš?
😉

New Report

Close