Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spet se javljava, če se spomnite

Spet se javljava, če se spomnite

Ne vem kdaj sva se nazadnje javljali, ampak še vedno vztrajava 🙂 Sicer z vzponi in padci, ampak teža gre počasi navzdol. Od začetka hujšanja sva skupno izgubili že 14 kilogramov in ker nama malce pada motivacija, ne bova nič jezni, če namenite kakšno vzpodbudno besedo 🙂

Hvala in se javiva, ko bova izgubili skupaj 20 kg :)))))

Bravo! Počasi se daleč pride. Če se bo ustavilo, lahko “šokirata” telo tako, da en dan jesta več kot ponavadi, naslednji dan običajno količino, tretji dan pa nekaj manj. Uspeh zagotovljen!

SUPER, LE TAKO NAPREJ, kakšen je način hujšanja?

ha, ha
sorry – napačen forum

Nanaja- zakaj napačen?

Pridne punce.Tako se dela!

mislim, da sem tudi jaz začela nekje takrat ko0t vidve, tudi jaz izgubila 7 kg.

k.

Samo ne obupat…tud ce se bo kej ustavlo je treba vztrajat….se dobro da imata ena drugo,da se motivirata…vso sreco!

Od teh 14 kilogramov, ki sta jih vidve izgubili, sem jih jest kar nekaj našla.

Super , vse pohvale za uspeh .

V življenju nas vedno spremljajo vzponi in padci , pa kaj potem le da se človek zna pobrati !

Veliko uspeha še naprej , ful sta face , ……

V oddaji, ki je bila pred kratkim na Akanalu o hujšanju oz. čiščenju telesa, je terapevtka tekla, da so krize normalne in da do njih mora prit, če hočeš, da se potem zopet dvigneš in normalno nadaljuješ. Tko da – vse je normalno, ve pa kar vztrajajta. GO GO GO GO GO BRAVOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!

A lahko, prosim, zgubljene kilograme najdeta in jih vržeta v peč. Da jih ne najdemo mi.

Bravo, pa tudi pri pisanju sta se popravili. No, ženske, kakšne ste – ko sta zadnjič nekaj narobe napisali, se je vsul plaz kritik, danes pa nobena ne pohvali napredka, pa samo ena vejica manjka!

Pa brez zamere, to je samo moje osebno mnenje! ;-)))))

New Report

Close