Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet ta reklama grrrr…

Spet ta reklama grrrr…

Spet so privlekli tega stokajočega mulca na dan grrrr… Saj otrok ni nič kriv, žal mi ga je.

Najlepše želje; glasno prdenje….

Kr piskr mi je odneslo včeri, sicer med prijetnim opravilom, zlaganjem Lego kock s hčero …

Tud men je ena najbolj zoprnih reklam.

nova
Uredništvo priporoča

A je to Tuševa reklama?

Meni je pa super reklama.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021LE, 04.12.2022 ob 21:21

Najlepše želje; glasno prdenje….

Kr piskr mi je odneslo včeri, sicer med prijetnim opravilom, zlaganjem Lego kock s hčero …

In med TEM prijetnim opravilom morata oz. moras za “pravo” zabavo imeti prizgan TV? To je prvo, nad cemer se lahko ti sama zamislis…

Res zoprna reklama.

Malo se zamislite. Ca vas moti otrok, ki poje…

Nikoli vam.ni nic prav…

Ali se derejo..ali jokajo..ali so tecni..ali vas motijo na 1001 nacin..zdaj ze ko pojejo..

Fuck bolana družba..zafrustrirana in nesrecna.

Odgovor na objavo uporabnika
RAKUN, 05.12.2022 ob 08:24

Malo se zamislite. Ca vas moti otrok, ki poje…

Nikoli vam.ni nic prav…

Ali se derejo..ali jokajo..ali so tecni..ali vas motijo na 1001 nacin..zdaj ze ko pojejo..

Fuck bolana družba..zafrustrirana in nesrecna.

Rakun, prav imaš! Debilno babovje, ki ima polne riti vsega se sedaj spravi na enega otroka.  In da, ta Tuševa reklama je nekaj posebnega, čudovitega v tem času..

Ampak avtorica zapisa itak praznike preživlja z žrtjem in tankanjem, medtem ko njen dedec tuli nad njo in jo garba… Ampak babo moti reklama!

Odgovor na objavo uporabnika
IQ154, 05.12.2022 ob 08:33

Rakun, prav imaš! Debilno babovje, ki ima polne riti vsega se sedaj spravi na enega otroka.  In da, ta Tuševa reklama je nekaj posebnega, čudovitega v tem času..

Ampak avtorica zapisa itak praznike preživlja z žrtjem in tankanjem, medtem ko njen dedec tuli nad njo in jo garba… Ampak babo moti reklama!

No no no, ni potrebno iti v skrajnosti. Avtorica je napisala, da ji je žal otroka ki je bil pahnjen v neposrečeno reklamo. Otrok nikogar ne moti, moti izvedba reklame, ki marsikomu ni všeč.

..na drugo debilno reklamo.  Da pedrnjaka začnejo rolat…pa da šaltam predno tist svoj  kruleč gobc odpre

katera reklama je to?

adblocker plus dela čudeže 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
99999699, 05.12.2022 ob 09:54

katera reklama je to?

Tale:

 

Treba je znat razumet sporočilo reklame. Pa nima veze, da je Tuševa.

 

najbolj so pa žalostni tisti “zdolgočaseni”,  obrazi odraslih likov  na začetku….  Odraz rutine zguljenega in zlizanega vsakdanjika.

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 05.12.2022 ob 10:01

Tale:

 

Treba je znat razumet sporočilo reklame. Pa nima veze, da je Tuševa.

 

najbolj so pa žalostni tisti “zdolgočaseni”,  obrazi odraslih likov  na začetku….  Odraz rutine zguljenega in zlizanega vsakdanjika.

Božična reklama, ki je te dni ganila Slovenijo: Ste jo že videli? | Klip.si

 

….https://www.youtube.com/watch?v=QcaoJ_tAxbs

Meni je pa čisto simpatična reklama.

Odgovor na objavo uporabnika
a je jasno, 05.12.2022 ob 10:04

Meni je pa čisto simpatična reklama.

se strinjam – treba je znati razumeti sporočilo reklame. Kakšno vlogo ima v njej pojoči dečko. Ko preseka rutino zdolgočasenosti.

Mene pa ta reklama čisto nič ne moti in fantek, ki poje, je prav simpatičen!🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8250, 04.12.2022 ob 23:46

In med TEM prijetnim opravilom morata oz. moras za “pravo” zabavo imeti prizgan TV? To je prvo, nad cemer se lahko ti sama zamislis…

Ne, je “mami” gledala s tamlajšo nekaj na televizorju, valjda se sliš pa vid 4m stran v jedilnico?

New Report

Close