Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet vejice :)

Spet vejice :)

????
Ne štekam 😀
Kar pa se inštrukcij tiče, pa jih ne rabim, mi kar gre, tudi če moram sama kaj napisat. Če pa slučajno kdaj ne vem, kam bi vejico vtaknila, pa spremenim stavek, vse se da 😉
[/quote]

jaz sem samo popravila ta stavek:
Če rabiš inštrukcije, samo sporoči. Računam le 10 € na uro, prva ura je brezplačna.
[/quote]

Več kot očitno ti postavljanje vejic ne povzroča težav.
Lahko ti samo čestitam, ker zelo cenim dosledne ljudi, ki poznajo slovnična pravila.
Bom moral od sedaj naprej tudi sam začeti s pisanjem, ki ne bo zaobšlo slovnične prvine slovenščine. 🙂

Pozabila si na piko na koncu zadnje povedi. 😉

jaz sem samo popravila ta stavek:
Če rabiš inštrukcije, samo sporoči. Računam le 10 € na uro, prva ura je brezplačna.
[/quote]

Več kot očitno ti postavljanje vejic ne povzroča težav.
Lahko ti samo čestitam, ker zelo cenim dosledne ljudi, ki poznajo slovnična pravila.
Bom moral od sedaj naprej tudi sam začeti s pisanjem, ki ne bo zaobšlo slovnične prvine slovenščine. 🙂
[/quote]

eni pač znamo 🙂
najbolj sem uživala v prepiru s profesorico, ali je pet ali šest vejic :)))

😛
Hehe, sm se nasmejala zdej. Sm misla, da sm dobila domačo nalogo, da popravm svoje napake. Že prilimam poved, hočm lepo slovnično napisat, pa vidm, da jw pipravljen moj zapis 🙂
No hvala, naj ti bo 🙂

jaz sem samo popravila ta stavek:
Če rabiš inštrukcije, samo sporoči. Računam le 10 € na uro, prva ura je brezplačna.
[/quote]

Več kot očitno ti postavljanje vejic ne povzroča težav.
Lahko ti samo čestitam, ker zelo cenim dosledne ljudi, ki poznajo slovnična pravila.
Bom moral od sedaj naprej tudi sam začeti s pisanjem, ki ne bo zaobšlo slovnične prvine slovenščine. 🙂
[/quote]

Ma sej jaz tud obvladam slovnično pisanje, ampak, ne vem no, navajena sm na raznih čvekih pisat po domače, pa sej tako večina piše. Ok, če moram kaj uradno napisat, to je pa drugo 😉

Več kot očitno ti postavljanje vejic ne povzroča težav.
Lahko ti samo čestitam, ker zelo cenim dosledne ljudi, ki poznajo slovnična pravila.
Bom moral od sedaj naprej tudi sam začeti s pisanjem, ki ne bo zaobšlo slovnične prvine slovenščine. 🙂
[/quote]

eni pač znamo 🙂
najbolj sem uživala v prepiru s profesorico, ali je pet ali šest vejic :)))
[/quote]

Jaz sem dvakrat v esejih naredil eno vejico preveč. 😀
Ti prepiri s profesorji, pa so najboljše, kar odneseš z gimnazije.
In kdo je bil ne/slavni zmagovalec prepira? 😉

Več kot očitno ti postavljanje vejic ne povzroča težav.
Lahko ti samo čestitam, ker zelo cenim dosledne ljudi, ki poznajo slovnična pravila.
Bom moral od sedaj naprej tudi sam začeti s pisanjem, ki ne bo zaobšlo slovnične prvine slovenščine. 🙂
[/quote]

Ma sej jaz tud obvladam slovnično pisanje, ampak, ne vem no, navajena sm na raznih čvekih pisat po domače, pa sej tako večina piše. Ok, če moram kaj uradno napisat, to je pa drugo 😉
[/quote]

Tidi sam sem bil takega mnenja, a danes sem doživel šok. Bom bolj radodaren z vejicami sedaj. 🙂

Ma sej jaz tud obvladam slovnično pisanje, ampak, ne vem no, navajena sm na raznih čvekih pisat po domače, pa sej tako večina piše. Ok, če moram kaj uradno napisat, to je pa drugo 😉
[/quote]

Tidi sam sem bil takega mnenja, a danes sem doživel šok. Bom bolj radodaren z vejicami sedaj. 🙂
[/quote]

Ampak veš da je men kr čudn brat, ok, to bolj med mladimi velja, ko en piše na čveku slovnično, kot npr ti sedaj, boljš se sliš in bere zdej :)))

Tidi sam sem bil takega mnenja, a danes sem doživel šok. Bom bolj radodaren z vejicami sedaj. 🙂
[/quote]

Ampak veš da je men kr čudn brat, ok, to bolj med mladimi velja, ko en piše na čveku slovnično, kot npr ti sedaj, boljš se sliš in bere zdej :)))
[/quote]

Ampak priznam pa, da mi je glih zarad tega kr neki šlo že iz glave, da morm včasih že prav preštudirat kako se določena beseda prav napiše.

Več kot očitno ti postavljanje vejic ne povzroča težav.
Lahko ti samo čestitam, ker zelo cenim dosledne ljudi, ki poznajo slovnična pravila.
Bom moral od sedaj naprej tudi sam začeti s pisanjem, ki ne bo zaobšlo slovnične prvine slovenščine. 🙂
[/quote]

Ma sej jaz tud obvladam slovnično pisanje, ampak, ne vem no, navajena sm na raznih čvekih pisat po domače, pa sej tako večina piše. Ok, če moram kaj uradno napisat, to je pa drugo 😉
[/quote]

Pridna, Enajužna, boš še prav kmalu vzljubila slovenski jezik in tudi tu opozarjala na pravilno rabo knjižne slovenščine.
Le tako naprej.

Ma sej jaz tud obvladam slovnično pisanje, ampak, ne vem no, navajena sm na raznih čvekih pisat po domače, pa sej tako večina piše. Ok, če moram kaj uradno napisat, to je pa drugo 😉
[/quote]

Pridna, Enajužna, boš še prav kmalu vzljubila slovenski jezik in tudi tu opozarjala na pravilno rabo knjižne slovenščine.
Le tako naprej.
[/quote]

Sej imam rada slo jezik, mi je všeč. Tuki pa zihr ne bom opozarjala nobenga, ker tud sama tuki ne pišem pravilno. Mislm, da odkar sodelujem na tem forumu, da sm sam enkrat eno ali enga popravla, ker me je j…. v glavo zarad jezika, a še on/a ni prav napisal/a 🙂
Kakšni štosi so pa boljši v južnjaškem jeziku, se boljš sliš 🙂

1. poved

V zahodni polovici države bo predvsem v četrtek in petek, lahko pa tudi še v soboto dopoldne, občasno deževalo.

2. poved

Naprave, kot so pralni stroj, sušilni stroj, hladilnik, … se uvršča pod belo tehniko.

3. poved

Če nas moti mrčes, npr. komarji in muhe, lahko kupimo svečo, ki mrčes odganja.

4. poved

Mami sem ter tja pa tudi oči vsako jutro okoli 7. ure preveri ali še spim ali sem že budna in če slučajno še spim, me nemudoma zbudi.

5. poved

Večkrat se ji boš zlagal, vedno manj ti bo zaupala, zato ti svetujem da se lažem, če je to le mogoče, izogni.


kaj pa 4.? si jo izpustila ali ne znaš?

Pridna, Enajužna, boš še prav kmalu vzljubila slovenski jezik in tudi tu opozarjala na pravilno rabo knjižne slovenščine.
Le tako naprej.
[/quote]

Sej imam rada slo jezik, mi je všeč. Tuki pa zihr ne bom opozarjala nobenga, ker tud sama tuki ne pišem pravilno. Mislm, da odkar sodelujem na tem forumu, da sm sam enkrat eno ali enga popravla, ker me je j…. v glavo zarad jezika, a še on/a ni prav napisal/a 🙂
Kakšni štosi so pa boljši v južnjaškem jeziku, se boljš sliš 🙂
[/quote]

Ti pritrdim, več znaš, bolje se sporazumevaš. Neverjetno, koliko slovenskih besed je v različnih tujih jezikih.
Slovenščina je najstarejši jezik na svetu.
Kar pomeni, kako strodaven narod smo pravzaprav.

Sej imam rada slo jezik, mi je všeč. Tuki pa zihr ne bom opozarjala nobenga, ker tud sama tuki ne pišem pravilno. Mislm, da odkar sodelujem na tem forumu, da sm sam enkrat eno ali enga popravla, ker me je j…. v glavo zarad jezika, a še on/a ni prav napisal/a 🙂
Kakšni štosi so pa boljši v južnjaškem jeziku, se boljš sliš 🙂
[/quote]

Ti pritrdim, več znaš, bolje se sporazumevaš. Neverjetno, koliko slovenskih besed je v različnih tujih jezikih.
Slovenščina je najstarejši jezik na svetu.
Kar pomeni, kako strodaven narod smo pravzaprav.
[/quote]

Jap in več veljaš 😉
Zato mi gre pa na živce folk, ki prav npr grem na Hr, pa NOČM givort hrvašk. Ok, če kdo ne zna pač ne zna, da pa noče? Butl 😉

Raje okopavaj vrt.

New Report

Close