Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek spi katera v ločeni spalnici?

spi katera v ločeni spalnici?

Hm – tudi moj mož smrči ko blesav in tudi jaz sem 15 let napol bedela in napol spala. Ampak mi je všeč, ker ga včasih ponoči lahko primem za roko ali pobožam po hrbtu. In res ti priporočam, da si kupiš čepke za ušesa ( lahko jih kupiš v lekarni ) in stvar deluje – preverjeno. Spim ko dojenček.

Nekaj časa sem tudi sama uporabljala čepke za ušesa. Rabila sem veliko časa da sem se jih privadila. Motilo me je edino tole da nisem slišala budilke zjutraj.
Mislim da samo zaradi ločenega spanja se še nihče ni ločil. Sigurno mora biti še kakšen razlog.

Menim, da je bistveni problem pri tebi, da se tumač obremenjuješ s tem, kaj si mislijo o tebi drugi.

Isti problem.
Sedaj spiva sicer skupaj ker jaz nikoli ne delam dopoldan. Če bi imela pa jutranjo službo bi pa sigurno spala ločeno.
Starša imata tudi dve sobe in super deluje.
Kot je gor ena napisala, čez dan ljubezen, ponoči pa spanje.

Tudi moj ima od časa do časa “žagajoče” noči..takrat pač odidem v drugo sobo, bolje to, kot pa, da mu še kaj naredim-:)))))), pa mi bo drugi dan žal!

Res me zanima, iz česa si to razbrala? Da se preveč obremenjujem s tem, kaj si drugi mislijo o meni. Zanimalo me je, kako imajo drugi pošlihtan ta problem, ker sama ne vem, kaj narediti oziroma sem iskala dobre predloge.

Očitno si bo treba omisliti udoben raztegljiv kavč :-)))

Ker si napisala: Ostane še rešitev, da bi spala ločeno. Samo to se mi zdi malo žalostno, saj bi rada spala ob njem.

Torej rešitev, ki jo že poznaš, zate ni sprejemljiva zaradi predsodkov, ker se bojiš kaj bodo rekli tete in strici na to.

Ja bog se usmili, kakšna logika! Kje si pa ti tete in strice našla? Ali je to mogoče tvoj problem? Punca prosi za praktičen nasvet, dobi pa special bonus – amatersko psihoanalizo. Da padeš dol.

Smrčanje je lahko znak kake anatomske nepravilnosti, ki jo je pametno operativno odstraniti, ker lahko to sicer tudi ogroža zdravje – slabša predihanost, hipoksija ipd…

Ojej, upam, da se hecaš, ker si res ustrelila mimo. Napisala sem, da se mi zdi žalostno, da bi spala ločeno, ker želim spati skupaj z njim. Mogoče pa se ti obremenjuješ s tem, kaj si misli okolica o tebi, pa po tem sklepaš še za ostale, res ne vem.

Ja, vem, to sem tudi prebrala in me tudi zelo skrbi. Zato ga razumem še toliko manj, da noče iti k zdravniku, saj se gre za njegove zdravje! Ponavadi je res tako, da mlajši kot si, manj te briga za zdravje. Upam, da se bo kdaj spametoval 🙂

New Report

Close