Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spider!!!!

Spider!!!!

SPIDER

Spider naš je taki srček,
Zasluži si en cmok na smrček,
Pa še en objemček močen močen,
Da bi bil vedno točen. (he he … mislim, da veš na kaj se to nanaša)

Postavco ima on ta pravo,
Da bi vsaka ženska izgubila glavo,
Pridno vadi on vsak dan,
V fitnesu je zelo zagnan.

Pesmice prekrasne sklada,
Bolj sladke so kot čokolada,
Prešern se lahko skrije pred njim,
To pravi cel naš forumski tim. (team)

Skladam težko jaz te rime,
Skoraj da me krč v prste prime,
Ampak pesmica zate je ta,
Od Bgv poklonjena.

:))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, super, zelo lepa pesmica, Bgv!

(hehe, seveda vem, na kaj se tisto nanaša)

Cmokaaaaaaaaaa

:)))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

“Bgv in Spider, to sta lepi par,
oba nam pesmi pišeta
in nas v nežne rime zapeljeta.”

Bravo, dobra sta, ni kaj! Cmoka …obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, pa ti si pesniško nadarjena, kr napiši še kdaj kaj..Ali pa kakšno zgodbico:-))))))))))

:))))))))))))))) Za zgodbico si pa morem mal več časa vzet … :))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sej vem, ma nisem mislil zdaj…Ti si ena OPICA :-))))) (to je ljubkovalno mišljeno)

:)))))))))))))))))))))))))))) Kako je pa lahko opica mišljeno ljubkovalno?????????????????????????’ :))))))))))))))) Ohjoj … No … saj sem bla že vse … pa bom tut opica … :))))

Sicer pa … no … sej vem da nisi mislu sedaj … samo sem povedala tko … da … hm … bom rabla mal več časa … da napišem eno kvalitetno zgodbico … z … hm … vsebino prepovedano mlajšim od 18 let … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe, ma to so take moje štajerske finte, za interno uporabo:-)))

Brez ksbri, jaz sem star nad 18 let, eno leto sem mlajši od tebe:-)))))

hehehehehehehweh, kjuka ….to je bilo pa v žilo , hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:))))) No … pol bom pa napisala kako lepo anekdoto … :))))))))

Sam … a ti čist vse veš o meni?????? Da nisi ti kak privatni detektiv za mojga miškota … :))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj se pa ti smeješ???????????? Orangutan … :-))))) (to je spet vse ljubkovalno mišljeno) :))))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hahahahhahahaha, hughuhuhuhuhuhuhu,….ti PAVIJAN-KA (si predstavljaš pavijana z rdečo rito ), heheheheheh…….So pa ljubki in prijazni , herhehehehee
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ti … ti … ti si pa … uh … šimpanz … hm … ma ne … tej so tok luštkani … GORILA … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close