Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špikanje glede make up-a, barvanja las

Špikanje glede make up-a, barvanja las

Malce čuden opis o šefici si podala, glede na to, da si ženska. Ampak ok, tebi so pač ženske dišeče :).
Dejstvo pa je, da vsem kadilcom smrdi iz ust, smrdi jim koža, lasje, oblačila. In očitno ti ne vohaš. Tudi, če da v usta žvečilko, lasje, koža, oblačila, še vedno smrdijo.
[/quote]

Predvsem, če se zaklenejo v pisarno, notri kadijo in potem preden odklenejo špricajo z osvežilcem in odprejo okno na prometno cesto.

Mene pa zanima, če tvoj partner tudi vse to počne? Vse te žavbe uporablja? In, če jih ne, zakaj maraš takega zanemarjenega dedca?
Anticelulitne kreme ti ne bodo odpravile celulita, v to si lahko prepričana.
In maskara še daleč ni del osnovne nege. Je pa res, da imamo vsi ljudje samo 24 ur časa, eni ga porabijo za maskare, pudre, kremice, drugi za branje knjig, izobraževanje, tretji za športanje…
Čas, ki ga ti nameniš kremicam in maskaram, ga kaka druga ženska raje nameni temu, da gre na kolo recimo ali pa na tečaj tujega jezika….

Namesto vseh čudežnih kremic proti celulitu ti predlagam, da raje zdravo ješ in veliko športaš.
Kreme niti pod razno ne pomagajo. Je pa res lažje se mazat s kremo kot pa skrebeti za veliko gibanja in zdravo prehrano, to pa ja.

Predvsem, če se zaklenejo v pisarno, notri kadijo in potem preden odklenejo špricajo z osvežilcem in odprejo okno na prometno cesto.
[/quote]

Naše k sreči hodijo ven.
Sem pa prej delala z eno tako, ki je to počela. Ko sem šla jaz na malico, je začela ona bakati na polno. In potem mislila, da ne voham, da vse smrdi po pisarni.
Še prej sem bila tudi v enem kolektivu, ko so babnice začele bakati, ko je šla šefica domov. Pa špricale z razpršili, drug dan zjutraj je totalno zaudarjalo. One pa so mislile, da drugi ne vemo, ker same niso vohale. Mi smo pa kar lepo vohali.

MOgoče samo slabo vohaš. Ali pa si preveč zagledan vanjo pa te to ne moti :).
[/quote]

Ne ne, to se pa strinjam z njo. Enako moja šefica, pa tudi nekaj prijateljev. Ok, jih zavohaš, takoj ko se vrnejo s cigareta, ne da ne, ampak drugače ne smrdijo. Nekateri pa ja, samo blizu jim prideš, pa tudi če ga že lep čas niso prižgali, jih zavohaš. Mislim, da je taka razlika zato, ker imajo drugačne navade okrog kajenja. Teh nekaj prijateljev in šefica ne kadijo v zaprtih prostorih. Tudi doma grejo ven na balkon, tudi v mrazu in slabem vremenu. Posledično nimajo ne kože, ne las in ne oblek prepojenih s cigaretnim dimom. Tisti, ki živijo v zakajenih prostorih, pa se to zažre vanje in se vonja tudi z umivanjem težko znebijo. Že “čiste” cunje iz omare imajo vonj po čikih.

Ne ne, to se pa strinjam z njo. Enako moja šefica, pa tudi nekaj prijateljev. Ok, jih zavohaš, takoj ko se vrnejo s cigareta, ne da ne, ampak drugače ne smrdijo. Nekateri pa ja, samo blizu jim prideš, pa tudi če ga že lep čas niso prižgali, jih zavohaš. Mislim, da je taka razlika zato, ker imajo drugačne navade okrog kajenja. Teh nekaj prijateljev in šefica ne kadijo v zaprtih prostorih. Tudi doma grejo ven na balkon, tudi v mrazu in slabem vremenu. Posledično nimajo ne kože, ne las in ne oblek prepojenih s cigaretnim dimom. Tisti, ki živijo v zakajenih prostorih, pa se to zažre vanje in se vonja tudi z umivanjem težko znebijo. Že “čiste” cunje iz omare imajo vonj po čikih.
[/quote]

Kadilci vsi smrdijo, eni bolj, eni manj. Eni so res totalno prežeti s smradom, eni pa ne toliko, ampak vseeno smrdijo. Razen, če ne gre za take, ki vsake par dni prižgejo čik. Redni kadilci pa vsi brez izjeme smrdijo, vsaj malo.
Z leti se pa to pozna tudi na koži, sploh ženskam in zobeh.

Jp, ne samo smrad. Rumeni zobje, uničena koža, da o drugih posledicah niti ne govorimo. Vedno sem se spraševal kako je ženska lahko z enim smrdečim kadilcem. Slabo voham, ampak eni smrdijo kot Violeta Tomić. Bruh…

Kadilci vsi smrdijo, eni bolj, eni manj. Eni so res totalno prežeti s smradom, eni pa ne toliko, ampak vseeno smrdijo. Razen, če ne gre za take, ki vsake par dni prižgejo čik. Redni kadilci pa vsi brez izjeme smrdijo, vsaj malo.
Z leti se pa to pozna tudi na koži, sploh ženskam in zobeh.
[/quote]

Ja imaš prav in mi smo vsi čudni. To, kar vidimo in vohamo vsak dan, se nam samo dozdeva. Zmenjeno?

Ja imaš prav in mi smo vsi čudni. To, kar vidimo in vohamo vsak dan, se nam samo dozdeva. Zmenjeno?
[/quote]

Glej, jaz verjamem, da ti kadilci ne smrdijo. Tistim pa, ki sami ne kadimo in ki nimamo skvarjenega voha pa kadilci smrdijo.

Ko se ženske zravsajo

Sivi lasje z viola prameni lahko izpadejo zelo dobro na starejših negovanih damah.

Ja, v času pusta je to odlična kombinacija.

Avtorica, nehaj se obremenjevati s taščo, ker je to popolnoma brezveze. Samo sebe jeziš, nje pa ne boš spremenila. Ko naslednjič načne to temo, naj ji tvoj mož reče, da njemu si pa všeč točno takšna kot si in to že xy let in prav tako vajina hčerka. Pa če ne bo nehala, naj to vedno znova ponovi, enkrat bo že odnehala, ti pa bodi tiho in se zahvali sebi, da boš vedno mlajša od nje.

Glej, jaz verjamem, da ti kadilci ne smrdijo. Tistim pa, ki sami ne kadimo in ki nimamo skvarjenega voha pa kadilci smrdijo.
[/quote]

Vi pa blazno dišite zjutraj po raznih česnih in zeliščih, salamah, cenenih kremah, “parfumih”, mehčalcih, praških, dišečih smrečicah … za kozlat v liftu zjutraj.

Prov une kmečke bunke k mislijo kok dišijo avtomatsko samo zato, ker ne kadijo. Ravno tako ima vaša koža, lasje, cunje … nek vonj po hrani, kozmetiki, čistilih … in v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je to ogaben cenen smrad.

Tu ste ene in iste zakompleksanke, sploh ta z nickom pameti ravno nimaš. Sem moški, pa mi je zelo všeč, ko moja žena dobro zgleda, ko se rihta, tudi sam se lepo oblečem in zrihtam. Saj nismo v srednjem veku. In kaj je narobe z maskaro in kaj je narobe s tem, da se ženske barvajo, pa saj niste normalni? In kaj je narobe s tem, da 50-letnica teče in se bori proti celulitu in se namaže anticelulitnimi kremami in se masira z anticelulitnimi aparati? Kaj je bolje, da si ves zašpehan? Tu ste res čudni, ti z nickom pameti ravno nimaš , to najbolj zate velja. Pusti ženskam, da se rihtajo, če si ti vsa zapuščena, sožalje tvojemu možu, če ga sploh imaš. Avtorici pa samo en nasvet, tašča je glih taka koza kot je ta z nickom pameti ravno nimaš. Ene ženske ne bodo priznale da so zabluzile, da zgledajo zapuščeno. Raje bodo maltretirale vse okoli sebe. Ignor in naderi jo vsakič, pa enkrat bo nehala, če ne prej v grobu. Tvoja tašča je ena zahojena ženska, ki jo je čas povozil 100-krat. Moja mama je kmečka ženska, živi na kmetiji , stara 75 let, pa je vedno urejena, tudi barva se na belo, da nima tiste grde mišje sive barve, pa namaže s šminkom, če kam gremo.

Hm, zakaj se pa ti ne namažeš z maskaro in pudrom pa ne pobarvaš las?
Če tega ne počneš, si očitno zanemarjen.
Pameti itak nimaš, to je razvidno iz tvoje pisanja.
Pa saj veš, Angela Merkel, izjemno pomembna ženska na eni strani pa na drugi strani tvoja mama in tvoja žena (če si slučano res moški). Ena ima v glavi, tvoji dve ženski pa na glavi.

Pa moški vedo, da se proti celulitu boriš s pravilno, zdravo prehrano in gibanjem, ne pa s kremicami.
Tako, da s tem si pokazala, da si v resnici ženska, ki verjame v čudežne kremice.

Vi pa blazno dišite zjutraj po raznih česnih in zeliščih, salamah, cenenih kremah, “parfumih”, mehčalcih, praških, dišečih smrečicah … za kozlat v liftu zjutraj.

Prov une kmečke bunke k mislijo kok dišijo avtomatsko samo zato, ker ne kadijo. Ravno tako ima vaša koža, lasje, cunje … nek vonj po hrani, kozmetiki, čistilih … in v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je to ogaben cenen smrad.
[/quote]

Zdaj, česen je sicer zdrav, samo ga ne jem, ker mi okus ni ok. Salam tudi ne maram. Parfumov ne uporablja. Mehčalcev sploh ne (le kdo je še tako neumen, da to uporablja?). Ne vem kako je pri vas, ampak jaz dam oblačila prati, dodam prašek, ampak potem voda izpere prašek ven. Kako, da to tebi ne znese? Dišeče smrečice? Tisti, ki smo doma v naravi imamo kar prave smreke. Lifta pa ne uporabljam, le zakaj bi ga, sem zdrava, nisem invalid. Tako, da ne vem kaj počnete v liftu.
Zanimivo, da ti kozmetika smrdi. A potem si kontra avtorici ali kako? A potem se tudi ti ne lišpaš? Ja, gledo na to, da očitno kadiš, bi res smrdela še toliko bolj, če bi uporabljala še kozmetiko. Tako, da ti kar dam prav, da ne uporabljaš kozmetike.

Glej, jaz verjamem, da ti kadilci ne smrdijo. Tistim pa, ki sami ne kadimo in ki nimamo skvarjenega voha pa kadilci smrdijo.
[/quote]

Zanimivo, da naš skvarjen voh nekatere kadilce na daleč zavoha, nekaterih pa ne. Ampak ok, če ti tako praviš…..

Zanimivo, da naš skvarjen voh nekatere kadilce na daleč zavoha, nekaterih pa ne. Ampak ok, če ti tako praviš…..
[/quote]

Zato, ker eni pač bolj smrdijo, eni pa manj. Eni več kadijo, drugi manj kadijo, verjetno je odvisno tudi od vrste čikov… verjetno je razlika, če naletiš na verižnega kadilca ali pa na nekoga, ki skadi 2 čika na dan? Ta drugi verjetno bistveno manj zaudarja kot ta prvi.

Zanimivo, da naš skvarjen voh nekatere kadilce na daleč zavoha, nekaterih pa ne. Ampak ok, če ti tako praviš…..
[/quote]

Kadilci pač vsi smrdijo. V čem je zdaj problem?
Nobena šminka ne bo prekrila smrada od čikov. Čikarce so vse zanemarjenje.

Meni so največje spake ženske, ki so v štiklah, namazen, pobarvane, smrdijo po čikih, pa kar iz litrce tankajo vino.
Se imajo za fine dame, ker so v štiklah pa finih cotkah pa nališpane, ampak smrdijo pa kot star sod po pijači in čikih. Fuj. In to ob kakih novoletnih žurkah in podobnih zabavah, kar pogosto vidiš. Usmiljena vredne kreature. Prej pa dva meseca razpravljajo kako se bodo oblekle in namazale, potem pa pijane, zasmrajene kreature.

Ti reci svoji tašči, da si za njenega sina taka kot si, ful privlačna in sexy in da je vajin sex posledično hudo vroč. Pa če bi izgledala kot ona, njenemu sinkotu niti stopil ne bi.

Če te prav razumem s taščo tekmujeta katera je bolj lepa?

Kadilci pač vsi smrdijo. V čem je zdaj problem?
Nobena šminka ne bo prekrila smrada od čikov. Čikarce so vse zanemarjenje.
[/quote]
Make up ne skrije vonja po cigaretih, a na žalost ne skrije niti ogabnega sladkega parfuma, znoja, zadaha (najhujši je po kakih kavicah in pravih čajčkih), predvsem pa make up ne skrije karakterja. Tudi naličena opica je še vedno (samo) opica.

New Report

Close