Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu spim

spim

Spim.
Prikradejo se sanje. Tako žive.
Ne vem več, ali sanjam, ali sem budna.
Nekdo se me dotika ……. nežno …….nalahno…..
tako prijetno topel je …….. še ves zaspan …….
obrnem se k njemu …….. ga pobožam ……
lezem mu pod kožo ……. prijetno toplo je…….
ustnice se združijo ……… roke raziskujejo …..
gledava se nežno ……… noč je…… vendar se vidiva ……..
komaj prebujeno telo ………. iz spanja ……… je pripravljeno ….
vstopi vame …….. nežno ………počasi ……..
komaj se premikava …….. vendar je dovolj …….
premagujeva se ……… komaj še ………
Zaspiva …….. vsa topla ………. tesno objeta ….

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

a kaj, ko vedno na koncu zvoni budilka, grrrrr

ja, tole nežno in počasi je dovolj…popolno predajanje…

Tale sodi zraven, Prevertova je.

Bilo je poleti

V njegovih rokah
ki so mi dvigale krilo
sem bila gola kot še nikoli
Vse moje mlado telo
od las na glavi
do mezinca na nogi
je praznovalo
Bila sem podzemna rečica
ki je vodila
njegovo bajalico
Delala sva húdo
a sva ga dobro postorila.

……………………..
in ko s se zbudila,
si šele ugotovila:

vse so ble sanje,
zdaj pa to sranje!

Sama ležiš,
si k***a želiš.

Tapravga poklič,
pa morda res ga dobiš

hahahahaha

še mal vaje, pa bo ;-))

a ne, ljubica? Pa čeprav nič več?

še še, KIR … le kako bi blo lahko drugače???

Pol pa še ti zamenjaj nick, bom vsaj vedel kako je s tabo

Npr. kaj že? šešešeše..

Aha, po nemško hočeš: nochimmer!

Še kar spim, se sploh ne zbudim.
Čakam,…..mogoče res tebe. Sanjam, ………mogoče o tebi? Želim si ……..mogoče res k****. To bom vedela, ko me zbudiš.
Dokler spim, tega ne vem.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja, kar prebudi se pikček!

Ne, to ni dobro. Še kak predlog, prosim. Bi ga res zamenjala.

Bi mi mogoče pomagal? Mi povedal, kako znaš prebujati – sredi noči,…..zjutraj….. dopoldne….popoldne….. zvečer…. Kadarkoli.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hočemše? ljubimsex? držime?

Seveda lahko:

Skočim gor in vtaknem. Se zagotovo zbudiš

tisti zadnji … salva smeha … pa nič povezano s seksom … ja, mogoče bi bil ta?

Halooooo, če pa spim! Daj no, bolj nežno. A še nisi slišal, da se pa lahko zaskoč, pa naju morajo odpeljat, da naju ločijo.
Saj se da tud nežno prit vame. Na poskok pa takrat, ko sem budna. Danes me daj nežno,samo ne z mehkim, to pa vseeno ne.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

wow… no ajde KIR, da te vidimo/beremo…

Ljubic@, ugotavljam, da KIR ne zna nežno. Mislm, že tko je življenje tko stresno, pol bi pa še on samo skoču. No, tolk o moškem nežnem prebujanju ženske. Res smo si različni. Ampak, sami pa zelooo radi vidijo, da jih ženska zbudi nežno, da jim počasi vstane, sploh ponoči.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Misliš da moram vedno po pravici pisat???? Sploh ko zadnje čase nobenega časa ni!
Znam bit nežen, brez skrbi, kar topila bi se!!!

Oh, pikica, čas si je treba vzet. Tako za delo, kot za nežnosti.
Pikica, jaz pa vedno povem po pravici. Učinek tega je, da mi nihče ne verjame. Pa čist smrtno resno mislim, kako bi te ponoč zbudila. Zdaj si pa predstavljaj, da sred noči skočm brez poprejšnjih nežnih dotikov, poljubov, objemov, nate – ziher bi ti dol padu, četudi bi ti prej od prijetnih sanj stal.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne ne. Včasih mi tud na “brzaka” paše, samo tebi ne bi

Danes bi mi mogoče pa tud “brzak” že pasal. Včeraj pa sem rabila nežno prebujanje. Odvisno od dneva – noči. Daj no, pikica, napiši kako bi me VČERAJ zbudil. To rabim. Še eno vprašanje: a ti verjameš v pravljice?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

pik*ica, se tud tebi zdi, da Kir nekam površen postaja … kar vsem se hoče posvetit, pa vse tko na hitro … same brzake bi on 🙁
ne gre to tako, kajne? vsaj ti si bolj zahtevna ;-))

New Report

Close