Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Splav je ZLOČIN. Zato ga vse več zdravnikov noče opravljati.

Splav je ZLOČIN. Zato ga vse več zdravnikov noče opravljati.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 27.05.2022 ob 10:08

Moski so jo cez vso zgodovino odnesli nekaznovano. Ni dolgo, ko so se izzivljali nad nezakonskimi otroci. Kaj je otrok kriv.? Nic. Moski naj nehajo razvratno zivet (to se najbolj velja za porocene) pa ne bo nosecih ljubic. Nosecih ljubic kolikor hoces tudi v 21 stoletju. In potem oni o morali in splavu. Tiho naj bojo in pometejo pred svojim pragom.

Oni bi da se vsi otroci rodijo ampak na tujo grbo. Zanima me koliko nezazeljenih otrok so vzeli v svoj dom in skrbeli za njih…besede so poceni, stejejo dejanja. Ajde fantje jop hop hitro prevzemite skrb in vzgojo vsaj za enega otroka iz sirotisnice. Banda dvolicna.

Haha, daj ne smeši se. Ne vem, kako sicer ti to počneš, ampak kolikor vem sta za sex in spočetje potrebna dva. Ni dovolj, da se samo moški goni, mu mora tudi ženska dat noge narazen.

Odgovor na objavo uporabnika
kočevar, 27.05.2022 ob 10:12

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9563, 27.05.2022 ob 09:53

Odgovor na objavo uporabnika
Pika!!, 27.05.2022 ob 09:45

v slo 11 slovenk dela gre na splav, po podatkih. In to je vam “krščanska” država?! Na srečo obstaja tudi v slo društvo katoliških zdravnikov, ki razumejo kaj je ETIKA!

Prvo kot prvo splav ni zločin. Niti umor niti uboj. Drugič pa če se splav opravi zakonito ga zdravniki morajo opraviti tudi če so sami kristjani, zdravnik mora ločit svoja prepričanja od strokovnosti in po tem se večina ravna.

A tebi je v opravičilo za umor lastnega otroka, zakonitost? Ker je pač večina politikov v državnem zboru izglasovala tak zakon, ti mirne vesti ubiješ še nerojeno bitje, ki je tvoj otrok mimogrede..

Saj v vojni, pa v Sloveniji tudi po vojni, je tudi “zakonito” pobijat. In teb je to kar v redu a ne. Če ima država tak zakon, se lahko pobija karkoli. Kakšna gnila, sprijena in pokvarjena pamet in logika vas, kao, ateistov.

 

Poudarek na nerojeno😁 jaz nevem zakaj mislite da imate pravico nekomu prat možgane da je splav umor.

V veliko primerih ko gre za splav, gre za posilstvo in velike zdravstvene težave ploda in iskreno to čist razumem.

Celotna ideologija splav je umor je tako zelo zgrešena… Ok torej za vas kristjane je to nevem bogokletno itd. Hkrati pa služite veri katere institucije so pobile miljone ljudi in te institucije tudi podpirate.

Odgovor na objavo uporabnika
PREVERJETNO ….., 27.05.2022 ob 10:15

prostitutke so redne “stranke” za splav.

jaz pa mislim da ne. Tiste, ki se redno onegavijo vsepovprek, poskrbijo za tabletke. Bolj je problem pri tistih, ki se s tem ne ukvarjajo, ko pa že, je pa dedcu težko dat gumo gor.

In smo spet pri vas, dragi fantje. Gumico gor, potem pa lahko lapate.

 

Odgovor na objavo uporabnika
adf, 27.05.2022 ob 10:29

Haha, daj ne smeši se. Ne vem, kako sicer ti to počneš, ampak kolikor vem sta za sex in spočetje potrebna dva. Ni dovolj, da se samo moški goni, mu mora tudi ženska dat noge narazen.

Smesis se edino ti. Koliko moskih je skozi zgodovino prevzelo skrb za rojenega nezakonskega otroka, kateremu je bil oce.? Z otroci so se matrale matere (vecinoma so jih zasmehovali, se izzivljali nad njimi in preganjali)  ali so pa pristali v sirotisnicah. No kje ste, koliko sirot boste vzeli pod streho.? Dokler ne vzamete vsaj enega nimate pravice govorit o splavu, jasno.

Rkc naj se raje ukvarja z zlorabami že rojenih otrok. Za mene je zločinska organizacija, dobro da nimamo prinas nunskih šol in sirotišnic – sestre (ne)usmiljenke…

Edini zločin tukaj je, da verski fanatizem ni preganjan z zakonom.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 27.05.2022 ob 10:34

Smesis se edino ti. Koliko moskih je skozi zgodovino prevzelo skrb za rojenega nezakonskega otroka, kateremu je bil oce.? Z otroci so se matrale matere (vecinoma so jih zasmehovali, se izzivljali nad njimi in preganjali)  ali so pa pristali v sirotisnicah. No kje ste, koliko sirot boste vzeli pod streho.? Dokler ne vzamete vsaj enega nimate pravice govorit o splavu, jasno.

Se pa v takih debatah vidi, kolko ste babe na splošno bolj pokvarjene od nas decov. Deci tukaj zagovarjamo življenje ti in še trop drugih bab pa zagovarjate smrt. Ti in še kup tukajšnjih zagovornic ste pravi prikaz,  da  biblijska zgodba o Adamu in Evi najbrž celo drži. Ta zgodba ni nastala kar tako. Eva je dala Adamu prepovedan sad in s tem pokazala vso babjo izprijenost in zlobo. Jaz visoko spoštujem ženske v pravem pomenu besede, še posebno spoštujem matere. Ti in tukajšnje zagovornice splava pa ste dokaz, da veliko vas, ne zaslužite nobenega spoštovanja, ker ste v duši izprijene. Zaslužiš si samo zgražanje.

Že večkrat sem tukaj napisal in se vprašal, kdo za boga je na ta forum prvleku sam ološ od bab. Pa kako za boga ste se tukaj navlekle same babje življenske zgube, ki zdaj drugim kolikor toliko normalnim, delite vaše zblojene in zavožene nasvete. Kdo vas je sortiral in privlekel sem?

 

Najhujši možen zločin je vsiljevanje svojih skrajnih prepričanj drugim in vmešavanje v njih o zasebno sfero. Vse v življenju je relativno. Absolutne resnice ni. In to, da se zatrjuje, da je splav zločin in da bi ga bilo treba prepovedati, je z vidika univerzuma ekvivalentno trditvi, da je klanje živali zločin in da bo bilo treba prepovedat uživanje mesa. No, slednje je mnogo, mnogo hujše, ker gre za živo bitje, ki čuti, se zaveda, trpi, in ne zgolj za par celic, ki se nimajo sposobnosti čutenja, zavedanja. Verniki ste zelo nečimrno v svojem prepričanju, da smo ljudje alfa in omega na Zemlji in da je vse ostalo nam na razpolago. Ampak za stvarnika, vesolje, boga, kakorkoli že poimenujemo to silo, ki drži roko nad vsem, smo vsa živa bitja enako pomembna. Zato ste s temi svojimi infatilnimi, na egu (namesto na ljubezni) temelječimi izjavami prav patetični.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kočevar, 27.05.2022 ob 11:02

Se pa v takih debatah vidi, kolko ste babe na splošno bolj pokvarjene od nas decov. Deci tukaj zagovarjamo življenje ti in še trop drugih bab pa zagovarjate smrt. Ti in še kup tukajšnjih zagovornic ste pravi prikaz,  da  biblijska zgodba o Adamu in Evi najbrž celo drži. Ta zgodba ni nastala kar tako. Eva je dala Adamu prepovedan sad in s tem pokazala vso babjo izprijenost in zlobo. Jaz visoko spoštujem ženske v pravem pomenu besede, še posebno spoštujem matere. Ti in tukajšnje zagovornice splava pa ste dokaz, da veliko vas, ne zaslužite nobenega spoštovanja, ker ste v duši izprijene. Zaslužiš si samo zgražanje.

Že večkrat sem tukaj napisal in se vprašal, kdo za boga je na ta forum prvleku sam ološ od bab. Pa kako za boga ste se tukaj navlekle same babje življenske zgube, ki zdaj drugim kolikor toliko normalnim, delite vaše zblojene in zavožene nasvete. Kdo vas je sortiral in privlekel sem?

 

Jaz sem ded in zagovarjam pravico do samostojne odločitve. Kdo sem jaz da bom pametoval?? Verjetno se vas 99% tukaj ne zaveda kako težke odločitve so to. Lahko je govorit in pisat, ko pa se nekaj zgodi pa je potem druga zgodba.

Pa kaj bos ti meni razlagal starozavezne zgodbe. Bolje od tebe jih poznam. Krscanstvo je itak unicilo Toro s svojimi bedastimi razlagami. Samo nora cerkev si je spomnila neke ” nezakonske otroke” ki so jih potem unicevali. Pri nas je vsak otrok, ki ga zenska rodi del naroda in kot tak pomemben, koga briga je porocena ali ni, otrok je narod in pika. Kristjani ste zavrgli ogromno svojih rojenih otrok samo zato ker jih je rodila neporocena mati. Mi cenimo vsakega od naroda, cela druzina bo sodelovala od babic do tet ce je treba tudi ce je mati samska, v rodu je moc in ne v enem moskem ali eni zenski…nihce ni za stran metati (tudi kao nezakonski )za razliko od vas nekih cerkvenjakov, tako, da ne ti meni o bibliji. Razvratnezi mi grejo na kozlanje. Otroke bi delali a da drugi skrbi za njih. Bejz, bejz banda pokvarjena. Vecinoma otrok ostane zenski in ga vzgaja zenska in ne vi heroji na gobcu. Se enkrat te sprasujem koliko sirot ali prizadetih otrok si vzel pod streho, da bos o prepovedi splava.? Kaj ti ves zakaj kdo naredi splav, ne ves, zato bodi tiho.

Ne ti meni o krscanskih bedarijah, o hudicevki evi in svetniku adamu, kot to rada razlaga zenskomrzna cerkev, …me ne zanimajo vase lazne razlage, mi imamo svoje in pri nas ni zenska hudic ampak sopotnica moskega. Zenska in mati je pri nas  pomembna in ni noben stvor za zadovoljevanje potreb spolnega nagona in osebnega sluzabnika kot je to pri fanatikih tvojega kova. Bo slo.?

 

Odgovor na objavo uporabnika
SPLAV JE UZAKONJENI ZLOČIN, 27.05.2022 ob 10:05

Odgovor na objavo uporabnika
SAMO NEPOŠTENOST pripelje do tu, 27.05.2022 ob 10:01

Odgovor na objavo uporabnika
marršš, 27.05.2022 ob 09:58

VSE VEČ ZDRAVNIKOV UGOVARJA SPLAVU. BRAVO TISTIM, KI IMAJO POŠTENJE.

Prikaži izvorno sliko

poštene ženske si to ne dovolijo, če že seksajo, uporabijo zaščito!

SLIKA POVE VSE.

Pezdetkom je pa kondom odveč in samo gobcajo o prepovedanewm splavu.

Da bi ga v hlačah obdržali  ali potem zares poskrbeli za otroka   je pa preveč za njihovo psiho.

 

Brigaj se za sebe , kmet zahojeni. Vsaka ženska naj odloča kot si želi…

Odgovor na objavo uporabnika
pezdetki, 27.05.2022 ob 11:29

Pezdetkom je pa kondom odveč in samo gobcajo o prepovedanewm splavu.

Da bi ga v hlačah obdržali  ali potem zares poskrbeli za otroka   je pa preveč za njihovo psiho.

 

Zenske, pazite, kakšna agenda nas čaka. Že nekaj let nazaj je bil članek, da na Hrvaškem ženska čedalje težje dobi kontracepcijo v lekarni, čeprav ima zanjo recept. Ker ima tudi vedno več farmacevtov ugovor vesti…

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 27.05.2022 ob 11:27

Pa kaj bos ti meni razlagal starozavezne zgodbe. Bolje od tebe jih poznam. Krscanstvo je itak unicilo Toro s svojimi bedastimi razlagami. Samo nora cerkev si je spomnila neke ” nezakonske otroke” ki so jih potem unicevali. Pri nas je vsak otrok, ki ga zenska rodi del naroda in kot tak pomemben, koga briga je porocena ali ni, otrok je narod in pika. Kristjani ste zavrgli ogromno svojih rojenih otrok samo zato ker jih je rodila neporocena mati. Mi cenimo vsakega od naroda, cela druzina bo sodelovala od babic do tet ce je treba tudi ce je mati samska, v rodu je moc in ne v enem moskem ali eni zenski…nihce ni za stran metati (tudi kao nezakonski )za razliko od vas nekih cerkvenjakov, tako, da ne ti meni o bibliji. Razvratnezi mi grejo na kozlanje. Otroke bi delali a da drugi skrbi za njih. Bejz, bejz banda pokvarjena. Vecinoma otrok ostane zenski in ga vzgaja zenska in ne vi heroji na gobcu. Se enkrat te sprasujem koliko sirot ali prizadetih otrok si vzel pod streho, da bos o prepovedi splava.? Kaj ti ves zakaj kdo naredi splav, ne ves, zato bodi tiho.

Ne ti meni o krscanskih bedarijah, o hudicevki evi in svetniku adamu, kot to rada razlaga zenskomrzna cerkev, …me ne zanimajo vase lazne razlage, mi imamo svoje in pri nas ni zenska hudic ampak sopotnica moskega. Zenska in mati je pri nas  pomembna in ni noben stvor za zadovoljevanje potreb spolnega nagona in osebnega sluzabnika kot je to pri fanatikih tvojega kova. Bo slo.?

 

Bo šlo bo.. Samo ne vem če bo šlo tebi….

Seveda bi moški delali otroke. Kaj je s tem narobe? To je poslanstvo moškega. Kakšen dec bi pa bil, če ne bi hotel otrok delat? Tvoje poslanstvo, kot ženske, pa je, da otroka rodiš.  Tako pač svet in življenje funkcionira in sploh obstaja, pa če je tebi prav al pa ni. Tako pač je. Kot imamo noč pa dan, pa če je tebi prav al pa ni. Kapiško?

Je pa res, da se ti lahko odločiš, ali boš zanosila, ali pa ne. Ponavljam, ZANOSILA. Ti se tudi lahko odločiš, ali boš nastavla ali pa ne. To je tvoja prostovoljna odločitev. Torej če nočeš zanosit, al ne fükaj, ali pa poskrbi za kontracepcijo. Posle fükanja nema kajanja. Ubijat ljudi in še najmanj otrok, pa ti nimaš nobene pravice, pa tudi, če je tvoj. Nimaš.

No zdaj sem ti povedal pa še to varianto, če že ne maraš biblijskih zgodb, ki ponazarjajo tvojo zlobo in pokvarjenost .

 

Odgovor na objavo uporabnika
kočevar, 27.05.2022 ob 11:47

Bo šlo bo.. Samo ne vem če bo šlo tebi….

Seveda bi moški delali otroke. Kaj je s tem narobe? To je poslanstvo moškega. Kakšen dec bi pa bil, če ne bi hotel otrok delat? Tvoje poslanstvo, kot ženske, pa je, da otroka rodiš.  Tako pač svet in življenje funkcionira in sploh obstaja, pa če je tebi prav al pa ni. Tako pač je. Kot imamo noč pa dan, pa če je tebi prav al pa ni. Kapiško?

Je pa res, da se ti lahko odločiš, ali boš zanosila, ali pa ne. Ponavljam, ZANOSILA. Ti se tudi lahko odločiš, ali boš nastavla ali pa ne. To je tvoja prostovoljna odločitev. Torej če nočeš zanosit, al ne fükaj, ali pa poskrbi za kontracepcijo. Posle fükanja nema kajanja. Ubijat ljudi in še najmanj otrok, pa ti nimaš nobene pravice, pa tudi, če je tvoj. Nimaš.

No zdaj sem ti povedal pa še to varianto, če že ne maraš biblijskih zgodb, ki ponazarjajo tvojo zlobo in pokvarjenost .

 

A kontacepcija je po tvoje tudi zločin ali ni?

Prav je, da ima ženska izbiro. Vendar mora biti ta omejena na zgodnjo nosečnost. Takrat se lahko debatira o skupkih celic, pa še to samo debatira, prepričanja so različna.

Žal pa gre vse v smeri, da se zadeva popolnoma izrodi, kot v ZDA, kjer so splavi postali cela industrija in način kontracepcije…. v takem primeru pa se normalen človek mislim da mora vprašat, ali je to normalno.

Ma poslusi ti kreeten, nikogar jaz nisem ubila. Najina otroka sta bila spoceta soglasno in zazeljena. Spocela in rodila (jaz sem rodila) sva jih pa tocno toliko kolikor sva jih sposobna vzgojit. Ni potrebe po splavu, midva namrec poznava kondome, vidim pa da so tudi v 21.stoletju strasna znanost za nekatere, predvsem za tiste, ki bi seksali, otrok ne bi vzgajali, splav ne bi dovolili, naj sama mati ali pa drugi skrbijo za sirocad. Vazen da je majmunu prslo kajne…to ste namrec, majmuni.

Žalostno je, s kakšno lahkoto tukaj babe (namenoma rečem  babe, ker prava ženska je spoštovanja vredna) zagovarjajo splav ali celo to, da so same naredile splav in ne obžalujejo. Prav agresivne in žaljive so. Češ, marš, kaj boš ti pizdek, ki se ti ne dvigne meni pridigal, jëbi se cerkveni, jaz bom delala kar bom hotla….otrok v meni je parazit, tujek, skupek nekih rakavih celic… in podobno. Pa kako je lahko baba tolk hudiča, da ji lasten otrok ne pomeni nič in je zanjo lasten otrok skupek enih celic parazita.

Pol ma pa ta ista baba psa in okol drugim lapa kolk je ona ljubiteljica psa in ljubiteljica vsega živega..

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 27.05.2022 ob 12:00

Ma poslusi ti kreeten, nikogar jaz nisem ubila. Najina otroka sta bila spoceta soglasno in zazeljena. Spocela in rodila (jaz sem rodila) sva jih pa tocno toliko kolikor sva jih sposobna vzgojit. Ni potrebe po splavu, midva namrec poznava kondome, vidim pa da so tudi v 21.stoletju strasna znanost za nekatere, predvsem za tiste, ki bi seksali, otrok ne bi vzgajali, splav ne bi dovolili, naj sama mati ali pa drugi skrbijo za sirocad. Vazen da je majmunu prslo kajne…to ste namrec, majmuni.

Še enkrat.

Ne fükaj če nočeš več otrok, ali pa uporabljaj kontracepcijo, ali pa se zadovoljuj z banano ali kumaro… Ne boš rodila mladih kumar zagotavljam.

 

Norci neumni, ki ne vidite nič drugega kot lastno glupost.

 

Splav je NUJA in konec debate. Kaj mislite kako so to vaše babice in njihove prednice to počele? S faking žicami so jim praskali plodove ven.

 

Res prav neverjetna je ta vaša neumnost in nepoznavanje zgodovine. Raje vidite, da se otrok rodi v neurejeno družino, v stisko, kot pa da bi se vaši možgani potrudili biti empatični samo za 5 minut. Imamo cele generacije zafuranih ljudi, ki so se rodili pijancem in nasilnežem in tukaj so isti tako moški kot ženske.

 

Tisti, ki pa mislite, da je večina splavov posledica nekontroliranega fukanja vam pa itak ni pomoči.

Odgovor na objavo uporabnika
baabaa, 27.05.2022 ob 12:12

Norci neumni, ki ne vidite nič drugega kot lastno glupost.

 

Splav je NUJA in konec debate. Kaj mislite kako so to vaše babice in njihove prednice to počele? S faking žicami so jim praskali plodove ven.

 

Res prav neverjetna je ta vaša neumnost in nepoznavanje zgodovine. Raje vidite, da se otrok rodi v neurejeno družino, v stisko, kot pa da bi se vaši možgani potrudili biti empatični samo za 5 minut. Imamo cele generacije zafuranih ljudi, ki so se rodili pijancem in nasilnežem in tukaj so isti tako moški kot ženske.

 

Tisti, ki pa mislite, da je večina splavov posledica nekontroliranega fukanja vam pa itak ni pomoči.

Ne izgovarjaj se na babice. Če že, bi babico človek celo razumel. Takrat ni bilo kontracepcije, ni blo kondomov, debate o spolnosti so bile tabu itd…..TI danes, v tej dobi interneta nimaš nobenega izgovora. Prav nobenega. Nimaš.

 

Ej, pa s kakšnimi tipi ve to vse fükate, da pravite da bolje splav kot življenje v neurejeni družini. A res svojo  nastavite vsakemu luzerju, ki ga srečate in ima neurejeno in zavoženo  življenje. Ej, pa dejte se malo kontrolirat, pa prej vprašajte komu daste noge narazen.

In pol ve tukaj meni kako sem jaz neumen, ve pa pametne in napredne, sodobne

 

Kaj se vi to tuki vsak dan tepete za oslovo senco al kako? Se ne naveličate? Res v lajfu nimate nič kot samo net? Na daleč se vidi da nimate nikogar, kaj šele koga za seks. Revčki!!

Na srečo v SLO živi dovolj pametnih ljudi, ki vsaj v bližnji prihodnosti ne bomo dovolili nobenih desnih nazadnjaških idej, smo to dovolj dobro pokazali konec aprila. Zdaj je treba samo še poskrbet, da bodo naši otroci enako ozaveščeni in vzdrževali to liberalno državo, brez nekih prastarih idej zafrustriranih senilnih starih decov in nekih mulčkov tuki, ki bi hudo radi seksali, pa ker ne morjo, se jim možgani kisajo iz dneva v dan bolj …. vročina pa samo še potencira kislost …..

Ampak kako na tem forumu vidiš, da je katoliška cerkev in njihovo poneumljanje glupega folka leglo zla. Največje zločine, najhujšo bolečino in najbolj neumna pravila so povzročili oz si izmislili prav najbolj goreči verniki. In najhuje je, da imajo tako oprane možgane, da se niti zavedajo ne, kako hudobni in škodljivi so. Če gledaš te tipe tu gor, aluas Kočevarja pa Mihaela in ostale debile, vidiš, da so jih morali res hudi degeneriranci spočeti. Tem neumnezem se sploh ne da dopovedat, da s svojimi primitivnimi skrajno desničarski I izjavami, vstopajo v zasebno sfero drugih, kjer nimajo kaj iskati. In to je največja nevarnost vseh fanatikov – da se oni čutijo poklicane, da odrekajo pravila življenja drugače mislečim, ker oni so kao božje mesije in njihova resnica je edina prava. Pa mislim, meni, ki sem psihično stabilna in imam razciscene pojme kje so moje meje, to sliči na kakšno shizofrenijo ali vsaj mejno osebnostno motnjo. To je res leglo degenerirancev. Najhuje je, da mislijo, da delajo dobro, čeprav širijo črno, zlo no energijo. Z njihovimi besedami – obsedeni so s hudičem. Toliko sovraštva, primitivizma, nespoštovanja do drugače mislečih, vsiljevanje svojih resnic, poveličevanje samih sebe… Mene je kar strah. A smo na poti nazaj v srednji vek, če se bodo orevec namnožili?

dokler ga zakon dopušča…

New Report

Close