Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Splav-nosečnost

Splav-nosečnost

Pozdravljeni

 

10.maja sem imela zadnjo menstruacijo, nato pozitivni nosečniški testi.

17.6 pa sem dobila krvavitev po kateri je še 1 teden kazalo pozitivne nosečniške teste.

Danes 2.7. pa je biv test negativen kar vrjetno pomeni da je prišlo do splava. Ginekologinja me je na pregled naročila šele 10.7.

Sedaj pa me zanima koliko časa po splavu je treba čakati na spolnost oz nadaljno načrtovanje nosečnosti? S partnerjem se trudiva že 1 leto in nebi rada predolgo čakala ampak poskusila hitro.

ne vidim nobenega razloga, da bi čakala, če nimaš nobenih težav.

Pravijo, da toliko časa, kot naj bi neuspešna nosečnost trajala.

koliko časa in podrobnosti načrtovanja zanositve, morebitna odprava težav, dodatne preiskave …, ti bo razložila strokovna oseba- ginekologinja in ne laiki , ki so tukaj.

pozitivni test, krvavitev, pa nisi šla na pregled takoj???

 

Odgovor na objavo uporabnika
Čebela_adela, 03.07.2024 ob 15:13

pozitivni test, krvavitev, pa nisi šla na pregled takoj???

 

Saj bi ji povedali, da ne morejo narediti nič…

Če je prišlo do splava takoj na začetku nosečnosti, ni treba nič čakati, če nimaš težav. Veš kako pogosto se zgodi, da ima ženska splav, pa še ve ne, da ga je imela, ker sovpada s pričakovano menstruacijo. Večina splavov še zgodi čisto na začetku in pri teh ne moreš storiti prav ničesar, da jih preprečiš. V 99% gre za okvarjen zarodek in narava poskrbi, da se odstrani.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 03.07.2024 ob 15:24

Saj bi ji povedali, da ne morejo narediti nič…

ni finta v tem, kaj lahko naredijo in kaj ne. to je tudi simptom izvenmaternične nosečnosti.

jaz sem klicala ginekologinjo, da sem imela pozitiven test in da krvavim pa so mi rekli, naj TAKOJ pridem v ambulanto.

Saj morajo pregledati in ščititi!!!

Če si rh – moraš dobiti tudi protitelesa

New Report

Close