Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spletni portali za spoznavanje

spletni portali za spoznavanje

Ok, če je ona 5 let mlajša. Misliš, da bo potem pri 40ih imela otroka?
Star si 40, četudi jutri spoznaš eno, je napjre osvajanje, spoznavanje, potem postaneta par. Že tu preteče nekaj časa. Potem sta en čas par, čez čas začneta skupaj živeti. Saj menda ne misliš, da bi se ženska kar čez en mesec že selila skupaj z novim moškim? To traja en čas, da človeku zaupaš, da si ustvarita skupno gnezdo. Da ne govorimo o tem, da o razmišljanju o otrcih pa res moraš človeka res res dobro poznati.
Ja, sem opazila, da moški 40+ hočejo kar naredit otroka in da bi to takoj. Samo ženske smo pa veliko veliko bolj previdne. Je treba prej par let biti skupaj par, ustvariti skupno gnezdo. POtem šele naprej razmišljat o otroku.
Da se ne odpirajo tule gor teme kako samska mamica ne more najti novega partnerja in jo potem moški popljuvajo kako nočejo ženske z otrokom.
Zato smo ženske veliko bolj previdne. Ne nasedamo tipom, ki bi takoj naredili otroka.

En sam negativizem. Kje piše, da je šele pri 40 začel razmišljati o družini? Mogoče ima za sabo dolgo vezo in bi rad poskusil v drugo. Skratka, eni sami predsodki, kako so vsi tipi taki, onaki. Ni čudno, da ste take samske.

Želela sem povedat, da je malce pozno, da bi sedaj razmišljal, da bo eno poiskal, da bi ji naredil otroka. Da je prestar.
Na portalih je ogromno tipov, ki bi imeli otroke pa so stari skoraj 50 let.
Pač se morajo sprijazniti, da so prestari al pa prepričati eno mladenko, da se jih usmili.

Ja, ta obsedenost moških, ki so stari 40+ in hočejo imeti otroke je kriza. Sem 35 stara in ne želim imet otrok, ampak gnjavijo me pa sami taki, ki jih hočejo imet. Če jih tako želite, bi jih morali imeti že zdavnaj. Ne pa pri 50ih.

Iz tebe tolčejo sami predsodki, nič drugega. Ja kaj pa če ima za sabo večletno zvezo, brez otrok? Torej mora pri 40 prečrtati možnost, d abo imel otroke, ekr je prestar? Še ženska pri 40 ni prestara za porod, kaj šele moški za oploditev.

Iz tebe veje sama zagrenjenost, ni čudno, da si samska.

Glej, sej ti ni treba pritrjevati sama sebi. Smo te že vsi navajeni tu gor in smo skapirali, saj vedno isto lajnaš:

– si samska, nočeš otrok, imaš ful hobijev, samski moški so bedni, nimajo hobijev in so ti čudni, ker hočejo otroke

Zakaj sploh rabiš dedca, če nočeš otrok.

Ja, tak tip išče samo maternico, ne pa žensko kot partnerko. Pri 40ih začeti iskati žensko, ki bo mama njegovim otrokom, je milo rečeno čudno. Oploditi ni problem, samo skrbeti zanje je pa druga. Oplodi lahko tudi 60 letnik.
Raje samska kot s tipom, ki je začel pri 40ih razmišljat, da bi imel otroke. Kaj je pa prej počel?

Glej, sej ti ni treba pritrjevati sama sebi. Smo te že vsi navajeni tu gor in smo skapirali, saj vedno isto lajnaš:

– si samska, nočeš otrok, imaš ful hobijev, samski moški so bedni, nimajo hobijev in so ti čudni, ker hočejo otroke

Zakaj sploh rabiš dedca, če nočeš otrok.[/quote]

Hm, en problem imaš. Ne vem kako ti gre, da imaš moškega le zato, da te je zaplodil. Ok, ti si taka, da pač rabiš moškega za oploditev, za drugo ga ne rabiš. Ene ženske smo pa take, da rabimo moškega še zakaj drugega.
Ob takih monah kot si ti, me ne čudi, da moški potem tako varajo, če je dober le zato, da ti naredi otroka, potem ga ne rabiš več. Zanimivo.
Druge vrednosti zate moški nima kot to, da ti naredi otroke?

Beri še koga drugega, ne samo sebe.

Tretjič ti razlagam: kaj pa če se je razšel z žensko, s katero je nameraval imeti otroke, samo jih nista imela, mogoče ona ni mogla zanositi, ali pa pač sta prej šla narazen…

Daj malo razmišljaj, ne samo neke floskule pisat.

Torej je zapustil žensko, ker ni mogla imeti otrok? Super dečko.
Nenavadno veliko je moških tam okrog 45, ki razmišljajo, da bi si ustvarili družino. Na kupe jih je na teh portalih. Zanimivo.

Še naprej sami predsodki in negativizem. In potem se take čudite, da ste samske in da s eokoli vasi trudijo le čudaki.Kdo se bo pa ukvarjal s tako, ki razmišlja tako negativistično?

Bolje samska kot s takim tipom.
Si predstavljaš, da ženska dobi takega moškega, potem imata pa najstnika, ata pa star 60+ in ves nervozen. Potem pa naj ženska sama skrbi za najstnika?

Ah na teh portalih bivakirajo poročeni tipi mon.

Ne vem zakaj rinete na te slovenske portale, kjer so same zgube in fukfehtarji. Pojdite na mednarodne. Tam je izbira zelo velika in dobra. Je pa res, da je treba za čvekat znati dobro kak tuj jezik, najbolje angleščino, dobra je pa tudi nemščina in španščina. Toliko dobrih tipov kot je tam, pa zlepa ne najdeš. Pa še dobro situirani so. Glede na stanje v naši državi, je to dobra varianta. Tri prijateljice so se s pomočjo teh portalov že v zadnjem letu poročile in preselile v tujino, kjer se imajo zares lepo.

OOOOO TEBE POZNAM. TI PA MENE.

Bilo je pred 9 leti in sva se spoznala na portalu Kupid, ki je takrat še bil portal za spoznavanje, čeprav je tudi takrat bilo polno razno raznih čudakov. Pisala sva si kake 3 mesece in pozneje se spoznala v živo. Takrat še nismo lepili slik na portale in sploh nisem vedela kaj bom zagledala, niti on. Pa sva si bila všeč in iz prve kavice, jih je sledilo še nekaj, potem pa že večerje…po 2 mesecih teh kavic in večerij pa sva pristala v enem motelu. Oba sva bila ločena in oba z otroci iz prejšnjih zakonov, njegovi malo mlajši, moja dva že odrasla. Jaz 46 let, on 42. Po pol leta poznanstva sem se preselila k njemu in tam sem še danes, samo s to razliko, da sva sedaj poročena. Dobro se razumeva, najini otroci so prijatelji in imamo se lepo. Tudi moja tašča je zlata ženska in zelo jo spoštujem, vedno pa vsem poveva, da sva se spoznala preko Kupida. Tako, da je moja izkušnja zelo pozitivna. Aja, da ne pozabim, seveda sva imela nekaj težav z prilagajanjem, bolj jaz kot on, pa sva premagala vse ovire, skregava pa se še dandanes kdaj pa kdaj, kdo pa se ne?

Vse skupaj je en velik nateg, prav tako tudi zavajajoči odgovori na vaša vprašanja. Gre za “nastavljene igralce”, ki skrbijo za to, da lažni sex zmenkarski portali preživijo in še naprej nosijo lepe denarce obupanih ljudi. Sem delala raziskovalno naloga na temo “plačljivih zmenkarski strani” in dobro poznam ozadje delovanja, ker sem bila aktivna tako v vlogi iskalke kot dajalke sexsualnih uslug.

Ni nujno, da je za ženskim profilom res ženska. V večini primerov so to plačanci, ki nekaj bluzijo gor po portalih, samo ,da se klika in plačuje članarine. Ma nič od niča ni to. Verjetno ima en osebek xy profilov in fila govno okrog.

Pravo razmišljanje. Tudi jaz nisem raziskovalka94 ampak moški iz mesa in krvi, ki z razliko od zmenkarskih zasluškarjev govorim resnico in zaradi katere mi na forumih zmenkarski zaslužkarji brišejo sporočila. Mi verjamete?

Še en nateg Vaš link

New Report

Close