Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Spodaj….

Spodaj….

….pod hišo na ulici se je parkiral Ambulance reševalno vozilo.Pa ne vem,a je tam samo zaradi preventive,al že mislijo,da sem za odpeljat?
Sp

veš, da ne bom pustila…da te odpeljejo, še preveč dobro migaš;))! Se smejim…ja lumpka nagajiva sem v temle jutru…pa kajjjj…vam moram še malo ponagajti predno grem…ker kar vidim…vso to puščobo tule…nobenega življenja…ajde banda…kje ste…ali smo za akcijo ali ne;))?!

Danes me morate vsi ubogat…sem kot US Army, od glave do pete…ja ta nova moda je tudi mene včeraj zapeljala, pa sem zapravljala za cunjice…no za nekaj je pa super…se lahko valjaš po travci, grmovjih…pa nisi nič umazan…no vsaj vid se ne…da bi bil kaj popacan… in še skriti si…se smejim

Cmoka na cmoko jih popam…na taprave mesta…no smo sedaj že kaj bolj živiiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A imaš mogoče tako pod pazduho mal večji izrez…tko mislim,da ti lahko joški ven padejo…pokukajo?
Sp

Ne…moja majčka je taka…da je tako oprijeta in brez modrčka…se moje joškice kar silijo na plan…tiste bradavičke…no nekako tako je to;))…ja lepo za videt ni kaj!!!

Bom raje utihnila, sem že tako preveč napisala…ampak danes me meče še bolj kot včeraj…jojojojojo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sliko tega!!!!Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!
Saj si prijateljica….vsaj tako si mal višje al nižje napisala.
Sp

;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close