Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spodnje perilo nosijo nekaj dni???

Spodnje perilo nosijo nekaj dni???

Bivši (z razlogom) je kmet, pa se enkrat deset dni skupaj ni niti umil, kaj šele stuširal, deset dni v istih gatah, pa vsaj dan dvakrat v hlevu v konkretni svinjariji. Čisti prasec, se mu je zdelo smešno. Pa ni kakšen zabit tip, celo visoko izobražen – pač prasec po higieni in duši.


Eh, bod tih, saj vem kako je bilo umivanje v lavorjih, sicer se ne spomnim tako veliko, sem bil majhen, ampak vseeno dovolj in smo sami napeljali in imeli prvi vodovod v vasi. Pa v vojski recimo, misliš, da smo imeli tuš vsak dan na razpolago? Enkrat na teden skupinsko tuširanje odmerjeno na minute, drugač pa tista korita za umivanje, podobna tistim v kampu, ko so za pomivnje posode. Sicer se zdaj ne spomnim, če smo v vojski dobili gate za menjavat vsak dan, ampk mislim, da nismo. Ko smo bili pa po tri tedne na terenu, je pa sploh bila katastrofa, spali v čizmah ponoči, ker je bila zima, če si si sam pred tem kupil štumfe v trafiki v kasarni ( jaz sem vedno kupval tam dodatne zokne), si vsaj te lahko menjal, če ne, si imel pa še to vse dobesedno gnilo. In to v mirnem cajtu, predstavlaj si kaj je bilo vojnah, pa so ljudje preživeli, kateri niso bili ubiti.

Pa grajske gospodične kot jih kažejo danes v filmih, tudi niso bile tako dišeče.😁

Zdaj se pa človek sploh poleti drgne tudi dvakrat , trikarat na dan s tušem , pol so pa same težave, preobčutljiva koža, suh zrak takoj škodi pozimi, vsaj alergij nimam 😁😁, mnogi jih pa imajo ravno na ta račun.
[/quote]

Podpis

OKM, sorry.

Pa jasno, da se umiješ, če si prešvican.
Ampak tuširanje 2x dnevno zato, “da si zares čist” pa ne pije vode.
[/quote]

Morda želi očistiti še stvari od znotraj. Pa ne gre in ne gre.

Jaz jih po enem tednu obrnem še za en teden in sm še vedno živa.


Eh, bod tih, saj vem kako je bilo umivanje v lavorjih, sicer se ne spomnim tako veliko, sem bil majhen, ampak vseeno dovolj in smo sami napeljali in imeli prvi vodovod v vasi. Pa v vojski recimo, misliš, da smo imeli tuš vsak dan na razpolago? Enkrat na teden skupinsko tuširanje odmerjeno na minute, drugač pa tista korita za umivanje, podobna tistim v kampu, ko so za pomivnje posode. Sicer se zdaj ne spomnim, če smo v vojski dobili gate za menjavat vsak dan, ampk mislim, da nismo. Ko smo bili pa po tri tedne na terenu, je pa sploh bila katastrofa, spali v čizmah ponoči, ker je bila zima, če si si sam pred tem kupil štumfe v trafiki v kasarni ( jaz sem vedno kupval tam dodatne zokne), si vsaj te lahko menjal, če ne, si imel pa še to vse dobesedno gnilo. In to v mirnem cajtu, predstavlaj si kaj je bilo vojnah, pa so ljudje preživeli, kateri niso bili ubiti.

Pa grajske gospodične kot jih kažejo danes v filmih, tudi niso bile tako dišeče.😁

Zdaj se pa človek sploh poleti drgne tudi dvakrat , trikarat na dan s tušem , pol so pa same težave, preobčutljiva koža, suh zrak takoj škodi pozimi, vsaj alergij nimam 😁😁, mnogi jih pa imajo ravno na ta račun.
[/quote]

A, ti si bil potem pravi vojak 🙂

Ostali ste presegli vsako statistiko. Morajo na Regional statistiko posodobit, zaradi Mon izjav… :)))

Sama sem pa ravno z 2x tuširanjem, rešila moj atopični od otroštva. Doktorji so me filali z antihistaminiki dokler mi niso imunski sistem sesuli, mati s čim manj tuširanja po njihovem nasvetu, sama sem se jim po nekaj letih uprla in pa ubrala sistem – 2x na dan, odžene antihistaminik stran. Tako imam kar mir pred AD(atopični dermatitis).

, ko sem bila stara med 16 in 20 (ja, prav berete), moje ”umazane” (v navednicah zato, ker sem jih vsak večer zamenjala, pa če so res bile umazane ali pa ne) spodnjice vzela iz koša za perilo in mi jih dala zložene nazaj v mojo omaro … Obup.
To je delala v obdobju, napisanem zgoraj.
Kako sem izvedela?
Od mamine najboljše prijateljice (dejmo ji rečt Sonja). Njej sem zaupala celo več, kot lastni mami, in ta ni mogla več biti tiho, ko je že nekaj časa vedela za to, kaj mi dela moja mami … Sonja je bolj jokala od mene, ko mi je povedala. Jokala je, ker ji je bilo tako žal, kaj mi je moja mami delala. Mene pa je to tako zadelo, da se nekaj časa nisem pogovarjala z mami, ker mi enostavno ni bilo jasno, ZAKAJ je to delala.
Po določenem času sem se ”opogumila” in jo vprašala, ZAKAJ. Odgovor je bil BEDEN: ne moreš vsak dan menjavati gatk, saj sploh umazane niso. Konec. Pika.
Debilno do amena.
Na koncu je tudi priznala, da mi je iz koša jemala nogavice in jih speglala, ter dala ”sveže in ravnokar zlikane” nazaj. Gnus en.

Hahaha, tole sem se pa res nasmejala.

Torej, ti si vzela iz predala gate in štumfe in sploh nisi opazila, da niso oprane?
Ne vem, kdo je večji moron, ti, ki leta in leta nisi pogruntala, da so gate umazane ali tvoja mama, ki si je dala enega brezveznega dela LOL

Pa res čudno, da si drama queen kot si, to preživela. “Sonja” je jokala? Resno, JOKALA? Zaradi tega? Ta je še večja drama queen kot ti.

No pri nas se sicer vsak dan tuširamo in preoblečemo perilo. je šel pa sin na priprave za 3 dni je pa tudi domov prinesel skoraj več čistega perila kot ga je pa odnesel. Aja no ja po vsakem treningu se pa nisem preoblekel. No ja jih je bilo več takih pa so vsi preživeli. So se pač doma potem malo dlje časa namakali v bajni.

Kot sem napisala, gate in nogavice NISO bile umazane, pac pa samo nosene in jih je vzela iz kosa. Menda ne vsakic, vsak dan. Niso smrdele. Kaksne svinje ste vi, ce vam po dnevu vse smrdi?? In ja, Sonja je jokala, ker ji je bilo bad zame. V cem je problem??
Moronka si pa ti, ker mene tako naslavljas. Primitivka ena, ker si lahko taka po netu.

Članek je tipični click bait, oz. za nabiranje klikov, preveden iz nekega tujega medija.

Slabo preveden in brez navedb, kje in kdo je to raziskavo delal. Skratka, brezveze.

Danes pač lahko vsak napiše, kar hoče in to objavi na netu, pe če je res ali ne. Bolj kot je novica šokantna, več klikov. In če zraven napišeš še, strokovnjaki ali pa znanstveniki so ugotovili, najnovejše raziskave kažejo … daš pač takemu članku še neko lažno legitimnost. Ker, če bi bil res legitimen, potem bi zraven pisalo, kateri strokovnjaki oz. katera ustanova je raziskavo delala.

Ker lahko je bila narejena tudi v Indiji.

Nisem nobena drama queen in ja, sem preživela tudi to, kar mi je mami delala, napisala sem samo, KAJ mi je delala, ker njej je bilo “škoda vode in praška za to” … sick. Če je vama to “normalno”, kar je delala, potem vama je, meni pač ni. Gate in nogavice niso bile usrane/prežete s švicem, ampak pač nošene in po dnevu nošenja vržene v koš. Me zanima ja, če vidve vsak kos oblačila pregledata, ko ga vzameta iz omare … pač sem vzela in se oblekla. In ker ni smrdelo, nisi pozoren. Sonji pa je bilo bad, ker nekaj časa je bila tiho zaradi moje mami (sta le bili besterki), potem ji je pa rekla, da to pa res ni okej in mi povedala.
Samo svoje dogodke izpred pol lajfa sem napisala, zaradi tega ne travmiram in nisem drama queen 🙂
Opažam pa, da ste ljudje na netu BEDNIKI in RABITE take zadeve, da se sprostite, ljudi označujete za butaste, morone itd., da se bolje počutite. V reali ste hinavci, na netu pa pogumni. Buaaa, palec dol.
🙂

Vidim, da s čistočo perila še vedno nisi na “ti”…
Veš, pri perilu ni nujno, da se umazanost vidi in voha, ampak že na otip tkanine vidiš, da je stavr že nošena in ni sveže oprana. Morda lahko kdaj spregledaš, ampak leta in leta je pa malo preveč…
Uboga Sonja z vama dvema opiljenima …

Glede na stil pisanja si se zelo mlada. Se zna zgodit da bo se v casu tvojega zivljenja voda postala zelo redka in draga dobrina in bos vsake gate 2x obrnila preden jih bos oprala v zlici vode. In se spomnila na svojo jasnovidno mamo.

Ojej.. tole pa ni ok.
Glede na to, da zjutraj in zvečer navlečem sveže gatke, se niti malo ne čudim, da nikdar nisem imela vnetij tam dol. Zdravje in higiena gresta z roko v roki. 🙂

to ni nič jaz nisim gate po 14 dni, ko začnem smrdeti tudi sebi, ali ko na stolu/sedežu opazim rjav madež pa zamenjam … hi hi

Haha. Če se spomnite že omenjenega posebneža Boštjana Štendlerja iz Bohinja – on nosi gate po nekaj tednov. V dokaz da je to normalno, seveda priloži tudi sliko. POZOR, nazorna vsebina. Mate vse na njegovem FCB sajtu.


Enako !


Enako !

Haha, še sama priznavaš, da gate NISO bile umazane, torej je imela mama čisto prav, da ti jih je dala v ponovno nošenje. Zakaj bi prala perilo, ki NI umazano? To je samo dokaz, da ni potrebno vsak dan menjati nečesa, kar je ČISTO.

Jaz pa ne oblečem vsak dan svežih spodnjih hlačk, ampak po potrebi. In nikoli v življenju nisem imela nobenega vnetja. Kaj pa porečeš na to? In mojemu možu je všeč moj vonj tam doli in gatke po dveh dneh nošenja mu zelo dišijo.

kot,da ste vsi iz bohinja!!!


Ti se tuširaš vsakič, ko se hošeč spodaj umiti in zamenjati perilo? Jaz se ne. Tuširam se vsak večer (poleti tudi zjutraj…po potrebi), spodaj pa se umivam 2x na dan, včasih tudi večkrat. Za vsako umivanje spodaj ne grem pod tuš ;)).

za polizat:)

Je sladoledna ali golazeva lizika?

New Report

Close