Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Spogledovanje v savni

Spogledovanje v savni

Pojma nimam nisi prijavljena kot vem tukaj ni dovoljeno mailov dajat.prijavi se pa bova na zs.ali kaj predlagaš?

maš ZS

pojmanimam zbira samo slikce ????

Tudi ti maš zs

…ha ha ha v Olimjah pederčine izvajajo vlakec……po tem boš vedela…..:)

Pozimi hodim 1Xtenedsko v savno,nikoli mi ne pride na pamet da bi tam na skrivaj opazoval zenske ali pa da bi bil vsiljiv.ce ti je kaksna vsec jo pac pogledas,ne pa da bi za njo letal po vseh savnah.ce si pa majstr,bos pa v savni itak kaksno zapeljal.ker je pac taka okolica.lp

Jutri popoldne bom v savni v Olimju. Je kak mlad parcek za kako rajcanje?

Zdravo mene zanima kako je kaj v savnah v termah čatež ali se tam kaj takega dogaja in če ima kdo kakšno izkušnju od tam, hvala za odgovore. lp

v soboto 14.11. akcija v Olimju, par ali ona

Pozdravljeni,

malo brskam po spletu o kakem zanimivem “savna forumu” pa moram reči da je pri nas bolj švoh na tem področju.

Ker smo vsi krvavi pod kožo, sem tudi sam eden izmed tistih, ki si vsake toliko časa privoščim savnanje s sproščujočimi dodatki:)

Moj izkušnje so kar precej zanimive, večina sicer z prej dogovorjenimi osebami…

Ni pa prav nič takega, ko se nekateri šopirite glede neprimernega početja v savnah-sexa! a na cesti je pa primerno dirkanje ipd. prekrški….

V glavnem v savno zahajam preko 20 let, zato vem kaj se tam lahko in kaj ne. Kar se sme je slej ko prej en velik dolgcajt kot se imenuje album slovenske punk rock grupe:) in postane rutina…..zato si ljudje pri vseh dejavnostih izmislijo vedno nove in nove reči….poglejte supanje- veslanje na deski…..pa kdo si je predstavljal da bo to tako velik hit-modna muha!?

ampak seks v savni je pa itak nekaj drugega, zdajle se mi mudi zato malo hitim pri temle tipkanju….
skratka veliko ljudi v savni je katerim se veliko mota po glavah. Da ne boste mislili da ste sami perverzni ko pomislite kaj bi delali njej ali ženške njemu…..kot je nekdo napisal ne lep način poizkusiš ali preveri koliko je ura:)

v savnah mi je bil seks najlepši, bilo je tudi samo rajcanje pa masturbiranje, pa masaža z poljubi, skratka ni nujno iti do konca….
pred leti sem imel prijateljico, ki je enako kot jaz “odprta” za vse novosti in tako je tudi pristala na srečanje v savni. Lahko si le mislite da so se ta srečanja nadaljevala, ker sva oba v tem uživala, doma pa sta naju čakala zavrta in hladna partnerja. Tko to gre, preprosto.

Ne bom pozabil izkušnje izpred nekaj let:

v masažnem bazenu ona in on, jaz vstopim zadnji in se potopim med mehurčke:)
on po 10 minutah izstopi ona ostane.
ko se nekajkrat najini pogledi ujamejo, si jaz drznem z svojim telesom dotakniti njenega, saj veste mehurčki in tokovi, pa te malo premetava sem ter tja:)
in to parkrat ponovim za kratek čas….makar se zadnjič ob dotiku z roko njenih gležnjev ne morem več “odlepiti”, ležala mi je nasproti tako da sva oba drug proti drugemu stegovala najine noge.
jaz jo konkretno primem za gleženj in i njeno stopalo naslonim tik nad moje mednožje oz. nad takrat že trdega na trebuh, jo pričnem masirati, potem je vse samo še pontano nadaljevanje…..ji počasi njeno stopalo spustim do mojega korenjaka, pa je sama prevzela in dodala še drugo stopalo s katerim mi je kurca objela ter mi ga pričela masirati ter drkati….jaz pa njej njeno kosmatuljo, ki verjetno kake britvice še ni ali pa ž dolgo ni videla:)

pa je bila starejša vsaj 20 let od mene, nič zato združila sva prijetno s koristnim….a ker je to potrajalo nekaj časa, sva morala počasi prekiniti, saj niste pozabili kajne? njen gospod jo je nekje na ležalnikih čakal haha.
no in je nažalost ostalo le pri tem:( seveda sem si ga sam takrat 2x vrgel na roko da sem vsaj malo potešil začeto vzburjenje:)
Lepa izkušnja z neznano žensko, spontano da bolj ne more biti. Eni ga morajo piti da si upajo kaj takega:(

V kolikor je tule kaka punca, dama, gospa, ki bi ji prijale prijetne urice s prijetnim fantom, naj se javi in se dogovoriva za srečanje. Sem nevsiljiv, spoštljiv, urejen ter vreden greha:)
Sodelujeva lahko le skupaj, kolikor bova želela in do koder bova želela, pa četudi ostane le pri klepetu.

To je le ena izmed mojih prigod, morda še kdaj kako objavim.

papa,
Pero

se opravičujem sem pozabil dopisati, vse zainteresirane prosim pošljite na ZS:

Peter108

lP
Pero

Jaz sem občasno v Atlantisu, ki je zakon. Zadnjič me je pritegnila neka gospa nekje med 60 in 65. Pohitel sem za njo v votlino, pod vodo sem se je dotaknil, nasmehnil in imel to srečo, da je takoj razumela moje ideje 🙂 Pod vodo sva potem opravila stvari 😉

Pozdravljeni,
Tudi jaz tedensko zahajam v Atlantis in obvasno dozivim kako priketno izkusnjo s parom ali njo..
Ce je kaka zainteresirana rajcanja v savni naj se oglasi in z veseljem se lahko skupaj poigrava diskretno
Sem depiliran potreben nimam tezav z odprtostjo in goloto rad ga pokazem v trdem stanju in ni me sram si ga drkat pred damo ali parom..

Lp

Za par tipkarskih napak se opravicujem

Na to temo sem odprl tudi debato v rubriki Ženski in moški čvek in s tem kar je zapisala Rosetta se lahko popolnoma poistovetim. Kakšnih konkretnih zkušenj pa (žal) še nimam.

Peter – piši še,lepo te je brat.

Pride kdo v pon 28.3. v Atlantis? Ona ali par.

je katera na obali za taka 3D srečanja v savnah na obali??

Jaz sem ze imel taksne izkusnje nekajlet nazaj v olimijah ! To je bilo noro in se danes si zelim vendar moja partnerka tega ne podpira , jaz bi prezoivljal ves cas v savni pa spoznaval ljudi ki so za akcije !

Rositta tebe bi pa res rad spoznal ce se se javis kdaj na tej temi !

Za jaz pa : ti samo povem da jaz sem moski ne bojim se nikogar v savni sem pa bi ze otipan z strani moskih ki mi niso bili vsec in sem jim lepo povedal da nisem za in je bil mir ! Sem pa tudi jaz ze prisel na ta nagon da bi koga (fanta) pobozal po kurcu ki je bil poln zil nabit kot moj in tudi probal sem in sva se zadovoljila oba ! Oba sva si le nasmejala in odsla vsak po svoje ! Nepozaben nagon ! Nisem gey niti nisem nagnjen na splosno na moske !

pederčino,!

No, pa da še jaz povem svojo izkušnjo oziroma bolje neizkušnjo. Zadnjič se mi je v turški savni na Fontani dogodilo, da se mi je v bazenčku pridružila neznana dama. Simpatična, prijazna, rekla sva par besed. Všeč mi je bil njen koroški melodični naglas in, ja, začutil sem željo, da bi se jo dotaknil, pod tistimi brbotajočimi mehurčki, začutil njeno gladko kožo… zdrsel s prsti po njeni nogi. Ampak… Nisem zbral poguma, da bi karkoli poskusil …

To bi pa jaz rad poskusil v savni bi blo zanimivo mmm.

No a je kdo ki bo se kaj pisal ! Kako zgodbo ali pa izrazi kako zeljo !

New Report

Close