Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Spogledovanje v savni

Spogledovanje v savni


Ful me mika da bi probal kaj s kaksnim tipom v savni.

No a je se kaksna bejba ki bi se ppgovarjala ali rajcala ali kaj …..! Res da ze dolgo ni bilo aktivnega foruma o tej temi pa dajmo zacet ! Mene ze posteno drzi da bi sel spet malo v akcijo !


Mi dva s punco sva za kako srečanje v savni. Si za?


Mi dva s punco sva za kako srečanje v savni. Si za?[/quote]

Jaz bi se vama z veseljem pridružil…kaj imata v mislih, kakšne so vajine želje??

Primorec a sta z primorske ? Al zivita kje blizje ! Jaz sem z dolenjske regije ! Bi bil za da se najprej srecamo kje v naravi da kako recemo se vidimo pol se pa dogovorimo ! A bi vidva pristala na to ! Pa vajina starost !


Mi dva s punco sva za kako srečanje v savni. Si za?[/quote]

Jaz bi se vama z veseljem pridružil…kaj imata v mislih, kakšne so vajine želje??
[/quote]

Savna1

kaj in kako? Ja nevem rada bi se z nekom dobila. Res bi želela mogoče (če gre za moškega), da si ga sam začne prvo drkat pol se pas še midva s punco zraven začneva rajcat. Ostalo bi pa verjetno samo steklo.

Midva sva z obale.

Midva sva z obale.
[/quote]
zanimivo tud jaz sm z obale ..Primorc pa v katere savna zahajata vidva ?

Midva sva z obale.
[/quote]
zanimivo tud jaz sm z obale ..Primorc pa v katere savna zahajata vidva ?
[/quote]
Ja midva greva v terme palace (portorož)

Jaz pa hidim v arlantis ali v catezke toplice !

Ni problema to ! Res bi mi blo sprostitev ! Samo zdaj nevem tocno kdaj bi se dobili ! Pa starost ? Jaz sem 37 let!

Primorec, ali kak drugi parček, ste še za srečanje? 🙂 Napište mi sporočilce al pa odgovorte tu in se zmenimo.

Pride kak par ali ona 20.12. V orhidelio?

Danes Terme Snovik 🙂

bilo lani v terme olimje…… zunaj savne v jakuzziju se mi je pridružila dama, kakih 60 let….. že prej sva se spogledovala, tko na easy…. nato se je usedla zdraven mene in začela nežno rajcat, mal dotikov ( pod vodo seveda). škoda edino, ker sem bil z ženo, in se je kmalu pojavila ven iz savne…. jebentiš, še kontakt, da bi šjora pustila ( bila italjanka)……jaz star 32 let.

Bo danes kaksna starejsa dama v orhidelji v saunah.da se kaj poigrava

Mladega in postavnega za druženje v savni. Obvezno postavnega in visokega😉

[email protected]

Sva par srednjih let. Iščeva ŽENSKO, ki bi se nama pridružila v savni in naju opazovala, če pa preskoči iskra pa lahko kaj več 🙂 Dne 21.3.2020 bova v termah Olimje – orhidelija, termalija kjer imama rezervirano sobo za prenočitev. Bodi stara do 45 let.
piši na [email protected]

Danes kateri ktera v sauni tarmalia

Bo kaksna dama ali starejsi par v saunah olimlje ali paradiso,za kaj opazovanja pa rajcanja,vsec so mi mocnejse postave.

[email protected]

A gre kdo kdaj v Snovik? Se tam kdaj kaj dogaja? Sva par.

Odgovor na objavo uporabnika
kukeca, 15.07.2022 ob 07:06

A gre kdo kdaj v Snovik? Se tam kdaj kaj dogaja? Sva par.

Za snovik pa mene tut zanima🤔

bo kakšna ali mkaksen par v dolenjskih v savni v kratkem cez vikende -se pridruzi

A bo kakšen aktiven par ali ženska v savni Zreče ali Laško v prihodnjem tednu? Opazovanje oz. obojestranska masaža.

Ta teden kakšna dama v Tivoliju savni, masaža, lahko tudi kaj več

Po 15 oktobru začnem  savnanje, ja tudi v Tivoliju sem rada večkrat. Upam da kdaj pride kakšen dec pravi dec….

New Report

Close