Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spol otroka

spol otroka

Jaz se pa ne morem odločit, sprejela bova karkoli bo, samo da že kooooončno nekaj je. Tisi ki čakamo na otroka kot pes na kost, malo drugače gledamo na stvari in nam doli visi kaj si drugi mislijo. Midva se med sabo sploh nisva še pogovarjala kaj si želiva, ker imava druge probleme in stvari ki jih je treba rešit, spol je na zadnjem mestu. Če bi gledam iz svoje lastne perspektivne sebičnosti, bi imela pa oboje, zato da bi jaz lahko zbirala oblekice za punčko, moj bi pa učil fantka šraufat. Ker pa se zavedam banalnosti takega razmišljanja, grem zdaj raje delat kaj druga.

Če te bo kdaj kaj še razjezilo, se vprašaj kako je nam, ki leta in leta čakamo na otroka in nam marsikdo vrže pod nos, da kako je otrok smisel življenja in brez tega živet ne gre, da dobiš občutek, kot da si res edino tele brez otrok in očitno brez smisla v življenju. Samo ker sem dovolj pametna se samo nasmehnem in si rečem, moje življenje ima smisel že zdaj, pa ti klobasaj z otroci gor al dol, nisem jaz kriva če si pred otroci ležala cele dneve na kavču in se smilila sama sebi. Tako.

Ma s čim se eni ubadate….Imam dva super fanta in sem si kupila za pocrtlat še eno malo kužiko.

… da se bo vaš mladič tam nekje v osnovni šoli sam odločil, ali bo fantek ali punčka :)))

New Report

Close