Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje ali

Spolno nadlegovanje ali

ali so že naredili burke za moške kajti kmalu jih bomo morali nosit. za prešuštvo, namišljeno ali ne pa sledi javno rezanje otepačev

Jaz pa priznam, da mi je vseeno za nadlegovane. Kaj se bom jaz tam nekaj ukvarjal, če je nekam lepa baba spolno nadlegovana, sej z njo nič nimam. takim se zdim klošar, sej jaz nimam keša, položaja. Kolk jaz vidim, take babe najbolj lazijo za dedci na položajih, taki pa naj bi jih kakor nadlegovali, ker imajo nadmoč, naj se potem sami zmenijo med sabo. Kaj bom jaz klošar na minimalcu se šel neke moralne sodbe. Sej drugih tudi ne zanima, da sem na minimalcu in pri materi. O zdravo, kako si, si vredu ne, mej se, šibam dalje. Kaj naj potem mene briga, ali njo šlata šef, zdravnik, inštruktor, Ni to moj lajf, kot njen ni življenje na minimalcu, ker itak gravitira k lovljenju situiranega. Naj punce naredijo nekaj za keriero. Morajo se dati pretipati vsaj šefu ali pa kakšnemu slinastemu doktorju ali fitnes trenerju, danes ni nič đabe. Kot rečeno, ni moj lajf to, jaz teh štorij sploh nočem poslušat, skozi eno uho not skoz drugo ven.

Daj ti tole svoji hčeri razloži, da si ona ne bo kaj napačnega mislila, če bo kaj neprijetnega doživela in predvsem, da se bo zavedala, da je ona kot ženska vedno kriva.

Le razloži ji.

V zgodovini so tisti, ki so imeli kaj pokazat, to tudi pokazali. Od slikarjev, preko vojskovodij, politikov, do športnikov.

Danes pa Slovenke pokažete le, če je dovolj visok honorar. Želite pa si nenormalno visokih honorarjev, kot da smo vsi – Belusconiji…

Pa žal nismo, v Srbiji jo ne samo pokažejo, temveč tudi seksajo za 10-20 evrov.

In ja, mlada narkomanka je znancu, šoferji ljubljanskega LPP pozno zvečer ponudila “vse” za 20 evrov, ker je rabila- dozo.

Ve pa lapate, da ne date niti za 20.000 evrov…

Še dobro, da je v EU dovolj ekshibicionist, ki ” kažejo” zastonj, za svoje zadovoljstvo ter v veselje moških…

kaj tebe matra? da tebi mlade nočejo jošk kazat? zakaj pa bi ti jih?

New Report

Close