Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Zanima me, kaj naj naredim, ker sem pogosto tarča nadlegovanja. Kadar hodim v disko ali na kak party, se vedno najde kak tip, ki me začne šlatati. Ponavadi me grabijo za rit (po mnenju kolegic imam lepo zaobljeno), zadnjič pa mi je en pijan tip celo segel od zadaj med noge.

Ponavadi znorim in vpijem, enkrat sem enemu celo primazala focn (klofuto). Ampak vedno to ne pomaga. Sem namreč bolj drobne in nežne postave, zato ne verjamem, da se lahko tipa obranim na fizičen način.

Ena prijateljica mi je rekla, naj se malo manj izzivalno oblačim (ne oprijetih oblačil in mini kril). Meni se ne zdi prav, da bi se morala zaradi pokvarjenih prascev sama prilagajati.

Zadnjič pa me je pred ženskim WC-jem en tip dobesedno stisnil k steni. Odrivala sem ga stran in kričala, a me ni spustil. Spustil me je šele, ko je slišal, da prihaja nekaj ljudi.

Takrat sem se resno prestrašila. Zato me zanima: tiste, ki ste že doživele nadlegovanje: kako se učinkovito znebiti tipa, ki sili v vas? Upoštevajte, da sem bolj majhne postave. Zato tipu verjetno ne morem prizadejati kakih posebnih bolečin ali se ga fizično lotiti.

Solzilec kupi in ga pošpricaj pa bo mir. Dobiš ga v trgovini z lovskimi potrebščinami.

Očitno je,da rada zbujaš pozornost.

Ja odvisno kdo je tip ki te kao nadleguje po tvoje. Ker kao po njegovo si lahko brezvernica ki te ima pravico posilit zadavit in spakirat v vrečke za pasjo hrano.

Za drugega pa si lahko kao utelešena devica Marija, pa ima spet pravico preverit če si res-nična.

Obstajajo pa tretji tipi, ki se takih kot si tudi ti, izogibajo v velikem loku.

Tak da si izključno sama odgovorna, kaj in zakaj se ti dogaja. To je tako enostavno in logično, kakor če greš po dežju boš mokra, če pa ne greš pa ne boš.

Če imam miniko in sem ponavadi brez hlačk, še ne pomeni da bi nastavila vsakemu tepcu, ki se obregne ob mene…..

Če imam miniko in sem ponavadi brez hlačk, še ne pomeni da bi nastavila vsakemu tepcu, ki se obregne ob mene…..
[/quote]

Za koga si pa brez hlačk?
Če ne za take, da te šlatajo? Več kot očitno se nastavljaš. Kar iščeš, dobiš.Fuj si!


S seboj nosi vojaski noz ali solzilec.

Če imam miniko in sem ponavadi brez hlačk, še ne pomeni da bi nastavila vsakemu tepcu, ki se obregne ob mene…..
[/quote]
Pozabi na moje prejsnje mnenje…
Ti se nastavljas. Naj te posilijo.
In ja oblacis se cudno in sploh me ne preseneca da te pijanci potem tipajo

Nauči se določenih obrambnih prijemov, ki bi ti lahko nucali.
Če se že ne želiš manj izzivalno obleči s spodnjimi hlačkami vred. Bi pa že to v veliki meri pomagalo.

…če nekega dne ne želiš biti posiljena.
Ker ne more biti tako, da rajcate, dražite, izzivate, vabite, moški pa naj bi gledali mimo in se delali impotentne.

Obnašanje današnjih punc je 300x bolj izzivalno, kot leta 1970.

Novi časi so prinesli nove načine obnašanja. kjer ni čisto jasno, kaj poni kazanje dekolteja, ali minica do pič.ke.

Interpretacije teh javnih “nastopov” pa so seveda – različne.

Sicer pa si daj naredit vizitke, kot tisti Dunajčan, ki je raztalal 3000 vizitk in seksal z 250 ženskami.
Pa ga NI držal v roki, se je pa (z vizitkami) osebno promoviral.

Tudi ti se z načinom oblačenja želiš promovirati, le da ne veš, kaj in kako.
V Yu smo rekli za take: Oće da se je.be a neće da joj udže..


Tudi, če bi bila gola v javnosti, se nima nihče pravice spraviti name…
Pa tu ste vsi retardirani v glavo, ali kaj???

Veliko pregovorov je o oblekah, in tudi, kaj z obleko sporočaš svetu. Sicer, ko si mlad, se tega niti ne zavedaš.
V tvoje dobro, kot je že napisno zgoraj, kupi solzivec in se nauči obrambnih prijemov. Ko te kdo napade(stisne k steni) se ga ne otepat z lastnimi rokami, ker si prešibka. Uporabi taktiko. Ciljaj samo v najbolj občutljive točke napadalca. V moda, v oči, v piščal, v goltanec, v pregibe okončin,.. pojdi na kakšen tečaj samoobrambe, te bodo lepo naučili.


Tudi, če bi bila gola v javnosti, se nima nihče pravice spraviti name…
Pa tu ste vsi retardirani v glavo, ali kaj???
[/quote]

Sem imel priliko biti enkrat v družbi z eno izzivalko, več ali manj so vsi fantje silili vanjo, se mi zdi, da sem bil edini, ki je razmišljal tako kot pametuješ ti.
Rezultat: preden smo šli narazen, me je vprašala, če sem brez jajc:-(

Od takrat se od takih ne ločim, ne da bi jih vsaj dobro prešlatal.

[img]https://pbs.twimg.com/media/A-iPXTRCcAAgfrk.jpg[/img]

Samo da pojasnim: obeh drugih komentarjev – da sem brez hlačk oziroma da bi bila gola v javnosti, nisem napisala jaz. Nekdo drug me skuša očrniti. Rada se oblačim bolj, no seksi, bi rekla. Ne pa prav izzivalno.

000:
Govoriš, naj uporabim taktiko. Si prepričana, da je v taki situaciji možno razmišljati taktično – če te kdo porine ob steno? Sploh če si šibka, kot sem jaz? Se bojim, da sem sama bolj občutljiva od napadalčevih najbolj občutljivih točk … Imaš kake lastne izkušnje?

Originalni post je napisal moški, ki se s podobnimi vprašanji in branji odgovorov rajca tu na monu.

Namesto, da bi šel na stranišče in si ga zdrkal, pa bi imel mir.

Izivalno oblečena ali ne, me pa čudi,ko vidim starejše dame Izivalno oblečene, pajkice (skoraj prozorno),majcka iz katere leze vse prevec maščob in ja ni videt,da bi se moški drenjal okoli takih,torej? Ni vedno povod samo Izivalno oblečena ali pač?no ??

Te tudi zasledujejo?Snemajo s kamero?Vstavljajo GPS na hlače?So ti zamenjali originalen gumb z GPS gumbom?

Svašta. Sem upala, da je tema preresna za tesla …

https://www.youtube.com/watch?v=mveeiIU-m-0

to si kupi, sam pazi se gejev.

To bi morda bila celo rešitev. Security pants – Safe your pussy, safe your clitoris.

Ne oblači se ko kurba, za začetek.

general
Glanzkopf Se strinjam, a nisi ti nek moderni feminist drgač? XD

Ti ne moreš svojega K++++ kontrolirat zaradi ene bolj odpete bluze in naj se ona tako ne oblači???

Saj ona nima težave, ti jo imaš, ker se ne znaš kontrolirat!

Ti ne moreš svojega K++++ kontrolirat zaradi ene bolj odpete bluze in naj se ona tako ne oblači???

Saj ona nima težave, ti jo imaš, ker se ne znaš kontrolirat!
[/quote]
Zgovarjanje na druge ti popolnoma nič ne koristi.
Je samo odraz tvoje neodgovornosti in proviciranja.

Kot, če pustiš odklenjen avto, pa to opravičuješ s tem, da odklenjen avto ni razlog, da se drugi ne znajo kontrolirati in ti ga nihče ne sme ukrasti.

New Report

Close