Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Odlično napisano. Bravo vsem, ki se tako postavite za svoje otroke.
To je pravi način. Če gre preko sodišča, se take barabe gladko izmuznejo.
[/quote]

Taka ‘kavbojska’ obračunavanja se utegnejo slabše končati za te, ki jemljejo pravico v svoje roke, kot za pedo/posileljvalce. Je tudi kak tak kriminalec dvomteraš z ustrezno kilažo, pa se zna res dobro tepsti, orožja pa več kot cela vojska.

V primerih nadlegovanja/spolnega napada se umakne in nato takoj kliče policijo, neka ‘obračunavanja’ očetov otrok so prvič kazniva, drugič pa lahko da otroci za povrh ostanejo še sirote. Ne delat neumnosti, za ubadanje s pedo/posiljevalci imamo policiste, ki so ustrezno izurjeni in opremljeni in sodišča, ki izrekajo kazni.

Jap, to sm se učila na tečaju ssmoobrambe. Sm pa nedolg nazaj gledala tehniko krav maga pa mal sprobala, hudo 😉
[/quote]

A na polarnem siju? :))))

Zadeva je večplastna, absolutno se nima nihče pravice približevati v tvoj intimni prostor kaj šele te šlatati, če ti tega ne dovoliš. Ampak moški so v večini primitivni, oholi, nazadnjaški iz kamene dobe, kjer so si žensko lahko vzeli kadar so hoteli. Žal je človek kot tak v večini še vedno na podobni stopnji. Drži, da je tvoj stil oblačenja najbrž izzivalen, ampak to je tvoja stvar, ti se v tem dobro počutiš, zakaj bi se morala prilagajati tepcem, nihče nima pravice, da zato sili vate in te spolno nadleguje. Dajte se primitvci zamisliti, to je enako, kot če moški izrazi svoje mnenje, ki ni pogodu drugemu in ta ga fizično udari. A to vam je potem ok. Jaz bi uvedel zakon, zapor vsaj 20 let za take. Jaz osebno odobravam fizično nasilje samo v dveh primerih, samoobramba in ko se bi s tem kaznovalo tistega, ki je bil prvi fizično nasilen. Oz. sem za šeriatsko pravo v tem primeru, zob za zob , glavo za glavo. Se spomnim pol leta nazaj, je en tip posilil hči od nekoga in ubil, so ga dobili, sodišče mu je dalo, da lahko tega tipa ubije sredi ulice in tako se je zgodilo, so mu dali v roke kalašnika in ga je pokončal. Osebna svoboda avtorice je, kako se oblači, ljudje smo različni, mogoče avtorica uživa, ko jo tako oblečeno gleda kak prijeten čeden fant, veliko ljudi deklet je rado golih na plažah, temu se reče exibicionizem in se kažejo, uživajo v tem, kaj imaš sedaj ti inbec….pravico, da jo posiliš. Avtorica teško se boš fizično ubranila, pravzaprav se ne moreš niti pod točko razno. Zato pojdi naokoli z družbo, ali si nabavi obrambni sprej ali paralizator, ampak to je dvorezno, če ti ne uspe in ti ga primitivec izbije iz roke, te lahko on nazaj paralizira in te še toliko lažje posili. Mogoče kak nasvet in pogovor več na moj email [email protected] pa srecno ti zelim

nova
Uredništvo priporoča

po najnovejših raziskavah je ugotovljeno in stvarno dokazano , da posilstvo ni mogoče , forenzični znanstveniki so dokazali , da ženska z dvignjenim krilom teče bistveno hitreje kot moški z spuščenimi hlačami slednjemu je le to skoraj do cela onemogočeno.

glede na to da se ti to dogaja po klubih z neznanci, moški pa nimamo združenja v katerem bi planirali da se bomo spravljali nate, boš mogla vedno znova vsakega posebej zavrniti, ker tudi če enga nabiješ v jajca tko da se cel večer ne bo pobral, naslednji večer moški v klubu ne bodo vedli kaj si sposobna nardit in bo zadeva ista. tko da razn tiste rešitve ki so ti jo predlagale prijateljice torej da se oblačiš manj sexi ni, ni pa prav da se ne moreš oblačiti kot želiš samo zato ker te tipi šlatajo. verjamem da je to grozno ampak mislim da če te to res moti boš rajši dala gor kšno krpico več in uživala v žurki kokr da te šlatajo, v nasprotnem primeru te to ne moti dovolj oz. imaš to pozornost v resnici, mogoče podzavestno, rada. verjamem da mora zelo nabiti ego ko te tipi cel večer požirajo z očmi in mogoče tudi to ko te pošlatajo. nič čudnega nebi bilo če bi to počela nalašč in se potem pritoževala da ne izpadeš kot da ti to paše, mam prijateljico ki je to delala samo, da je ona priznala da ji sede ko jo tipi gledajo in pošlatajo. po drugi strani če si žurerski tip človeka, ki ma tak lifestyle in se temu primerno oblačiš, pa lahko tudi sprejmeš da ko je folk pijan se to pač dogaja, enim to paše, enim ne, enim je vseen.
kakorkoli že, mislim da je bolj pomembno da se znaš obranit če se slučajno znajdeš nekje na samem s tipom, ki besede ne nebo sprejel. tu pa res kakšen pepper sprej al pa samoobramba, če si bolj drobna ne pomeni da se ne moreš obrant. obstajajo šibke točke, najbolj boleča med nogama, primi ga za jajca in jih z vso močjo stiskaj dokler v bolečni ne pade na kolena, verjami mi da so jajca tako občutljiva da že manjši stisk zelo, zelo boli, tko da je tvoja drobna postava mogoče clo bolš, verjetno tip nebo pričakoval kej tazga. bivša je hodila na tečaj samoobrambe in me je enkrat prepriščala da mi stisne jajca, po njenih besedah ni uporabila niti 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moči in me je že tko bolel da je mogla nehat, pa je bolj drobno mestno dekle, nobenih posebnih mišic 🙂 no poleg tega so taki tipi ponavad tudi pijani, zelo pijani, tko da niso ravno najboljši z refleksi. poleg tega obstajajo tudi druge šibke točke, to si lahko pogledaš na netu, še najboljš je pa tečaj samoobrambe, mogoče pametno, če se ti to tako redno dogaja, ker ne veš kdaj bo šu nekdo čez rob.
drugače pa mislim da je ni ženske ki bi redno žurala in je nebi vsaj enkrat nekdo pošlatal. pa da ne bo kdo mislil da imate samo ženske te težave, v letih ko sem še žural sem bil tudi sam pošlatan kar nekikrat, večinoma s strani žensk 🙂 in to direkt za mednožje ne vedno za rit, očitno so hotle prevert če sm primeren za one night stand. pa nisem postaven lepotec, sam bi reku mogoče nekje 6 ali če sem mal bolj pristranski 7/10 🙂 tko da kaj se dogaja šele 10kam.

velik oz. največ lohk nardiš sama za to, da te ne bodo šlatal, škoda da moraš, ampak na žalost tko je.

NOBEN, NOBEN in še enkrat NOBEN ded te nima pravice šlatat pa če hodiš okol v usnjenem modercu in tangicah in maš postavo P.Anderson. Ne je ne in spolno nasilje ni dovoljeno! Ukrepaj, na tvojem mestu bi šla do varnostnika lokala in mu rekla da naj ukroti te moške. Tudi če si full sexi te nima noben pravice šlatat, če nočeš. Moški so res gnide…

In smilijo se mi njihove punce,ker en ki po Fb piše neznanim da bi sexo po 2minutah, pa osebe ne sfolga na zmenek povabit niti je še ni srečal, to se meni vsak dan dogaja, da taki žensko najde, je reva naletela na enga psihopata.

Verjetno si lepa ženska z lepo postavo, pa še šarmantna, ampak če si zelo izzivalno oblečena (to razumem iz zapisanega), ne moreš pričakovati, da se ne bodo našli moški, ki bodo to narobe razumeli. Ne, ni prav, da te nadlegujejo, ampak z nečim sporočaš, da si “lahka” ženska, če te “napadajo” kot opisuješ.
Jaz bi premislila. Zakaj se želiš izzivalno oblačiti in za koga? Ženska, ki je pametna, razume, da je to, da želiš, da te mnogi moški občudujejo, v življenju popolnoma nepotrebno. Pomebno je najti eno pravo osebo, enega pravega partnerja in to je več kot dovolj.
Meni so ženske, ki se izzivalno oblačijo pod nivojem (nič ni narobe, če se ženska lepo obleče izzivalno je pa za “kompenziranje drugega manjka”). Po drugi strani pa fajn, resni, odgovorni moški ne trzajo na ženske z izzivalnim stilom. Ja, mogoče za eno noč, ampak nič kaj več.

Ker se oblačiš kot radodajka … obleči se normalno, pa te 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne bo noben pošlatal … če boš pa v minici in spodaj s tangicami hodila okoli, dekolte tako globok, da ti že skoraj joški ven padajo … ja kaj pa si misliš kaj si ljudje o tebi potem mislijo? Da iščeš tiče in nič drugo!

Kaj je zame normalno oblačenje? Ena majčka v tej vročini, ki ne kaže nobene kože jošk, ne trebuha, ne hrbta … ene pajkice, kavbojke ali hlačke, ki ne vzbujajo občutka seksualnosti … dokler boš oblečena kot tutka, tako dolgo te bodo imeli za tutko, če tudi to nisi!

Se mi zdi, da si ena tistih žensk, ki si oblečejo majčko z globokim dekoltejom, hudim push-up modrcom, da joški skoraj ven padejo, potem pa zolijo na tipe zakaj jih gledajo v joške!

evo kaj so janšisti https://www.dnevnik.si/1042926695

Folk tukaj je zblojen – ne boš dobila pametnega odgovora od njih. Lej, jaz sem rešila tako, da hodim na tajski boks. Ne tiste shapeboxing fejk variante, pravi tajski boks. To in solzilec. Pa ponavadi vzamem kolega s sabo, ko grem ven.
Jaz se sploh ne oblačim izzivalno, pa se ne morem izogniti, pač imam dobro telo. Pa niti približno nisem lepotica, sam ljigavih bolnikov se najde povsod.

Ne vem, zakaj se fokusirate na “bolnike”, namesto, da se vprašate zakaj hodite ven?
Plus, ne vem zakaj sploh zahajate v predele z bolniki, razen, če iščete potrditve ali pa ste tudi sami bolni, samo, da še tega ne veste. Kot neumni ne vedo, da so neumni.

Delati eno in isto stvar v pričakovanju drugačnih rezultatov je čista norost in nesmisel.

Če misliš, da si edina pametna tukaj, se spomni, da tudi neumni zanikajo lastno neumnost.
Če ne razumeš, imaš tukaj graf, če pa ne veš brati grafov, potem pa mi je res žal zate, kot za tiste, ki imajo IQ nižji od 83. Reveže ne sprejmejo niti v vojsko. Kot civilizacija smo prišli do te točke, ko narava redkokdaj izloči hendikepane.

Vaš link

New Report

Close