Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Oprosti, ampak mislim, da res nimaš nobenih izkušenj, če misliš, da lahko s tipi tako hitro opraviš, če se spravijo nadte …

Spolno nadlegovanje strogo obsojam.
Vendar pa tole ponavljanje predrznih dotikov meni ne štima.
Punca, ki ima takšne izkušnje, ne bo nikoli sama odšla v wc prostore.
Tak neželjen dotik se morda zgodi enkrat, nikakor se ne ponavlja.
Dandanes fantje komaj zberejo pogum, da se približajo dekletu.
Pri vas se to ponavlja in ponavlja.

Tudi sama sem bila v tvojih letih bolj drobna in se oblačila bolj seksi. Sem pa bila športnica, hitra kot blisk in kar precej močna.
Nisem izzivala, vendar se nisem skrivala.
Fantje to berejo drugače. Ker so me poznali, nisem imela kakšnih težav.
Dokler.
V ženskem veceju me je pritisnil in ne izpustil. Tujec, ogromen, težek. Slišal ni nič.
Ugriznila sem ga v ramo in mu jo skoraj odgriznila. skoraj me je počil.
Če bi bilo to kje drugje, bi bila posiljena.

Zato, ali boš upoštevala nasvete. Ki si jih dobila in se oblačila in šmirala normalno uporabno, tudi obnapala ali pa lahko tudi umreš.

Takele majhne flaške so hodeča bomba, fiks in še rdeča fana za ljudske bike, ki jim eksplodiraš hormone! Zresni se in odrasti! Ali pa boš invalid.

Tako ja ko toliko eni pametujejo. Zakaj pa teh močnejših npr.ne nadlegujejo halo. Torej ni point le v oblekah kajne ljudje?

Stalno obračaš. Manipulator. Mojster besed. In ja, pri tebi so vse žrtve. Sploh, če jih tako obravnavaš kot tu obtožuješ.
Žensko užališ (napadeš) in potem jo obtožiš, da je ona kriva za to da si jo užalil (napadel) in da ima sama največ težav. Čisti manipulator.

Se kje prepoznaš?
http://www.drustvo-zenska-svetovalnica.si/nasilje-nad-zenskami/kaj-je-nasilje#pn
[/quote]

Sem ženska in se z Robijem povsem strinjam.
Krilo in tisto, kar ti pojmuješ od ozke majice, ki pokrije do sredine riti v tangah, se precej razlikujejo.
To vemo ženske prekleto dobro. Kot vemo kaj je normalni kaj izzival i mejkap.
Ne delaj se butasto.
Nakar je obnašanje, od cviljenja vsaj treh punc, do sedenja vedno in povsod z nogami dvignjenimi na druge sedeže ali pacanje po njih. Dejansko kar kličejo, da se jih umiri.
Pri belem dnevu, na busu, v lokalih, parkih, štacunah, postajah, povsod.
Ja, ok, hormoni in odraščanje.
A fantje jih pa nimajo?

Kaj pa tisti, ki ne poznajo kontrole nad sabo? Sorry, mene že tisto cviljenje moti, saj niso več v otroških vozičkih. Potem to, da šibajo kot buldožer, ki te zgazi, ker se nisi umaknil.
Odmetavajo smeti kjerkoli, mažejo sedala s svojimi umazanimi čevlji, ker jim nič mar, jim lkar pripada. Njim kar vse pripada, od dretja, smetenja, mazanja tujih stvari, do tega, da polgole norijo, kot brez glave.
Smo noreli, smo tulili, samo ne vedno in ne povsod.
Smo se znali tudi ustaviti.

Pa še to, da se ne bomo napak razumeli. V veliki večini ni tako. Mladi so spodobni, odgovorni, delavni, prisrčni, tudi spoštljivi. Velika večina je vzor vsem, tudi kdaj nam, odraslim. V naše veselje in zadovoljstvo.

Oprosti, ampak mislim, da res nimaš nobenih izkušenj, če misliš, da lahko s tipi tako hitro opraviš, če se spravijo nadte …
[/quote]

Imaš prav. Če bi ona z moškimi imela te izkušnje ne bi ravno pametovala. Vem da če si bolj privlačen kot oseba si opazen oz opazna za vse vrste ljudi in to neki nakladanje od izzivalnih oblek in tega je govorjenje na pamet. Koliko jih je izzivalno oblečenih pa jih nihče ne nadleguje, ker tako niso privlačne. Pa ene ki se oblačijo povprečno pa vseeno zbujajo pozornost. Pri meni ni tako daleč prišlo da bi me kdo posilil. Pogosto pa so me nadlegvali v živo in sem se jim izogibala kakor se je dalo pa ni vedno šlo skozi ok. Žal mi je da nisem koga prijavila. Tudi tel so dobili od drugih ljudi in preko fb isto težili, tam se da vsaj blokirat. Rajši ukrepaj. Jaz nikoli nisem in mi je res žal.

Imaš prav. Če bi ona z moškimi imela te izkušnje ne bi ravno pametovala. Vem da če si bolj privlačen kot oseba si opazen oz opazna za vse vrste ljudi in to neki nakladanje od izzivalnih oblek in tega je govorjenje na pamet. Koliko jih je izzivalno oblečenih pa jih nihče ne nadleguje, ker tako niso privlačne. Pa ene ki se oblačijo povprečno pa vseeno zbujajo pozornost. Pri meni ni tako daleč prišlo da bi me kdo posilil. Pogosto pa so me nadlegvali v živo in sem se jim izogibala kakor se je dalo pa ni vedno šlo skozi ok. Žal mi je da nisem koga prijavila. Tudi tel so dobili od drugih ljudi in preko fb isto težili, tam se da vsaj blokirat. Rajši ukrepaj. Jaz nikoli nisem in mi je res žal.
[/quote]

Ah, če si bolj privlačen, a bejž no!
Ravno bolj privlačne imajo mir, ker imajo vsi nekak rešpekt do njih.
Tarča si izzivalno namazane in napravljene, ki se jim že na prvi pogled vidi, da nimajo neke hude samozavesti in pa lastno samopodobo v podnu.
Kar vase se ozri in preišči to svojo fletnost.
Nobeden ne bo fletne jebal v glavo, če ga že samo strmo pogleda.
Lajal ja, iz užaljenosti, dotakniti se je pa ne upa.

Ah, če si bolj privlačen, a bejž no!
Ravno bolj privlačne imajo mir, ker imajo vsi nekak rešpekt do njih.
Tarča si izzivalno namazane in napravljene, ki se jim že na prvi pogled vidi, da nimajo neke hude samozavesti in pa lastno samopodobo v podnu.
Kar vase se ozri in preišči to svojo fletnost.
Nobeden ne bo fletne jebal v glavo, če ga že samo strmo pogleda.
Lajal ja, iz užaljenosti, dotakniti se je pa ne upa.
[/quote]
Se je uspelo izlajati? hehehehehe :))

Pa kaj ste nore ali kaj? Če te nekdo prime za rit a si res zasluži da postane neploden? ali da ga dva dni bolijo jajca? Ne rečem če se kdo resno spravi na tebe. ampak da bi nabila v jajca vsakega, ki te pošlata? Se vam ženskam res zdi to fer?

če te pa kdo hoče posilit mu jih pa lahko zaradi mene tud odtrgaš. samo ne bodite tak agresivne kadar ni treba prosim vas. če ne se vas bomo začeli bati

Pa kaj ste nore ali kaj? Če te nekdo prime za rit a si res zasluži da postane neploden? ali da ga dva dni bolijo jajca? Ne rečem če se kdo resno spravi na tebe. ampak da bi nabila v jajca vsakega, ki te pošlata? Se vam ženskam res zdi to fer?

če te pa kdo hoče posilit mu jih pa lahko zaradi mene tud odtrgaš. samo ne bodite tak agresivne kadar ni treba prosim vas. če ne se vas bomo začeli bati
[/quote]

Absolutno naj ga dva dni bolijo jajca.
Tukaj se predava puncam, kako naj se obnašajo in kako naj se oblačijo, da ne bodo nadlegovane.
Pa naj se še fantje zavedajo, kako naj se obnašajo in kako naj k sebi roke držijo, da ne bodo brcnjeni v dragulje…v čem je razlika?

Absolutno naj ga dva dni bolijo jajca.
Tukaj se predava puncam, kako naj se obnašajo in kako naj se oblačijo, da ne bodo nadlegovane.
Pa naj se še fantje zavedajo, kako naj se obnašajo in kako naj k sebi roke držijo, da ne bodo brcnjeni v dragulje…v čem je razlika?
[/quote]

jaz razumem da šlatanje ni ok. se pa sprašujem ali je prav da nekdo zaradi take zadeve dva dni komaj stoji. se sploh zavedate kako moškega s tem ponižate?

poleg tega pa: je tudi neplodnost ustrezna kazen za nekoga ki je eno prijel za rit?

jaz sicer nič ne pravim da se morajo ženske drugače oblačit. naj se kakor se hočejo. smo svobodna družba. verjetno pa bo katera kdaj tudi deležna zato kakega dotika.

z jajci pa se ni za igrat saj imajo brce lahko resne posledice …

pamet v roke in ne samo naivno moralizirat… oblačite se, kot želite, same pa veste, da s tem tvegate… travme ostanejo, tudi, če se posiljevalce (ne) najde (in kaznuje s strelom v glavo, recimo)… razen, če mislite, da ne… in ja, kregajte se na posiljevalce, kolikor želite, če mislite, da bo to karkoli spremenilo… praktične ženske se (preventivno) pač ne oblačijo kaj posebej provokativno, ker se zavedajo…

jaz razumem da šlatanje ni ok. se pa sprašujem ali je prav da nekdo zaradi take zadeve dva dni komaj stoji. se sploh zavedate kako moškega s tem ponižate?

poleg tega pa: je tudi neplodnost ustrezna kazen za nekoga ki je eno prijel za rit?

jaz sicer nič ne pravim da se morajo ženske drugače oblačit. naj se kakor se hočejo. smo svobodna družba. verjetno pa bo katera kdaj tudi deležna zato kakega dotika.

z jajci pa se ni za igrat saj imajo brce lahko resne posledice …
[/quote]

Seveda je prav.
Saj je vedel, kakšneso lahko posledice, pa je vseeno stegoval roke. Bo pa naslednjič fajn premisli, ali se splača reskirat, a ne?

Seveda je prav.
Saj je vedel, kakšneso lahko posledice, pa je vseeno stegoval roke. Bo pa naslednjič fajn premisli, ali se splača reskirat, a ne?
[/quote]

Se ti potem tudi zdi prav da bi žensko, ki pošlata moškega (tudi to se kdaj zgodi) on tako brcnil v maternico da ne bi mogla imeti otrok?

vsaj zase rečem da tega ne bi nikoli naredil. mislim da takšne kot si ti niste čisto pri sebi. da pa narediš človeku trajne telesne posledice ker te je prijel za rit pa kaže da ženske niste tako odgovorne kot se delate

mimogrede če sovražiš jajca: tudi ti izhajaš iz njih 🙂

Se ti potem tudi zdi prav da bi žensko, ki pošlata moškega (tudi to se kdaj zgodi) on tako brcnil v maternico da ne bi mogla imeti otrok?

vsaj zase rečem da tega ne bi nikoli naredil. mislim da takšne kot si ti niste čisto pri sebi. da pa narediš človeku trajne telesne posledice ker te je prijel za rit pa kaže da ženske niste tako odgovorne kot se delate

mimogrede če sovražiš jajca: tudi ti izhajaš iz njih 🙂
[/quote]

Kako lahko pa kdo sovraži del telesa? A se hecaš?
Za neplodnost je treba pa kar kaj več…pa kaj ostrega. Ne dramatiziraj, fantje pri fuzbalu ali športih vsak dan fašejo…pa jim ni hudega, tudi nepoloden ni nobeden…
Tko da – lepo rokce k sebi, pa bo čist ok….

Kako lahko pa kdo sovraži del telesa? A se hecaš?
Za neplodnost je treba pa kar kaj več…pa kaj ostrega. Ne dramatiziraj, fantje pri fuzbalu ali športih vsak dan fašejo…pa jim ni hudega, tudi nepoloden ni nobeden…
Tko da – lepo rokce k sebi, pa bo čist ok….
[/quote]

mene čudi da si pripravljena človeku zadat bolečino, tudi če ti on ne povzroča bolečine. kako bi se ti pošutila če bi te kdo v joške ali v maternico brcnil? verjetno bi se ti zdelo barbarsko ali še kaj hujšega.

še to me zanima: zakaj ciljate ravno v jajca? zakaj ne raje v piščal ali v vrat ki tudi boli. če šutirate ravno med noge pomeni da morate res sovražit ta del našega telesa.

mene čudi da si pripravljena človeku zadat bolečino, tudi če ti on ne povzroča bolečine. kako bi se ti pošutila če bi te kdo v joške ali v maternico brcnil? verjetno bi se ti zdelo barbarsko ali še kaj hujšega.

še to me zanima: zakaj ciljate ravno v jajca? zakaj ne raje v piščal ali v vrat ki tudi boli. če šutirate ravno med noge pomeni da morate res sovražit ta del našega telesa.
[/quote]

Lej, samo učim te vzroke in posledico, kot tukaj učijo ženske enako : če bodo šle ven v mini krilu, je posledica, da so lahko posiljene.
In zate – če boš nadlegoval punce, lahko sledi bolečina. To ni barbarsko, to je logična posledica tvojega dejanja, torej delaj na tem, da do tega ne bo prišlo, Kaj sem ti zdaj jaz kriva, če ne znaš držati rok k sebi?
Si na ravni paramecija, da ne nadzoruješ osnovnega upravljanja s lastnim telesom?

Lej, samo učim te vzroke in posledico, kot tukaj učijo ženske enako : če bodo šle ven v mini krilu, je posledica, da so lahko posiljene.
In zate – če boš nadlegoval punce, lahko sledi bolečina. To ni barbarsko, to je logična posledica tvojega dejanja, torej delaj na tem, da do tega ne bo prišlo, Kaj sem ti zdaj jaz kriva, če ne znaš držati rok k sebi?
Si na ravni paramecija, da ne nadzoruješ osnovnega upravljanja s lastnim telesom?
[/quote]

ne ti meni o paramecijih prosim.

a se ti torej zdi prav če je punca ki gre ven v minici posiljena? torej mi nekako sugeriraš naj posilim punco ki gre ven v minici. prav tako kot sugeriraš ženskam naj sesipajo jajca tipom ki se jih dotaknejo. oziroma oboje potem po logiki opravičuješ.

Glej, tudi avto te ne sme povozit, čeprav skačeš po cesti. Ampak če te, si ti povožena, a ne?

ne ti meni o paramecijih prosim.

a se ti torej zdi prav če je punca ki gre ven v minici posiljena? torej mi nekako sugeriraš naj posilim punco ki gre ven v minici. prav tako kot sugeriraš ženskam naj sesipajo jajca tipom ki se jih dotaknejo. oziroma oboje potem po logiki opravičuješ.
[/quote]

Ati ne znaš drugega, kot spraševati neumnosti?
Dejmo videti, če lahko spesniš še kaj bolj trapastega?

Ati ne znaš drugega, kot spraševati neumnosti?
Dejmo videti, če lahko spesniš še kaj bolj trapastega?
[/quote]

samo eno naj ti pojasnim ker imaš očitno težave- eno je če razlagaš vzroke in posledice. drugo pa je če odobravaš neka dejanja.

meni se je zdelo da odobravaš šutiranje v jajca. ne samo da me učiš možnih posledic če bi šlatal (česar mimogrede ne delam).

kaj je v tem točno trapastega? pojasni prosim

s katero se nonstop družiš. Naj gre s tabo tudi na WC oz. bodita vedno skupaj, pa bo manjša verjetnost nadlegovanja. Za tiste, ki si vzamejo “pravico” nadlegovati pa nabavi poper sprej in ga uporabi!

Zakaj se tu samo ženskam govori kako naj se obnašajo, oblačijo in nosijo, da ne bodo nadlegovane, nihče pa ne pove tipom, da je tako obnašanje nedopustno?

samo eno naj ti pojasnim ker imaš očitno težave- eno je če razlagaš vzroke in posledice. drugo pa je če odobravaš neka dejanja.

meni se je zdelo da odobravaš šutiranje v jajca. ne samo da me učiš možnih posledic če bi šlatal (česar mimogrede ne delam).

kaj je v tem točno trapastega? pojasni prosim
[/quote]

Trapasto je to, da naj bi ti jaz pojasnjevala in zagovarjala nekaj, kaj se je tebi ZDELO…
;-)))

zato ker imajo moški totalno skurjene možgane oz. jih sploh nimajo in potem si domišljajo razno razne stvari, seveda na škodo žensk. Samo da svojo zločinsko naravo opravičujejo.

New Report

Close