Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

ne govori mi da ne brcate kar tako v jajca. ti si mi že z besedami dala ravno zdajle nizek udarec. pa se zavedaš da lahko koga tvoje besede tudi prizadenejo?
[/quote]

Aha, štekam zdaj. Ti si torej dobil besedni udarec v jajca. Se mi je zdelo,da bo kaj takega.

imam pač smolo in slab okus za druženje očitno. a ne mi reči da lažem. če ne lahko tudi avtorici rečeš da laže, ker jo je že več tipov šlatalo.
[/quote]

AHa, ti si hotel kontirat avtorici, samo si pozabil, da je avtorica ženska, ti si pa moški.
Pa si potem malce napletel. Bogi revež no, da te ženske kar tako, ker jih gledaš, pretepajo.

tega nisem rekel jaz ampak so začele o trajnem onesposobljanju govoriti ene tukaj gor. s samoobrambo ob napadu se povsem in v celoti stzrinjam.
[/quote]

Že nekaj strani berem tvoje klobasanje in ti povem na kratko:

Če se dotakneš mojega otroka na njej/njemu nedovoljen način, bo brca v jajca najboljše kar se ti lahko zgodi! Sledilo bo srečanje z očetom teh otrok.
V vednost in ravnanje:
[img]https://i.pinimg.com/736x/cc/03/8c/cc038c67bf9914916c2317d9f237f260–mommy-quotes-daughter-quotes.jpg[/img]

Že nekaj strani berem tvoje klobasanje in ti povem na kratko:

Če se dotakneš mojega otroka na njej/njemu nedovoljen način, bo brca v jajca najboljše kar se ti lahko zgodi! Sledilo bo srečanje z očetom teh otrok.
V vednost in ravnanje:
[img]https://i.pinimg.com/736x/cc/03/8c/cc038c67bf9914916c2317d9f237f260–mommy-quotes-daughter-quotes.jpg[/img]
[/quote]

Odlično napisano. Bravo vsem, ki se tako postavite za svoje otroke.
To je pravi način. Če gre preko sodišča, se take barabe gladko izmuznejo.

Že nekaj strani berem tvoje klobasanje in ti povem na kratko:

Če se dotakneš mojega otroka na njej/njemu nedovoljen način, bo brca v jajca najboljše kar se ti lahko zgodi! Sledilo bo srečanje z očetom teh otrok.
V vednost in ravnanje:
[img]https://i.pinimg.com/736x/cc/03/8c/cc038c67bf9914916c2317d9f237f260–mommy-quotes-daughter-quotes.jpg[/img]
[/quote]

kaj ste vse ženske nore? a res misliš da bi otipaval otroka ali kaj? še odrasle ženske nikoli nisem …
nehajte že stereotipizirati in me obsojati po receptu.

kaj ste vse ženske nore? a res misliš da bi otipaval otroka ali kaj? še odrasle ženske nikoli nisem …
nehajte že stereotipizirati in me obsojati po receptu.
[/quote]

Glede na to, da trdiš, da si dobil že dva šusa v jajca, si očitno kar fejst nadlegoval ženske.

kaj ste vse ženske nore? a res misliš da bi otipaval otroka ali kaj? še odrasle ženske nikoli nisem …
nehajte že stereotipizirati in me obsojati po receptu.
[/quote]

Moj otrok je tudi če je stara/star več kot 18.let. Ti povem, da bi enako reagirala, če se napačno dotakneš moje 15.letnice ali pa moje 35.letnice!

[img]https://i.imgur.com/OCgOMIQ.jpg?fb[/img]

Če je problem brca v jajca, lahko uporabite prijem, rečmo mu vžiganje kosilnice(kot so me poučili)- zagrabi jih z roko, zavrti in potegni- z vso močjo.

Da me kdo napade, 1.misel mi je, da ga čimprej onesposobm, sledi pa: brca v mednožje, vrat, oko…

Da me kdo napade, 1.misel mi je, da ga čimprej onesposobm, sledi pa: brca v mednožje, vrat, oko…
[/quote]
Že že, podala sem dobro alternativo brcam, kakor me je naučil nekdo, ki trenira borilne veščine. Cilj ni razbiti napadalca, ampak ga onesposobiti. Veš, fora tega je, da ne moreš vedno brcniti, ker bo napadalec večinoma to pričakoval(pa ti z nogama stopi na tvoje noge, ali je toliko višji od tebe), tele kosilnice pa ne ravno. :). Kaj pa zmore nežna dekliška dlan ne..
Jeba je, če hkrati drži tudi tvoje roke, takrat ga nabij z glavo. Kjer je spet jeba, če je toliko višji, potem poskusi z vso močjo se obrnit na stran in s komolcem ruknit v trebuh.. in run away!.

ok, če te napade in iščeš way out mu reč, da mu ga boš potegnla, mu potegneš hlače pa še gate do tal in laufaš, predn se bo obleku boš ti že daleč!!

https://www.youtube.com/watch?v=oFZVkvAOpyU

Ženska, ki noče biti nadlegovana, ponavadi tudi ne bo.


Že že, podala sem dobro alternativo brcam, kakor me je naučil nekdo, ki trenira borilne veščine. Cilj ni razbiti napadalca, ampak ga onesposobiti. Veš, fora tega je, da ne moreš vedno brcniti, ker bo napadalec večinoma to pričakoval(pa ti z nogama stopi na tvoje noge, ali je toliko višji od tebe), tele kosilnice pa ne ravno. :). Kaj pa zmore nežna dekliška dlan ne..
Jeba je, če hkrati drži tudi tvoje roke, takrat ga nabij z glavo. Kjer je spet jeba, če je toliko višji, potem poskusi z vso močjo se obrnit na stran in s komolcem ruknit v trebuh.. in run away!.
[/quote]

Jap, to sm se učila na tečaju ssmoobrambe. Sm pa nedolg nazaj gledala tehniko krav maga pa mal sprobala, hudo 😉

res upam da pri tem vrtenju in potegovanju ne misliš na jajca. ker če si z njimi sposobna početi to potem res upam da nimaš moškega partnerja. razen če resnično uživa ob sadistični ženski.


Že že, podala sem dobro alternativo brcam, kakor me je naučil nekdo, ki trenira borilne veščine. Cilj ni razbiti napadalca, ampak ga onesposobiti. Veš, fora tega je, da ne moreš vedno brcniti, ker bo napadalec večinoma to pričakoval(pa ti z nogama stopi na tvoje noge, ali je toliko višji od tebe), tele kosilnice pa ne ravno. :). Kaj pa zmore nežna dekliška dlan ne..
Jeba je, če hkrati drži tudi tvoje roke, takrat ga nabij z glavo. Kjer je spet jeba, če je toliko višji, potem poskusi z vso močjo se obrnit na stran in s komolcem ruknit v trebuh.. in run away!.
[/quote]

sklepam tudi da te nič ne skrbi če bi mu jih odtrgala. mislim da si preprosto nora.

res upam da pri tem vrtenju in potegovanju ne misliš na jajca. ker če si z njimi sposobna početi to potem res upam da nimaš moškega partnerja. razen če resnično uživa ob sadistični ženski.
[/quote]
Jaz sem izključno govorila o samoobrambi pred napadalci.
V kaj drugega se ne bom spuščala. Ti pa malo predelaj, zakaj te sploh matrajo te samoobrambne tehnike? Imaš slabe misli v sebi? Ker normalen moški se ne bo ob tem počutil dolžnega tako žeščega branjenja svojih jajc.


Jaz sem izključno govorila o samoobrambi pred napadalci.
V kaj drugega se ne bom spuščala. Ti pa malo predelaj, zakaj te sploh matrajo te samoobrambne tehnike? Imaš slabe misli v sebi? Ker normalen moški se ne bo ob tem počutil dolžnega tako žeščega branjenja svojih jajc.
[/quote]
Oh bollocs. Se imam za relativno normalnega, pa mi slabo rata, ko te berem. Je pa res, da ne maram kontaktnih športov teh in podobnih vrst.


Oh bollocs. Se imam za relativno normalnega, pa mi slabo rata, ko te berem. Je pa res, da ne maram kontaktnih športov teh in podobnih vrst.
[/quote]
Ja kaj naj naredim, če ti slabo rata ko me bereš? Te povabim na slastne tortilije, ki jih vmes pripravljam, da boš videl, da ti ne rabi biti slabo? ;)).
Tema je o samoobrambi in mene je nekdo, ki trenira borilne veščine že pred leti naučil nekaj teh prijemov. Me je enkrat v mladosti na polnem plesišču tako zagrabil en tip(za obe roki in stopil na noge) in občutek je bil grozen, čeprav me je iz njegovega prijema zelo hitro rešil prijatelj. Aja pa sem bila oblečena v dolge hlače in spodobno majco. :).


Oh bollocs. Se imam za relativno normalnega, pa mi slabo rata, ko te berem. Je pa res, da ne maram kontaktnih športov teh in podobnih vrst.
[/quote]
Ne veš Tarči ka zamujaš, veš akoo so babe dibje v teh športih, bolj kot moški, le učinkovite so manj.😁😁 Gledam tekme to te mlade frače čisto znorijo, ti prav pade v oko kaka taka, ki vsako borbo konča v največ dvajset sekundah.😁😁😁 Jza sem tud eno malo čez 35 tako luštno v dobri kondiciji hecal zadnjič, da bi lahko šla probat borbo z mano veteranom, pa jo je miklao v smehu, ampk se ni odločila.😁😁😁

Mojemu sinu recimo tudi ustrezajo take, jih ne manjka takih, ki bi ga rade premagale, se mu lepo godi, prvi del borbe je vedno kratek, brce in udarce blokira in sta takoj na tleh, potem se pa valjata na vse načine, pusti da mu celo glavo prime med noge z bedri in se mu nič ne mudi iz prijema, se samo smeji, ampak premagat se pa ne pusti, izgleda kot bi z občutkom delal raztegovalne vaje z njo ali položaje kamasutre. 😁😁😁


Ne veš Tarči ka zamujaš, veš akoo so babe dibje v teh športih, bolj kot moški, le učinkovite so manj.😁😁 Gledam tekme to te mlade frače čisto znorijo, ti prav pade v oko kaka taka, ki vsako borbo konča v največ dvajset sekundah.😁😁😁 Jza sem tud eno malo čez 35 tako luštno v dobri kondiciji hecal zadnjič, da bi lahko šla probat borbo z mano veteranom, pa jo je miklao v smehu, ampk se ni odločila.😁😁😁

Mojemu sinu recimo tudi ustrezajo take, jih ne manjka takih, ki bi ga rade premagale, se mu lepo godi, prvi del borbe je vedno kratek, brce in udarce blokira in sta takoj na tleh, potem se pa valjata na vse načine, pusti da mu celo glavo prime med noge z bedri in se mu nič ne mudi iz prijema, se samo smeji, ampak premagat se pa ne pusti, izgleda kot bi z občutkom delal raztegovalne vaje z njo ali položaje kamasutre. 😁😁😁
[/quote]
ne vem. Jaz tarče ne spustim bližje kot na 25 metrov….:-)


Ja kaj naj naredim, če ti slabo rata ko me bereš? Te povabim na slastne tortilije, ki jih vmes pripravljam, da boš videl, da ti ne rabi biti slabo? ;)).
Tema je o samoobrambi in mene je nekdo, ki trenira borilne veščine že pred leti naučil nekaj teh prijemov. Me je enkrat v mladosti na polnem plesišču tako zagrabil en tip(za obe roki in stopil na noge) in občutek je bil grozen, čeprav me je iz njegovega prijema zelo hitro rešil prijatelj. Aja pa sem bila oblečena v dolge hlače in spodobno majco. :).
[/quote]
Ja, verjamem in vse kar paše zraven, pa vseeno.


Ja kaj naj naredim, če ti slabo rata ko me bereš? Te povabim na slastne tortilije, ki jih vmes pripravljam, da boš videl, da ti ne rabi biti slabo? ;)).
Tema je o samoobrambi in mene je nekdo, ki trenira borilne veščine že pred leti naučil nekaj teh prijemov. Me je enkrat v mladosti na polnem plesišču tako zagrabil en tip(za obe roki in stopil na noge) in občutek je bil grozen, čeprav me je iz njegovega prijema zelo hitro rešil prijatelj. Aja pa sem bila oblečena v dolge hlače in spodobno majco. :).
[/quote]Človk ni znal plesat in te je pohodil, ti si pa rabila bodyguarda😁😁. Ampak pišete pa res ene in iste tako, da gre človeku na bruhanje in tega vas niso učili v nobeni samoobrambi, ampak lahko nastane le v čoknjeni babji betici, ki ima s sabo resne težave in sovraži moške, tega nobena tortilja ne odtehta.😁


Ja, verjamem in vse kar paše zraven, pa vseeno.
[/quote]Kaj Tarči, ti ni všeč, da bi ti jajca uporabila za tortilje?😁😁

Kaj Tarči, ti ni všeč, da bi ti jajca uporabila za tortilje?😁😁
[/quote]
Tebi bi bilo?

New Report

Close