Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spolnost po šestedesetem letu

spolnost po šestedesetem letu

Pri slabih šestdesetih letih imam močno željo po spolnosti. Imam pa moža, ki je starejši od mene osem let in mu sploh ni do dotikanja, do nežnosti, kaj šele, da bi mu bilo do spolnih odnosov.

On bi samo jamral, godrnjal čez državo, se jezil in pritoževal nad svojim zdravjem.

Večkrat se sprašujem kako da mu ni do mene, mogoče bi s kakšno drugo osmislil svoje dejavnosti na področju spolnosti.Mislim si, kako lepo bi se bilo predajati nežnostim brez bojazni, brez odgovornosti, samo prepuščala bi se drug drugemu, pa ni nič od tega, ker kadar se zlekne ali pa sedi, on kar zasmrči.

Kako poživiti njegovo aktivnost in oživiti spolno dejavnost s katero se človek, če že drugega ne, sprosti in razbremeni tesnobe.

Že od nekdaj me je ta poletni čas najbolj prebudil, v meni je narasla potreba in želja po spolnosti.

Sedaj, ko tega ni več, sem vznemirjena in nezadovoljna.

Kako ponovno vzbuditi željo po spolnosti pri možu, ki je bil vedno za ali pa je pogosto dal tudi pobudo, sedaj pa pravi, da je prestar, da naj si ddam mir in me odriva stran.

itak.., sexat je treba do zadnjega…. diha, če ne redno, pa mimo grede..

nova
Uredništvo priporoča

Ampak, zakaj smo si tako različni, kar se tega tiče. Eden bi, drugi noče. Vzajemnost je najboljša terapija.

V poletni noči, v soju zveznih utrinkov ne moreš, da ne bi.

Večeri so dolgi in sproščujoči. Nič ni lepšega kot zaključiti poletni večer z zadovoljujočo spolnostjo.

Vsak, ki to poskusi, ve da je to resnica.

Zavrti se ob dobri glasbi v poletnem večeru in ni boljšega afrodiziaka, ki zagotavlja stoprocentni uspeh.

To poletje me čisto razganja, zlasti poletne noči.

Sem tvojih let in sem vesela, da je tega konec. Zdaj se razumeva bolje, ni mi več treba stalno biti na razpolago. Sem vesela. Ne razumem, zakaj se ne zadovoljiš sama. Je bolje in hitreje.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ne sama, 07.07.2021 ob 09:05

Sem tvojih let in sem vesela, da je tega konec. Zdaj se razumeva bolje, ni mi več treba stalno biti na razpolago. Sem vesela. Ne razumem, zakaj se ne zadovoljiš sama. Je bolje in hitreje.

Hehe ne lomi ga

 

[email protected]

Ma daj no, ni ga čez dober seks v teh poletnih nočeh polnih vonjav in dišav, ko je najlepše v dvoje.

Leta niso važna ampak libido, tudi pri moškem in če je moški pravi, se bo tudi žena na hrbet vlegla.

Kontakriraj me ,ti pomagam pri tem

Odgovor na objavo uporabnika
da ali ne, 06.07.2021 ob 16:44

Pri slabih šestdesetih letih imam močno željo po spolnosti. Imam pa moža, ki je starejši od mene osem let in mu sploh ni do dotikanja, do nežnosti, kaj šele, da bi mu bilo do spolnih odnosov.

On bi samo jamral, godrnjal čez državo, se jezil in pritoževal nad svojim zdravjem.

Večkrat se sprašujem kako da mu ni do mene, mogoče bi s kakšno drugo osmislil svoje dejavnosti na področju spolnosti.Mislim si, kako lepo bi se bilo predajati nežnostim brez bojazni, brez odgovornosti, samo prepuščala bi se drug drugemu, pa ni nič od tega, ker kadar se zlekne ali pa sedi, on kar zasmrči.

Kako poživiti njegovo aktivnost in oživiti spolno dejavnost s katero se človek, če že drugega ne, sprosti in razbremeni tesnobe.

Skupaj sta pa koliko – 20, 30 let?

 

njemu se je zaciklalo, rutina, postal je starostnik, ki so mu glavni hobiji jamranje in pritoževanje čez politično stanje v državi. Se je pa čustveno ohladil do tebe, morda niti nikloi ni bil zagret tako čustveno zate – od začetka morda samo zaljubljen, ljubezni pa ni znal prave do tebe morda razviti nikoli, niti pokazati ( morda je imel tako problem z nežnostjo, toplino v svoji rani mladosti, da je ni prejemal od staršev, predvsem od matere – da je bila čustveno hladna do njega- to je pogost vzrok potem, da so osebe čustveno hladne do svojih  partnerjev) . Dokler sta bila intimna, sipa ti to še tolerirala.

Jah nič, najti si boš morala ljubimca, če pogrešaš intimo in seks.  Njega spreobrnila žal ne boš, ne bo pomagala nobena terapija – samo metanje denarja stran -ker je tudi že nekako pozno pri njegovih skoraj 70ih vama je tako nekako tudi čas biološko štet, oziroma njemu. Ker mu niti “ni več” do sle,  poželenja in intime s teboj. Očitno mu ta funkcija usiha.Zdaj pa :ali se boš s tem sprijaznila, ali pa morda celo odšla, si našla drugega za to, kar pogrešaš- toplino, nežnost, sitsk, varnost – zakaj pa tega ne bi smela imeti do konca svojih dni? Samo enkrat se živi in prehitro odide s tega sveta. Srečno!

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
menjave tudi v tretjem življenskem obdobju, 08.07.2021 ob 07:27

Skupaj sta pa koliko – 20, 30 let?

 

njemu se je zaciklalo, rutina, postal je starostnik, ki so mu glavni hobiji jamranje in pritoževanje čez politično stanje v državi. Se je pa čustveno ohladil do tebe, morda niti nikloi ni bil zagret tako čustveno zate – od začetka morda samo zaljubljen, ljubezni pa ni znal prave do tebe morda razviti nikoli, niti pokazati ( morda je imel tako problem z nežnostjo, toplino v svoji rani mladosti, da je ni prejemal od staršev, predvsem od matere – da je bila čustveno hladna do njega- to je pogost vzrok potem, da so osebe čustveno hladne do svojih  partnerjev) . Dokler sta bila intimna, sipa ti to še tolerirala.

Jah nič, najti si boš morala ljubimca, če pogrešaš intimo in seks.  Njega spreobrnila žal ne boš, ne bo pomagala nobena terapija – samo metanje denarja stran -ker je tudi že nekako pozno pri njegovih skoraj 70ih vama je tako nekako tudi čas biološko štet, oziroma njemu. Ker mu niti “ni več” do sle,  poželenja in intime s teboj. Očitno mu ta funkcija usiha.Zdaj pa :ali se boš s tem sprijaznila, ali pa morda celo odšla, si našla drugega za to, kar pogrešaš- toplino, nežnost, sitsk, varnost – zakaj pa tega ne bi smela imeti do konca svojih dni? Samo enkrat se živi in prehitro odide s tega sveta. Srečno!

 

 

ja seveda bo sedaj blazen naval na neko nedoj….. 60+ letnico. Sicer tudi moja 80+ letna tašča še vedno fantazira, da bo čez vrata stopil brkat Turek in jo obdelal na vseh koncih…….

Tvoj mož je starostnik, verjetno ima bolezenske težave. Tudi ti boš čez par let starostnica. Začnita se počasi pripravljati na smrt.

p.s. Bodi srečna, da te pusti pri miru. Tudi tebe bo kmalu minilo, nič bat.

Odgovor na objavo uporabnika
julij21, 08.07.2021 ob 10:45

Tvoj mož je starostnik, verjetno ima bolezenske težave. Tudi ti boš čez par let starostnica. Začnita se počasi pripravljati na smrt.

p.s. Bodi srečna, da te pusti pri miru. Tudi tebe bo kmalu minilo, nič bat.

Dejdej – poznam 70 letnico, ki še vedno veselo seksa, tedensko verjetno večkrat, kot ti – pa izgled tudi 15 let mlajša, vitalna.  Dosti bolje izgleda, kot kakšna 50+ letnica – dobra genetika in zna negovat svoje telo. Zato nehajte posploševat pa metat vse v en in isti koš, ker delate določenim hudo krivico.

Odgovor velja tudi  unemu žaljivemu avtorju/ici “blazen navaal” en odgovor višje nad tvojim. Ne zamre vsem spolna sla v 3. življenskem obdobju – sploh, ker poznajo dobro svoje telo, vedo, kaj delajo hormoni sreče, ki se sproščajo ob seksu in kako ugodno vplivajo na telo. Ker taki znajo poslušat svoje telo, ker ga poznajo in ga ne želijo zanemariti v tej smeri in mu še nparej znajo omogočat užitke.

 

Če pa vi ne morete ali zmorete več seksat, nekateri, ki so celo 20 ali več let starejši od vas, še brez problema in z užitkom lahko. To morate tudi dojet.

Ma daj mu žvečiti ostrige, pa bo. In še kako si bo želel, da bosta nadaljevala užitke drug v drugem.

Ni ga čez dober seks, saj niso važna leta, eni mladi pa ni nič iz njih eni manj mladi pa bi še pa še.

Če so vsi taki čudaki kot je moj mož, je velika žalost, samo nerganje ga je, kaj šele da bi imel kakšno veselje.

Odgovor na objavo uporabnika
ta poletni čas, 06.07.2021 ob 17:49

Že od nekdaj me je ta poletni čas najbolj prebudil, v meni je narasla potreba in želja po spolnosti.

Sedaj, ko tega ni več, sem vznemirjena in nezadovoljna.

Kako ponovno vzbuditi željo po spolnosti pri možu, ki je bil vedno za ali pa je pogosto dal tudi pobudo, sedaj pa pravi, da je prestar, da naj si ddam mir in me odriva stran.

KUpi mu NAD+ prehrandki dodatek, pa počakaj kak mesec. 🙂

Ma najdi si enega mlajsega da te poservisira 🙂 sej v vasih letih to sploh ne steje vec kot varanje

Marsikaj človek naredi lahko sam, ampak spolnost, ta pa nikoli ni tako zadovoljiva kot v dvoje.

Še najbolje je, da se vzajemno spodbujata in prilagajata in pri teh letih najbrž že vesta kaj vaju spodbuja in ojača libido, kaj vama je prav in kaj ne.

Kamagra…Dinamico …

 

Ni pomembno koliko si dejansko star pač pa, da ostaneš večno mlad v srcu.

Avtoričinega moža je pač načel zob časa, a kaj moremo. Še vedno lahko postane “učiteljica” kakšnemu mlademu juncu. Saj kategoriji MILF ali morda tokrat raje GILF postajata vse bolj popularni.

New Report

Close