Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spomin na Jörg Haiderja

Spomin na Jörg Haiderja

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 01:14

Odgovor na objavo uporabnika
Fanta Sprite, 27.11.2021 ob 09:39

Tip je bolehal za homoseksualnostjo in je zato bil žleht. Sejal je konflikte med slovensko in nemško govorečimi Slovenci, pri čemer oboji skupaj predstavljajo prebivalstvo Koroške.

“FANTA SPRITE”,

skoraj bi izpadel inteligenten, ko si napisal, da sta homoseksualnost in žleht (še večkrat pa nasiln) karakter povezana. Ampak ti si označil homoseksualnost za bolezen. No ravno tak pogled na homoseksualce (in biseksualce) pa je razlog, da se te ljudje počutijo, da niso kar družba od njih. In zato jim udari na žlehtnobo. In to za dosti procentov poveča raven nasilja, ki ga v družbi izvajajo moški.

Res je. Zatiranje spolne sle ima vedno posledice. Zato je v družbah, ki so puritanske in konzervativne prisotno toliko nasilja.

Odgovor na objavo uporabnika
Rožica566, 28.11.2021 ob 02:02

Res je. Zatiranje spolne sle ima vedno posledice. Zato je v družbah, ki so puritanske in konzervativne prisotno toliko nasilja.

Točno. Zato pa je ekstremno krščanska latinska amerika klavnica, muslimanski bližnji vzhod pa kaos.

“FANTA SPRITE”,

torej če poenostavim, da bo tebi, ki si preprost in osnoven človek lažje za razumeti.

Torej če si mel homfobičnega fotra ali pa dedka, ki je maltretiral tvojo mamo (babico) in tebe, nebi bilo popolnoma nič čudnega, če je ta tvoj fotr ali dedek gej ali biseksualec. Ki je z nasiljem izživljal svoje frustracije zaradi neizživete spolnosti nad vami.

“FANTA SPRITE”,

tako, da zavedi se, da kreteni tvoje sorte fašete batine zaradi pe.drov in biseksov. In ker ste homofobični si to tudi zaslužite.

V temi kjer mama sprašuje glede svojega sina geja si jo napisal naj ga razedini.

No naj tebe debila rasvetlim v nečem.

Zakaj misliš, da je toliko revežev, ki jokajo, ker je njihov foter, mama, dedek ali babica vse zapustil drugemu otroku ali vnuku in ne njim? Pa čeprav so ono bili tako dobri sinovi ali vnuki.

Velikokrat zato ker so moral tak starš ali stari starš poslušati od debilov tvoje sorte v svoji družini homofobične opazke in zaničevanje istospolno usmerjenih. Ampak tak debil tvoje sorte ni dojel, da ima zravn sebe v družini prekritega pe.dra ali pa lezbiko, tako kot si Haiderjevi častilci nikoli nebi mogli misliti, da je njihov idol pe.der.

In pol se jokate taki gnoji, kakšna krivica se vam godi in, da niste dobili nič. Ne da bi se zavedali, da niste dobili nič zato ker ste gnoji in so vas vaši najbližji z vsakimi vašimi homofobičnimi izpadi potiho bolj sovražili. In nato so zapustili premoženje enemu od bolj prijetnih družinskih članov.

eno in isti komentatorji nabijajo.

Odgovor na objavo uporabnika
DOVGČAS, 28.11.2021 ob 07:44

eno in isti komentatorji nabijajo.

“DOVGČAS”,

Lej debil, noben ne nabija eno in isto ampak pišemo o temu o čemer je tema. Saj menda ne pričakuješ, da bomo sem pisali o gradbeništvu, avtobilizmu ali zdravju itdt… Piše so o temu o čemer je tema.

In ni nič dolgčas, ker se gre za enega najpomembnejših družbenih problemov, ki imajo močen vpliv na družbo.

Vrjetno si sam en velik dolgčas pa te zato dogočasi. Pojdi brati kakšno knjigo o matematiki.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 15:59

“DOVGČAS”,

Lej debil, noben ne nabija eno in isto ampak pišemo o temu o čemer je tema. Saj menda ne pričakuješ, da bomo sem pisali o gradbeništvu, avtobilizmu ali zdravju itdt… Piše so o temu o čemer je tema.

In ni nič dolgčas, ker se gre za enega najpomembnejših družbenih problemov, ki imajo močen vpliv na družbo.

Vrjetno si sam en velik dolgčas pa te zato dogočasi. Pojdi brati kakšno knjigo o matematiki.

 

Saj ne morem verjeti, da se Haiderja, velikega desnicarja in ksenofibicnega konzervativna, ki je bil izrazito sovražen do Slovencev na Koroškem in manjšin na sploh primerja z levičarji.

Desnica podpira kapital, ne le na papirju in v konceptu, nam v škodo tudi dejansko; levica pa socialo, vsaj v konceptu.

Politiki so zame vsi manipulatorji. Nisem ne desničarska ne levičarka  –  sem gverila, ki je a priori proti sistemu.

Kakorkoli – Haider je bil in bo sovražnik Slovencev in manjšin.

Dlake na jeziku pa tudi Hitler ni imel.

Manjkata na začetku en ali dva odgovora. Kaj so cenzurirali?

Odgovor na objavo uporabnika
a je blo mal cenzure, 28.11.2021 ob 16:41

Manjkata na začetku en ali dva odgovora. Kaj so cenzurirali?

Ne vem kaj so cenzurirali, samo presenečen sem, da niso mene cenzurirali.

 

Asena V. 👍👍👍

Še  to ne – ta forum je tehnično  enostavno v k. L

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 16:49

Ne vem kaj so cenzurirali, samo presenečen sem, da niso mene cenzurirali.

 

Asena V. 👍👍👍

Saj Ne mors verjet …

Odgovor na objavo uporabnika
oesterricher, 26.11.2021 ob 16:30

Tisti, ki ste spremljali Haiderja, ko je bil še živ. Ali je bil res tak zlikovec ali samo mož brez dlake na jeziku?

Ste se kdaj strinjali z njim? Je njegovo mnenjo o Slovencih/Sloveniji kdaj zadelo bistvo?

Pa kakšen Oesterreicher si, če še besede ne znaš izpisati pravilno.

Da pa Slovenec postavi tako absurdno vprašanje, ki bi naj bilo retorično, je pa res obžalovanja vredno.

Schaem’ dich, Mensch, was bist du denn fuer ein Mensch ueberhaupt?

Haider je bil izrazit NACIST. Komu ni to jasno???

Gravža se mi predvsem zato, ker je propagira eno, delal pa povsem drugo. Sicer pa ni edini.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 28.11.2021 ob 16:56

Pa kakšen Oesterreicher si, če še besede ne znaš izpisati pravilno.

Da pa Slovenec postavi tako absurdno vprašanje, ki bi naj bilo retorično, je pa res obžalovanja vredno.

Schaem’ dich, Mensch, was bist du denn fuer ein Mensch ueberhaupt?

Haider je bil izrazit NACIST. Komu ni to jasno???

Kar je ironično glede na to, da je bil gej. Nacisti pa so naredili genocid nad geji.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 28.11.2021 ob 16:52

Saj Ne mors verjet …

Asena V.,

tudi jaz sem kar pobuljil, ko sem videl, da noben moj komentar ni bil izbrisan.

Nacisti so homoseksualce polovili in zaprli v koncentracijska taborišča. Tam pa so jih celo spodbujali k obiskovanju taboriščnih bordelov s puncami. Se pravi niso bili samo slabi, ker so jim vendarle dali možnost, da grejo na pravo pot in razvijejo normalno spolno vedenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Campari bianco, 28.11.2021 ob 23:04

Nacisti so homoseksualce polovili in zaprli v koncentracijska taborišča. Tam pa so jih celo spodbujali k obiskovanju taboriščnih bordelov s puncami. Se pravi niso bili samo slabi, ker so jim vendarle dali možnost, da grejo na pravo pot in razvijejo normalno spolno vedenje.

“CAMPPARI BIANCO”,

in kaj so počeli nacistični bolniki tvoje vrste potem, ko so geje pobili v genocidu? Dokazi kažejo, da tole:

 

.https://youtu.be/jZkzmfUjpwA

 

Tako, da posluši me ti heteroseksualn bolnik, ti lahko, ko tvoje punce ni doma oblačiš njene čipkaste spodnje hlačke, se ličiš, hodiš v visokih petah in si ga drkaš na to kolikor hočeš. Samo ne vsiljuj pa svoje perverzije kot normalne!

Sem vse o heteroseksualnosti pojasnil v temi ZAPUŠČENO GNEZDO JE NAPLAVILO MOŽEV FETIŠ in se mi ne, da ponavljati.

Dejstvo je, da ste vi heterosrksualci manjšinski bolniki kot mi pe.dri. Večina ljudi je biseksualcev, a je to skrivnost ker 95% biseksualcev zaradi heteronormativne družbe ne poskusi nič seksualnega z istim spolom. Oni so večina in normalni.

Ob vas heteroseksualcih mi je pa slabo saj z vašimi pogledi vodite do tega da bo prihodnost transeksualno normativna.

vsak ima pravico živeti tako kot njemu paše. Vsaj v demokraciji je tako. Fašistična Avstrija (država Adolfa Hitlerja) pa še blizu ni demokraciji.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 29.11.2021 ob 01:13

“CAMPPARI BIANCO”,

in kaj so počeli nacistični bolniki tvoje vrste potem, ko so geje pobili v genocidu? Dokazi kažejo, da tole:

 

.https://youtu.be/jZkzmfUjpwA

 

Tako, da posluši me ti heteroseksualn bolnik, ti lahko, ko tvoje punce ni doma oblačiš njene čipkaste spodnje hlačke, se ličiš, hodiš v visokih petah in si ga drkaš na to kolikor hočeš. Samo ne vsiljuj pa svoje perverzije kot normalne!

Sem vse o heteroseksualnosti pojasnil v temi ZAPUŠČENO GNEZDO JE NAPLAVILO MOŽEV FETIŠ in se mi ne, da ponavljati.

Dejstvo je, da ste vi heterosrksualci manjšinski bolniki kot mi pe.dri. Večina ljudi je biseksualcev, a je to skrivnost ker 95% biseksualcev zaradi heteronormativne družbe ne poskusi nič seksualnega z istim spolom. Oni so večina in normalni.

Ob vas heteroseksualcih mi je pa slabo saj z vašimi pogledi vodite do tega da bo prihodnost transeksualno normativna.

Ahahaha, nacisti so bili pichke!!! D

Nikoli mi ni bilo jasno zakaj je imel Janez Drnovšek kot premier in predsednik vedno tako razumevajoč in spravljiv odnos do Heiderja.

No, ko so po Heiderjevi smrti prišle na dan določene informacije, sem seštel ena in ena in mi je postalo jasno.

Hov, hov, LDS, Artur in Brodi press.

Odgovor na objavo uporabnika
Nfnjfnfnf, 29.11.2021 ob 07:37

Nikoli mi ni bilo jasno zakaj je imel Janez Drnovšek kot premier in predsednik vedno tako razumevajoč in spravljiv odnos do Heiderja.

No, ko so po Heiderjevi smrti prišle na dan določene informacije, sem seštel ena in ena in mi je postalo jasno.

Hov, hov, LDS, Artur in Brodi press.

 

Pri Drnovšku si usekal mimo;).

 

Medtem, ko za Pahorja pa že ves višji srednji razred v sloveniji, ki ima poznanstva ve da je gej.

Odgovor na objavo uporabnika
pri drnovšku, 29.11.2021 ob 07:41

 

Pri Drnovšku si usekal mimo;).

 

 

Ne, Drnovšek ziher ni bil gej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 29.11.2021 ob 08:30

Medtem, ko za Pahorja pa že ves višji srednji razred v sloveniji, ki ima poznanstva ve da je gej.

 

Hočeš reči, da je to javna tajna?

 

A sem pašejo tudi politiki?

 

New Report

Close