Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznala fejst moškega, pa pravi, da ne

spoznala fejst moškega, pa pravi, da ne

ce gres v neko vezo z lazjo,potem pricakuj tezave..povej mu tako kot je,zakaj bi ga zavajala,a zato da se bosta potem sla slepe misi,a ni skoda cajta..najdi si nekoga,ki razmislja tako kot ti in ki rad pocne to kar pocnes ti..ce si pjanka?to pa jaz nebom presojala,nimam te pravice niti primernega znanja.

zanimivo, da ti že na začetku poznanstva postavlja pogoje.

kakšne pogoje ti bo pa postavljal, ko bosta že nekaj časa skupaj?

Da ni ta tvoj idealius nek abstinent? Saj ce abstinira, ni problema, samo kaj, ce ga spet prime, da se ga napije?

Drugace pa, jaz ne popijem niti priblizno toliko kot ti in ce ne bi bilo alkohola, ga sploh ne bi pogresala, ampak da mi pa nekdo rece, da ne smem pit… Kaj pa vem, odlocitev je tvoja…

Samo se nekaj: zakaj se pa s prijateljicami napijete vsake 2-3 mesece? A vam treznim ni fajn?

jaz sem abstinent, moj pa ni bil. edini pogoj je mel, da naj se po pitju, če hoče lubčke lepo umije zobe, ha ha.
samo ta faza ga je že davno minila in kakšno pivo, dve nista problem. je pa bil moj ded alko, zato sem mu povedala kaj mi gre res na jetra.

ti pa hop in mu povej, skrivanje nikamor ne pelje

Jaz sem isti s tem, da poleg alkohola ne maram niti cigaret. Ampak tega nobeni ne razlagam in pojasnjujem. Preprosto ne grem dlje od poznanstva, se z njo ne zapletam v zvezo …

Taki picajzlasti moški so navadno precej težki tudi drugače. Ne strašim te, ampak dobro premisli, kaj pomeni takšen nesmiseln ultimat in poseganje v tvoj stil življenja. Sem pa sama 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} abstinent in resno razmišljam, da bom začela vsak dan ob kosilu z deci rdečega vina. Tebi pa svetujem, da si najdeš manjšega težaka, ker s tem dedcem bodo same težave.

NEKOMU JE DOLGČAS. Nateg. Pa ste se vsi zagnali, kot muhe na med…. :)))))))

Očitno smo ženske abstinentke veliko bolj strpne od moških.

Kako ste eni čistunski! Od nekaj piv na leto bo alkoholik. Haha.

Da bi meni nekdo na začetku zveze postavljal pogoje, je takoj konec. Pa nima veze kaj.

Jaz pa mislim, da je on zdravljeni ali prikriti alkoholik in se boji, da bi podlegel.

A naslednjič bo pa rekel, da se ne smeš brit? Pa barvat? Pa na kofe s prijateljicami (ja tud kava ni zdrava), pa športat je brezzveze..

Ne vem no, kakšen je pa tip drugače????

Komu škodiš s pitjem? hm, najprej sebi, mar ni tako? Vsaka taka alkoholna opijanka, zabava, al karkoli pač to je, naredi nekaj malega slabega v teleščku in z leti se to nabira.

Meni so od nekdaj anti ljudje, ki v zvezi s čemurkoli že, postavljajo neke pogoje. V ljubezni in parnterstvu NI pogojev, je le sprejemanje, če tega ni, ni zveze, pač pa le enostranska stvar….

Glede izgube prijateljev zaradi alkohola? Zakaj za vraga misliš, da bi jih izgubila? Tudi brez tega tipa, se odločaš lahko, da živiš brez alkohola? Si pač v družbi, in ne počneš isto kot vsi, zakaj za vraga je to ljudem tako normalno in običajno, da če se čreda bebcev zapije do obisti, se moraš še ti zraven? kje to piše? Lahko si v družbi in spiješ recimo 0 ali pa en zamašek jagerčka ali pa polovico ta male pive pri pizzi, pa si še vedno lahk zraven…

No, no, punca, ti kar mirno nadaljuj svoj način življenja, moški bo pa itak prišel pravi ob svojem času. Tudi mi smo ga pred leti konkretno nalivali takole ob vikendih, čez teden pa delali od 8h zjutraj do 6h oz. 7h zvečer – se je bilo potrebno dokazat v službi. Danes imam 2 otroka, ob “navadnih dnevih” alkohola praktično ne kozumiram. Tu in tam (recimo 2x mesečno) spijem deci vina ob kosilu, na smučanju kakšnega kuhančka ali pa za novo leto na štantih. Piva ne pijem, ker mi je brezvezen, kar pomeni, da poleti kakšne pametne alkoholne opcije niti nimam. Kljub temu pa enkrat ali dvakrat letno, ko se dobimo s staro družbo, še vedno “nalijemo”. Pa zato še nisem alkoholik, no – je pa naš način bil takšen in takrat bi me težko kdo prepričal, da ni fino, če pijemo cel vikend.

Težek tip, to ne bo u redu…., tile abstinenti so adijo…:).

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ko muhe kam????

Itak, da provocira.

Take količine so drugače res samo še za Ruglja.

Jaz imam tudi problem z alko, ker vedno, ko sem pri tašči, mi pri večerji naliva vino tako, da sploh ne opzim in mimogrede ruknem 4dcl :S
Potem pa je veselo, ko gremo spat :):):)

Taka, kot se ti opisuješ, sem bila jaz nekje od 23-25ega leta. Smo z družbo hodili ven ali pa en k drugegmu, pa je padlo pivo, pa tekila, vino…Se mi zdi, da sem v tistih časih kar precej popila. Takrat je bil to slog življenja…ampak daleč od tega, da bi bila alkoholičarka. Imam v sebi mejo in ko začutim, da je dovolj, ne pijem več. Sedaj sem na istem, kot piše ena zgoraj:mož, otroci, nič časa…če pri kosilu spijem pol kozarčka, ga že čutim.
Da pa bi mi en prepovedal, da si privoščim pir, deci ob kosilu itd…bi pa samo dobila odpor in še bolj bi me podžgalo in bi nalašč izzivala. Ne vem no, meni so šli tipi z 0 alkota že včasih na živce, čće so najedali. Madona no, da si niti za novo leto ne sme človek nazdraviti?!?!

ahahaha

me pa res zanima, katera ženska je sposobna spit pet ali šest piv v treh urah. večino moških, ki jih poznam, bi taka količina vrgla pod mizo, da ne govorim o tem, da dvomim, da je fizično možno spit tri litre v treh urah, razen če res žlampaš.

tole piše

ali en moški
ali pa ena total abstinenčna ženska, ki pojma nima o alkoholu.

Haha, ne morem verjet, da so ene tole deklco proglasile za alkoholičarko samo zato, ker je rekla, da se alkoholu ne bi mogla odrečt. Jaz te njene izjave razumem bolj v smislu, da je v letih, ko se veliko žurira in ne misli tam pit samo vode. Mladost ludost, pravijo.
Glede tipa, ki postavlja pogoje – ve kaj hoče in to pove že na začetku. vesela, povej mu po pravici, če bo zaradi tega šel, se ne sekiraj, ker ni vedno vse tako idealno kot se zdi, najslabša možnost je pa, da se boš sprenevedala, da si drugačna. Če te ima rad tako kot si, te bo sprejel tudi s to “napakico”. Obstaja mera tudi pri pitju alokohola in če jo imaš, potem to res ne bi smela bit ovira za zvezo.

Sama premisli, a bo to šlo, ampak ne skrivaj. Zakaj pa bi? Tako kot je on jasno povedal svoje stališče, ga daj še ti. Pač kdaj piješ in žuriraš. Če ga ne moti, fajn, če ga, pa………

Deci vina pozimi (tu pa tam) al pa flaša piva poleti (občasno) je zlo različno od tistega, kar piše v prvem postu …

ahahaha

me pa res zanima, katera ženska je sposobna spit pet ali šest piv v treh urah. večino moških, ki jih poznam, bi taka količina vrgla pod mizo, da ne govorim o tem, da dvomim, da je fizično možno spit tri litre v treh urah, razen če res žlampaš.

tole piše

ali en moški
ali pa ena total abstinenčna ženska, ki pojma nima o alkoholu.[/quote]

No, eno takšno imaš tukaj. 3 litri piva v cca 4 urcah enkrat na nekem žuru 🙂 Sem potem še normalno hodila, se celo peljala s kolesom domov, edino smejala sem se ful, ampak res FUL. Pa sem res samo občasni pivec, mogoče 1x na mesec kak pir, ali pa 1x na par mesecev, tako da nisem vajena pijančevat, ampak vseeno dooosti nesem. Tak da 3 litri se mi sploh ne zdijo veliko, sploh pa ne, če jih popije kakšen moški.

Recimo razni DRRR pa BMWji, prav smilte se mi, ker za vas življenja brez piva etc ni. PA spadajov to isto kategorijo vsi, ki se vam brez alkohola ustavi svet.

Nismo na 0, hodimo na žurke, spijem kozarec, kar mi je povsem dovolj. kaj pa vem, nekako dobro shajam sama s sabo in svojim življenjem, očitno enkao mož in se ga noben ne rabi nažlampat ko krava (4,5,6 pirov to je!!!), da lahko sedi s takozvanimi “prijatelji”. Sicer pa jaz folk, ki brez 6 pirov ne zna debatirat in žurat zelo težko imenujem kaj drugače kot pivski bratci ali pivska klapa, o kakem prijateljstvu ni tu ne duha ne sluha, da smos i jasnem in nekatere so tože ugotovili. Tiste moment, ko ne boš držal štiha njihovemu žlampanju, boš odletel/a ko knof od gat.

Postavlja pogoje? Še sreča da jih in to takoj zdaj, preden se stvari zapletejo in preden je posredi še kak otrok in preden eden ali drugi jamra, da “ni vedel/a”. Hvala bogu, da jih postavlja, jaz jih tud. Niti najmanj nisem pripravljena ob sebi gledat ne pijanca, ne luftarja, je babjeka -a ve ste? Yeah, right!

Skrajni čas je, da Slovenija prevzame prvo mesto, da postane svetovna prvakinja! Dajmo, Slovenke in Slovenci, vsak naj po svojih močeh pripomore, da se bo naša ljuba domovina zavihtela na sam vrh!

Največ alkohola popijejo Moldavci, sledijo jim Čehi, takoj za njimi pa se uvrščajo Hrvati in Slovenci. Po podatkih Svetovne zdravstvene organizacije so to države, ki prednjačijo v količini popitega alkohola. http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042424705

Spet je Slovenija na nehvaležnem četrtem mestu!

Čehi in Hrvati so na drugem in tretjem mestu po moje neupravičeno, ker jim statistiko popitega alkohola zdigujejo tuji turisti…

Pravzaprav sploh ni problem to kolikor ti spiješ, problem je le tale odnos, ki seva iz spodaj napisanega:
Pa še to samo, če je pretiran.

To je namreč posledica karakternih potez, ki so lahko neprijetne.

a res misliš, da je moja količina alkohola problem? da imam probleme s pijačo? no, saj pravim ,da zdržim tri tedne brez, več pa res bolj težko…[/quote]

Tudi jaz mislim, da imaš probleme z alkoholom, glede na to, da ne zdržiš brez več kot tri tedne.
Jaz nikakor nisem popoln abstinent. Občasno spijem kakšno pijačo, tudi več – ampak nikakor pa ne gre za to, da ne bi mogla brez alkohola. Tako da, žal, mislim, da imaš težave.
To govorim ne glede na to, da mislim, da ima težave tudi tvoj partner, ker take zahteve niso nekaj “normalnega” in bi tudi mene zelo motile – ampak ne zato, ker ne bi mogla biti brez alkohola, ampak zato, ker bi mi on postavljal pogoje. Tega se jaz ne bi šla.

New Report

Close