Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznala sem tipa, ki ima nenavadno službo, je hazarder.

Spoznala sem tipa, ki ima nenavadno službo, je hazarder.

Ja, tako približno je, seveda lahko eni igralci služijo samo na račun drugih igralcev, saj igrajo igralci med sabo. In ja, so delavniki lahko daljši tudi od 8 ur, včasih igralci vztrajajo zelo dolgo, da lahko igrajo s kiti, igralci z veliko denarja, ki čudno (slabo) igrajo, da jim ne pobegnejo. JE pa tudi 8 ur težko držat koncentracijo in potem se dogajajo napake in bolj verjetn izgubljaš denar. To je duhamorno delo, klik klik cel dan, v bistvu je kot neko računovodstvo, temu je še najbolj podobno. Lenuhe odplakne oz. jih oberejo bolj študiozni.

Uglavnem to sem mislil, pri pokerju ne zmaguješ tako da greš nek turnir, po možnosti na izpadanje, kakor je pri večini tekmovanj za različne stvari. Spremljam magic the gathering, ki je tudi igra s kartami, kjer je pa znanje dosti bolj pomembno kot pri pokru. Res da pri online varianti lahko precej grindaš, imajo pa klasične turnirje, kjer pa zaradi variance, je še vedno odvisno od sreče pri podobno dobrih igralcih in na ziher ne moreš it. Je pa tudi ker lastniška igra in jo igra precej manj ljudi (ker je precej zakomplicirana) težko postaneš nekdo ki živi od tega. Poker pa ima precej preprosta pravila in jo igra milijone ljudi, kar omogoča dober zaslužek nekaterim.

Pozdravljena,
tvoje razmišljanje je OBUPNO!!!
oprost nvem kako lahko tako obsojaš osebo, ki se je veliko bolje znajdila v življenju kot ti.
Tip se je znajdu in opravlja to k NJEMU sede in povsej verjetnosti UŽIVA v tem, da mu ni treba v službo za 8 ur kot ena ovca. Nehi obsojat ljudi, če imajo drugačen življenski still.

To, da si medicino zamenjal s pokrom pove samo to, da si sfaliran študent, nič drugega. Nimam nič proti, da igraš poker, samo ne rabiš pa sam sebi lagat.

zanimivo, od kolegice tip je menda tudi študiral medicin in se pol odločil, da je Poker in Športne stave pravi poklic zanj. Vsi smo ji že na začetku povedali, da je tip pač navadna zguba, čeprav je inteligenten in bi verjetno bil sposoben, če ne bi bil tak jebiveter in tako zelo len. Ona se je pa z njim poročila in se celo pustila oplodit…. No zdaj je seveda ločena in od tega luzerja tudi nima kaj za pričakovat. Je pa res da tudi sama ni ravno kaj preveč bistra ali delovna, tko da…….

Zakaj bi se silil v nekaj, česar nočem počet? Potem pa nehajte lagat otrokom, da lahko počnejo, karkoli jih pač veseli, potem pa jih zmerjate s faliranci in luzerji, bedaki zaplankani.

Seveda se otrokom govori, da lahko počnejo karkoli si želijo, dokler ne zrastejo. Bedak zaplankan si ti sam, in to tudi dobro veš, si dovolj dojemljiv, da veš, da so tvoji frajerski dnevi že zdavnaj šteti. Poglej se, poglej svojo situacijo, poglej si svojo družbo! Luzer je se polepševalnica, je tako?

Seveda se otrokom govori, da lahko počnejo karkoli si želijo, dokler ne zrastejo. Bedak zaplankan si ti sam, in to tudi dobro veš, si dovolj dojemljiv, da veš, da so tvoji frajerski dnevi že zdavnaj šteti. Poglej se, poglej svojo situacijo, poglej si svojo družbo! Luzer je se polepševalnica, je tako?
[/quote]

vsaj za mulca poskrb, da ne bo tkole zafuran kot tastaradva!


no, res me zanima, kako je s tem
kolegičin sin je pustil prvi letnik faksa, kao bo šel v poker.
zdaj že eni dve leti “študira” poker, nekaj minimalnega zasluži, ampak se mi zdi, da če ga fotr ne bi sponzoriral, bi bolj tenko piskal.

mislim, da razumem, kako stvar funkcionira, mene zanima to, ali ti je pokeraštvo po 20 letih še lahko izziv. ali ti je to lahko dovolj zanimivo, da to počneš kot redno službo leta, ker nekak, tega, da bi v par letih zaslužil dovolj, da it celo življenje ni treba več delat, pa ne kupim.

Jaz imam lep lajf, za ostalo se mi pa sladko fučka 🙂

sam ste res isti na kupu, luzerji in luzerke, cela družbica zagamana

in bilo je tiho, Flopmonster se očitno zaveda, da je bolj “flop in life”

Ma kpa vem, kolega je str 35 pa isto igra profesionalno poker. Tip ma na računu tok da ns vse lahko kupi 😂 pa ze mal gadno postaja ko ga recimo povabis na rojstn dan in on ko da ni nc ti kup nov prenosnik za darilo 😂

Sej za sex ne radi bit normalna oz za dober sex ne sme bit

Materjalisti hrepenijo po denarju ne moski….ker eni vemo da te brezplacne stvari naredijo zares srečnega

Odgovor na objavo uporabnika
Ojojojoj, 30.10.2021 ob 15:57

Ma kpa vem, kolega je str 35 pa isto igra profesionalno poker. Tip ma na računu tok da ns vse lahko kupi 😂 pa ze mal gadno postaja ko ga recimo povabis na rojstn dan in on ko da ni nc ti kup nov prenosnik za darilo 😂

ja, igralci pokra so znani po tem, da imajo milijone…. za to tudi ponavadi živijo pri mamicah v mansardi, da lahko srečo bogastva delijo z mamicam 🙂

New Report

Close