Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznavanje potencialnih partnerjev

spoznavanje potencialnih partnerjev

Izziv?
Uh. Ti zase misliš, da si lahko komu v izziv?

Z merili je narobe predvsem to, da nas ponavadi vklenejo v neka pričakovanja in gre zato mimo nas veliko lepih stvari in ljudi … Moški ti mora dišat in pasat v roke. Goethe se je poročil s svojo gospodinjo, pa je bil vsestranski genij, bogat, razgledan, brihten, nadarjen.

Izziv?
Uh. Ti zase misliš, da si lahko komu v izziv?

Z merili je narobe predvsem to, da nas ponavadi vklenejo v neka pričakovanja in gre zato mimo nas veliko lepih stvari in ljudi … Moški ti mora dišat in pasat v roke. Goethe se je poročil s svojo gospodinjo, pa je bil vsestranski genij, bogat, razgledan, brihten, nadarjen.[/quote]

Nisem mislila, da bi mi bil moski kot oseba v izziv, ampak njegove ideje, resitve problemov, razmisljanja.

Razumem tvoj point. Saj morda je problem v tem, da mi res ni toliko do tega, da mi kdo “disi”, mi “pase v roke” in obratno-jaz njemu, ampak mi je bolj pomembno ujemanje v razmisljanju, nazorih. Nikakor ne podcenjujem nikogar in hej, morda je bila gospodinja ravno tako brihtna kot on!

Zgolj ena (v tem primeru morda kruta) resnica: izzivi izvirajo iz nezadovoljstva (z obstojecim stanjem). 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Izziv?
Uh. Ti zase misliš, da si lahko komu v izziv?

Z merili je narobe predvsem to, da nas ponavadi vklenejo v neka pričakovanja in gre zato mimo nas veliko lepih stvari in ljudi … Moški ti mora dišat in pasat v roke. Goethe se je poročil s svojo gospodinjo, pa je bil vsestranski genij, bogat, razgledan, brihten, nadarjen.[/quote]

Nisem mislila, da bi mi bil moski kot oseba v izziv, ampak njegove ideje, resitve problemov, razmisljanja.

Razumem tvoj point. Saj morda je problem v tem, da mi res ni toliko do tega, da mi kdo “disi”, mi “pase v roke” in obratno-jaz njemu, ampak mi je bolj pomembno ujemanje v razmisljanju, nazorih. Nikakor ne podcenjujem nikogar in hej, morda je bila gospodinja ravno tako brihtna kot on![/quote]

Neumna vsekakor ni bila, ampak takrat so bili drugačni časi … etiketa pa to.
Goethe je za debatiranje imel Schillerja, ženo pa za druge reči (dolgo časa je bila samo priležnica, poročila sta se, ko sta imela že en kup otrok).

Moja izkušnja. Star 43. Prijazen, relativno ok situiran. Malce presuh. Poročen, z varajočo ženo. Iščem novo življenjsko pot. Na portalu ona on kot da sem neviden. Praktično ni zanimanja. Vse iščejo plemenjake, ki so na portalu običajno zaradi dol dajanja. Ker vejo, kaj iščejo ženske, in jim fizični videz to omogoca. In moški iščemo dobre bejbe, ki se pogosto obnašajo kot plemenjakinje. Body count. Vrtinec brez srečnega zaključka za večino vpletenih.
Če znaš sestopiti, bo mogoče kaj, drugače….

Si mogoče kdaj pomislil, vprašam čist tko, nočem nič namignit, če te mogoče ignorirajo, ker si poročen?
Nobena pametna ne bo šla skozi pekel tuje ločitve. Če gre, je mal neumna in nima ravno preveč rada samo sebe.

Si mogoče kdaj pomislil, vprašam čist tko, nočem nič namignit, če te mogoče ignorirajo, ker si poročen?
Nobena pametna ne bo šla skozi pekel tuje ločitve. Če gre, je mal neumna in nima ravno preveč rada samo sebe.[/quote]
Sem pomislil ni vidno iz profila. Imam sliko in ta ne sproža plodilnih vzgibov. Žal.

A se ti zdi? A zato bi rada pametnega moškega, da bo še namest tebe mislil in delal?

Jok sestro, ODPADE! Naj se še tako ponuja, se ne more namesto tebe registrirat in sam sebi zs poslat…

Kar si zgoraj navedla kot vzroke za posledico je čist navadna laž, prava resnica pa bi znala biti v dejstvu, da si tako glupa, da ne doumeš najosnovnejše zakonitosti bivanja: kdor če imet vode`, mora nest rit do nje`!

Sicer sem ga dej en dan dražila če bi organiziral delavno akcijo da bi preveril če znate mone kaj švicat in kolk mate kaj blatnike čvrste, pa je umanjkal… … evo ti vzroka zakaj…[/quote]

No, tebe me tapametnimi prav zagotovo ni. Ker dobra roba se sama hvali!

Si pa hinavsko pritlehen, ko bi organiziral delovno akcijo. Kar delaj sam, če si tako pameten in vseznalec. In sploh, ker ne verjameš v prostovoljstvo. A od drugih ga pa pričakuješ?[/quote]

Tis pa butl na kvadrat, kdo je rekel da bi jaz bila zdraven? Ravno zarad tega ne, da vam ne bi povprečja kvarila…

Bi pa ne bi, pa saj sama ne veš, če bi bilo sploh smiselno. Verjemi, malo te je opomnilo, da ti tiktaka ura, tako da se kar pomiri, do tačas, ko se boš odločila, da je vredno poskusiti, bo minilo tudi tiktakanje.

Spletne zmenkarije so v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zbirališče ostankov.
Do ženske moraš pristopiti v reali.Tisto dopisovanje in tipanje…uf,komu se da.
Delaj na svoji sreči in boš spoznal prave ljudi.
Vse ostalo je reakcija iz obupa,razen,če je edini interes one night stand,pa tudi glede tega je bolje v reali stopiti do ženske.

Si mogoče kdaj pomislil, vprašam čist tko, nočem nič namignit, če te mogoče ignorirajo, ker si poročen?
Nobena pametna ne bo šla skozi pekel tuje ločitve. Če gre, je mal neumna in nima ravno preveč rada samo sebe.[/quote]
Sem pomislil ni vidno iz profila. Imam sliko in ta ne sproža plodilnih vzgibov. Žal.[/quote]

Še dobro v bistvu, da imajo ženske očitno še druge filtre, če se že lažeš, da si samski.

Skrivnost je drugače v domiselnem profilu in fotka ni treba, da je na njej lep obraz, ampak da je simpatična. Kolegu sem pomagala popravit profil tam gor in je bilo kuj več zanimanja.

Izogibaj se pretiranim zahtevam že v samem uvodu (iščem tako pa tako, pa mora delat to pa to, pa znat to pa ono pa tretje). To ljudi odbija. Pa brez fotke no go, ali pa starejše obvoz. To je tolk antipatično, da ti povedat ne morem.


Sem pomislil ni vidno iz profila. Imam sliko in ta ne sproža plodilnih vzgibov. Žal.[/quote]

Še dobro v bistvu, da imajo ženske očitno še druge filtre, če se že lažeš, da si samski.

Skrivnost je drugače v domiselnem profilu in fotka ni treba, da je na njej lep obraz, ampak da je simpatična. Kolegu sem pomagala popravit profil tam gor in je bilo kuj več zanimanja.

Izogibaj se pretiranim zahtevam že v samem uvodu (iščem tako pa tako, pa mora delat to pa to, pa znat to pa ono pa tretje). To ljudi odbija. Pa brez fotke no go, ali pa starejše obvoz. To je tolk antipatično, da ti povedat ne morem.[/quote]

Nič od tega ni. Sploh na pride do odpiranj profila. Pač nimam kil in ostrih potez ali pa jamice v bradi ali…. Pa mi načeloma nič ne manjka, razen možatosti. Sploh ne odpirajo profila. Pa sem sposoben preživeti družino več kot povprečno in vse to.
Žal se glede tega, kaj ženske res iščejo, potrjuje tudi na formu izkušnje iz reale. Sosedov je gnoj od gnoja, cele dneve pred televizorjem, pa je soseda zaradi njegovih potez in skrivnostnosti še vedno mokra na njega. Pri nas pa joče, da ni z njim nič, da je nikamor ne pelje… In še več primerov imam okoli. Ampak če jim fizično potegne, mokrijo in se spremenijo v tepih. Ko mi začnejo ženske lapat o vrednotah, se samo še nasmehnem.

Mogoče še, kaj sem sploh hotel povedati. Imam par kolegov, vsi nadpovprečno spodobni preživljati familiji in hkrati ne čisto pravi dedci v postavo. Drugače res v redu ljudje. Vsi s podobno težavo z ženo.

Če si pripravljena delno spregledati kakšno stvar, ki je bila pomembna pred tisočletji, pa zdaj ni več, lahko najdeš kaj zanimivega.

No, tebe me tapametnimi prav zagotovo ni. Ker dobra roba se sama hvali!

Si pa hinavsko pritlehen, ko bi organiziral delovno akcijo. Kar delaj sam, če si tako pameten in vseznalec. In sploh, ker ne verjameš v prostovoljstvo. A od drugih ga pa pričakuješ?[/quote]

Tis pa butl na kvadrat, kdo je rekel da bi jaz bila zdraven? Ravno zarad tega ne, da vam ne bi povprečja kvarila…[/quote]

Bebo si in bebo boš ostal.
Zakaj si pa tista sama ne organizira? Aja, ni sposobna, pa rabi tepčka…
A delal pa kar ne bi, samo zasluge za organizacijo bi si pa dal poplačat? Sami izgovori.

Ti se resno čudiš, da ni zanimanja zate? Najprej se loči, potem pa išči…

Avtorica teme – če iščeš pamet, potem jo še sama pokaži. Za začetek tako, da če že odpreš temo, kjer želiš izvedet kako spoznati moške, potem to naredi tako, da bo kakšen zainteresiran lahko stopil v kontakt s tabo.

aha, moški ne bodo spustili kriterijev in ženske, ki ni lepa, ne pogledajo. Ženske pa morajo spustiti kriterije in pogledati take kot je Ona on. Seveda ga smejo pogledati le, če so videti kot Angelina, grde obvoz. Zato smo samske.

Kot sem napisala, si zelim cloveka srecati v zivo. Tako v zivo kot na internetu pa se bom ognila ozkogledo razmisljajocim. Ce se gre samo za “pleme” in ponujanje v izlozbah interneta, potem bom ostala veselo samska :).

To se pa že lepše bere…;)

Tis pa butl na kvadrat, kdo je rekel da bi jaz bila zdraven? Ravno zarad tega ne, da vam ne bi povprečja kvarila…[/quote]

Bebo si in bebo boš ostal.
Zakaj si pa tista sama ne organizira? Aja, ni sposobna, pa rabi tepčka…
A delal pa kar ne bi, samo zasluge za organizacijo bi si pa dal poplačat? Sami izgovori.[/quote]

Kako pa veš da si ne? Meni je dokazala da si. Zato sem prišla na idejo delovne akcije, da bi njene načine lahko še drugi spoznali. Nikakor pa to ni bilo mišljeno kot neka pomoč obnemogli. Ni govora, s takimi jaz imam posla, je drugih “rešiteljev” dovolj.

Bebo si in bebo boš ostal.
Zakaj si pa tista sama ne organizira? Aja, ni sposobna, pa rabi tepčka…
A delal pa kar ne bi, samo zasluge za organizacijo bi si pa dal poplačat? Sami izgovori.[/quote]

Kako pa veš da si ne? Meni je dokazala da si. Zato sem prišla na idejo delovne akcije, da bi njene načine lahko še drugi spoznali. Nikakor pa to ni bilo mišljeno kot neka pomoč obnemogli. Ni govora, s takimi jaz imam posla, je drugih “rešiteljev” dovolj.[/quote]

Zato, ker ji ti!
Hecno, delati zastojn, nekomu, ki pomoči ne potrebuje. Kontradiktorno, se ti ne zdi?
Prav gotovo pa si obetaš koristi od nje, drugače se ne bi tako zagreto oglašal.

In ko boš sam, star in zagrenjen se spomni teh, lastnih besed, o pomoči potrebnim!

New Report

Close