Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sprehod

sprehod

Zvezdica se odpravlja na kratek sprehod….na zrak….da si malo ubogo glavico odpočije in svežega zrakca naužije….. Če kdo hoče naj se mi pridruži…drugače se spet beremo čez dobrih petnajst minutk….

Mrk v gmajnici…………Halo….kje ste vsi?????

In potem vse tiho je bilo.

Nič več tiho, ker končno nisem več sama….

hm , jaz sem u gužvi ):

Ubožica….Ko boš imela kaj več časa se pa le kaj oglasi….da mi še kaj poveš zakaj si slabe volje…ker si nekomu nekaj pomagala si rekla?

Ja .
Je pač tako , da sem ji nasedla …in ji verjela , ker je pač soseda .
No ..ja….

O ti soseda… Kaj češ… Včasih je dobro, da jih imamo, včasih bi jih pa tudi sama poslala v tri p…

a po defaultu nimam nič z sosedi. Ne maram imet. Ampak evo , ko kdo rabi pomoč slišim….potlej jih dobim po kepici ….

Se greva raje žogat ?

No pa pejmo…..

Veš….tudi jaz nočem imet slabih odnosov s sosedi….In moram rečt, da jaz se s temi ta novimi (kamor sem se priselila) kar dobro razumem….Je pa šit…ker s z enimi tašča in tast malo skregani in potem imaš tisti občutek….jebenti….komu se zameriti….ampak veš kaj…Jaz sem jaz, oni pa oni….Briga me!

Kako si zvezdica….sveže sprehojena, napapcana, spočita :))))

Kaj bi dal, da bi se nalezel od tega…vsakega malo!

Jaz sem le na čik pavzi tu gor…

eden mi je žogico ukradu ):

Toni…..sedaj, ko sem se sprehodila, napapcala in pa seveda prebrala vse »stvari«, me ima da bi tudi jaz najraje nekam šla…..CMOKA

Ga bom lumpa…..po riti!!!

No eko, to je sprehod….jaz sem se pa bal, da je bila to una komanda od šefov….PROŠETAJ !!! :))))))))))))

New Report

Close