Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SPREJEM VATRENIH

SPREJEM VATRENIH

BRAVO, tako se dočekuje VATRENE.

To je slovenski forum.

[img]https://ih1.redbubble.net/image.537451101.4325/papergc,441×415,w,ffffff.2u3.jpg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

To je slovenski forum.
[/quote]

Al zanalašč noče al je pa zabita k sod.

Al zanalašč noče al je pa zabita k sod.
[/quote]

Jaz osebno sicer nimam nič proti južnjakom v Sloveniji, če se seveda prilagodijo naši kulturi, našemu jeziku.
Take kot je avtorica, bi pa takoj poslala nazaj dol na jug.


ko nobenega ne briga.Izvoli v Zagreb in se tam deri, kako se sprejema koga. Ti nihče ne brani.

Stalna (honorarna) dopisnica MON-a iz Hrvaške, je pravkar poročala in strnila svoje osebne vtise ob prihodu nacionalne reprezentance iz SP 2018 v nogometu. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Hahaha :)))
Ma lej, sej sm se hotla zadržat, ampak jbg, ni šlo 🙂 jbg, tega navdušenja, veselja, tolk folka na kup…ne doživiš vsak dan, to je NEOPISIVO 😉
Sam u pm, skoz prestavljajo ta prihod. Iz 14h je pršlo že ma 16:30, to bo še doooooolgaaaa 🙂

Ajde no, naj mi oprostijo tisti Slovenci, ki so proti Hr 😉 seveda če hočte, če ne, pa tud prav 🙂

Hahaha :)))
Ma lej, sej sm se hotla zadržat, ampak jbg, ni šlo 🙂 jbg, tega navdušenja, veselja, tolk folka na kup…ne doživiš vsak dan, to je NEOPISIVO 😉
Sam u pm, skoz prestavljajo ta prihod. Iz 14h je pršlo že ma 16:30, to bo še doooooolgaaaa 🙂

Ajde no, naj mi oprostijo tisti Slovenci, ki so proti Hr 😉 seveda če hočte, če ne, pa tud prav 🙂
[/quote]

Nismo proti Hrvatom, vsaj jaz ne. Sem pa močno proti takim kot si ti, ki se silite z vašo kulturo, vašim jezikom v naše okolje.
Če hočeš biti pri nas, se nauči našega jezika, naše kulture pa boš dobrodošla. Prej pa ne.

Nismo proti Hrvatom, vsaj jaz ne. Sem pa močno proti takim kot si ti, ki se silite z vašo kulturo, vašim jezikom v naše okolje.
Če hočeš biti pri nas, se nauči našega jezika, naše kulture pa boš dobrodošla. Prej pa ne.
[/quote]

zakaj bi se pa morala ena južna trudit s slovenjštino, če se slovenci ne?

vsa čast ji, ponosna je na svoje, čeprav nima prav nobenega razloga za ta ponos!
slovenci ji ne sežemo do kolen, zato pa smo tam kjer smo:-(

zakaj bi se pa morala ena južna trudit s slovenjštino, če se slovenci ne?

vsa čast ji, ponosna je na svoje, čeprav nima prav nobenega razloga za ta ponos!
slovenci ji ne sežemo do kolen, zato pa smo tam kjer smo:-(
[/quote]

V čem je fora tega ponosa, da mora potem na slovenskih forumih viset?
Očitno je z njenim ponosom nekaj narobe, ker kar naprej na slovenskem forumu visi.
Pa, da smo si na jasnem: nimam nič proti Hrvatom, Avstrijcem, Bosancem, Srbom, Albancem… ampak, če so pri nas, naj se priučijo naše kulture, jezika.
Ko grem jaz v Avstrijo, Nemčijo… se tudi jaz njim prilagajam.

A je že bil ta sprejem ali šele bo? Na yt samo en folk nekaj poje.

niso se prisli… naj bi ob 14h, sam bo imelo letalo zamudo… tko pravjo po radiu.

more bit pa to noro vzdusje…. ze vceraj pred tekmo je bilo noro povsod… med tekmo sicer malo manj, po tekmi pa ze bolj kislo. 🙂

zakaj bi se pa morala ena južna trudit s slovenjštino, če se slovenci ne?

vsa čast ji, ponosna je na svoje, čeprav nima prav nobenega razloga za ta ponos!
slovenci ji ne sežemo do kolen, zato pa smo tam kjer smo:-(
[/quote]

Ona NI Hrvatica. Je pol Slovenka in pol Srbjanka. Živi v Ljubljani. In non stop teži s temi hrvatarji kokt da to nas kaj zanima. Smo v drugi državi. Nismo Hrvaška. Če je že dol, naj dol ostane!

Tako je! Tako se dela sprejem ne pa tisti nas bavec ali pavec ki je bil zabaven kot na komemoraciji.
In tako se dela marketing drzavi kot kolinda ne pa cmerar in ostali nasi loleki in boleki.
Bravo hrcki!

V čem je fora tega ponosa, da mora potem na slovenskih forumih viset?
Očitno je z njenim ponosom nekaj narobe, ker kar naprej na slovenskem forumu visi.
Pa, da smo si na jasnem: nimam nič proti Hrvatom, Avstrijcem, Bosancem, Srbom, Albancem… ampak, če so pri nas, naj se priučijo naše kulture, jezika.
Ko grem jaz v Avstrijo, Nemčijo… se tudi jaz njim prilagajam.
[/quote]
tako je! se strinjam!

Hahaha :)))
Ma lej, sej sm se hotla zadržat, ampak jbg, ni šlo 🙂 jbg, tega navdušenja, veselja, tolk folka na kup…ne doživiš vsak dan, to je NEOPISIVO 😉
Sam u pm, skoz prestavljajo ta prihod. Iz 14h je pršlo že ma 16:30, to bo še doooooolgaaaa 🙂

Ajde no, naj mi oprostijo tisti Slovenci, ki so proti Hr 😉 seveda če hočte, če ne, pa tud prav 🙂
[/quote]

Glede na to, da se cijazijo 20-30 na uro, računaj da ne bodo na trgu prej kot ob 18-19…

A to je pol Hrvaške tja prišlo?

Evo jim tupsona na busu kar ne bi blo treba. Zdej zna it marsikaj narobe. Skoda za viceprvake.

To se pa strinjam!
Kolinda je bila faca sto na uro!

Sem navijala za Francoze, ampak me je Kolinda navdušila s svojo reakcijo, ženska je bila tako iskreno vesela uspeha svoje države, tako iskreno je čestitala nasprotniku za zmago in se res iz duše in srca veselilas svojimi športniki, da je lahko marsikateremu politiku vzor!

Sem se tudi jaz takoj spomnila lanske košarke in Cmerarja in une srbske premierke… Ona je požrla metlo v rit, naš Cerar pa očitno dve, ker sta bila kot dve kamniti skali tam na igrišču… Groza!
Bravo za Kolindo!

To se pa strinjam!
Kolinda je bila faca sto na uro!

Sem navijala za Francoze, ampak me je Kolinda navdušila s svojo reakcijo, ženska je bila tako iskreno vesela uspeha svoje države, tako iskreno je čestitala nasprotniku za zmago in se res iz duše in srca veselilas svojimi športniki, da je lahko marsikateremu politiku vzor!

Sem se tudi jaz takoj spomnila lanske košarke in Cmerarja in une srbske premierke… Ona je požrla metlo v rit, naš Cerar pa očitno dve, ker sta bila kot dve kamniti skali tam na igrišču… Groza!
Bravo za Kolindo!
[/quote]
tud naš Pahor se vedno vživi in iskreno navija. Pusti ti cerarja, ki se hodi slikarit na tekme. Pahorja pa vidiš vedno iskreno navijati. Ponosno vedno vihti slovensko zastavo in navija za naše športnike. Tudi za košarkaše je.

Kaj a na trgu je folk k sardine že ves ta čas?


tud naš Pahor se vedno vživi in iskreno navija. Pusti ti cerarja, ki se hodi slikarit na tekme. Pahorja pa vidiš vedno iskreno navijati. Ponosno vedno vihti slovensko zastavo in navija za naše športnike. Tudi za košarkaše je.
[/quote]

Tudi to se strinjam!

Sem se ob Kolindi tudi spomilila na Pahorja, da bi se znal podobno veselit. Verjetno ne bi poljubljal vse vsepovprek, od predsednika Francije do vzdrževalca trave na stadionu, bi se pa veselil in tudi iskreno od srca čestital nasprotnikom za zmago.
Ja, sem ga videla večkrat na športnih dogodkih, nekajkrat tudi sedela dokaj blizu njega in je faca, naj reče kar kdor hoče, klinc hudiča, ja kdo pa naj bi prvi vihtel zastavo države, če ne njen predsednik!

Tudi to se strinjam!

Sem se ob Kolindi tudi spomilila na Pahorja, da bi se znal podobno veselit. Verjetno ne bi poljubljal vse vsepovprek, od predsednika Francije do vzdrževalca trave na stadionu, bi se pa veselil in tudi iskreno od srca čestital nasprotnikom za zmago.
Ja, sem ga videla večkrat na športnih dogodkih, nekajkrat tudi sedela dokaj blizu njega in je faca, naj reče kar kdor hoče, klinc hudiča, ja kdo pa naj bi prvi vihtel zastavo države, če ne njen predsednik!
[/quote]
Ehh, vsaj nekaj pa le mora nardit za dnar ki mu ga plačujemo.

Mene je tudi Tupson zmotil, res jim tega ne bi bilo treba, njemu ni mesto tam, če že ka, naj poje na trgu in zabava folk, z njimi na busu pa nima kaj delt.

New Report

Close